Gehele woning·Particuliere eigenaar
3 Bedroom Villa in Mazara del Vallo
Deze villa bevindt zich aan het water van Mazara del Vallo en bevat onder andere een keuken
Fotogalerie voor 3 Bedroom Villa in Mazara del Vallo





Gehele woning
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6120 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

The B&B La Casa al Sole: just a few steps from the beach, for your relaxing vacation!
The B&B La Casa al Sole: just a few steps from the beach, for your relaxing vacation!
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt

Mazara del Vallo, Libero consorzio comunale di Trapani
In de buurt
- San Vito a Mare2 min. wandelen - 0.2 km
- Spiaggia di Città13 min. wandelen - 1.2 km
- San Nicolo Regale18 min. wandelen - 1.6 km
- Piazza Plebiscito20 min. wandelen - 1.7 km
- Piazza della Repubblica5 min. rijden - 3.0 km
Lokaal vervoer
- Station Mazara del Vallo - 18 min. wandelen
- Trapani (TPS-Vicenzo Florio) - 62 min. rijden
Restaurants
- Pesciolino D'oro6 min. wandelen
- Pasticceria Mazara13 min. wandelen
- restaurant hopps hotel12 min. wandelen
- La Bettola19 min. wandelen
- bar hopps hotel10 min. wandelen




