Gehele woning

Antica Limonaia in Massa Lubrense

Accommodatieklasse: 3.5

Fotogalerie voor Antica Limonaia in Massa Lubrense

Een tuinpad omzoomd door bomen met fruit, omringd door een stenen muur en gras.
Een zwembadgedeelte met stenen muren, een zwembad en tuinmeubilair.
Een keuken met een betegelde achterwand, een eettafel met stoelen en diverse keukengerei en apparaten.
Een terras met een houten tafel, gedekt voor een maaltijd, omringd door stoelen en een hangplant erboven.
Een goed verlichte woonkamer met een open haard, fauteuils met bloemenprint en een boekenkast vol boeken en decoratieve objecten.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Inclusief ontbijt
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Parking inbegrepen
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Antica Limonaia in Massa Lubrense

  • Villa vlak bij Golf van Napels
  • Gratis ontbijt, een terras en een tuin verwelkomen je bij Antica Limonaia in Massa Lubrense. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Een buitenzwembad
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Conciërgeservice, barbecues en hulp bij uitstappen/tickets
    • Tuinmeubelen
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Antica Limonaia in Massa Lubrense bieden voordelen zoals open haarden, naast voorzieningen zoals eettafels en wifi.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • 6 badkamers met bidets en badkuipen of douches
    • Gemeubileerde balkons of terrassen, kitchenettes en koelkasten

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in Massa Lubrense. Jachthaven van Sorrento en Marina Grande zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Golf van Napels en Strand van Sorrento. Parco di Villa Fiorentino en Chiostro di San Francesco zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Massa Lubrense
Meer villa's in Massa Lubrense
Kaart
Massa Lubrense, NA

In de buurt

  • Een kuststadsgezicht met een historisch kasteel op een klif, een rotsachtige waterkant en kleurrijke gebouwen langs de boulevard.
    Castello Aragonese
    2 min. rijden - 0.8 km
  • Kustlandschap met een berg in de verte, een rotsachtige kustlijn en weelderige begroeiing op de voorgrond.
    Area Marina Protetta Punta Campanella
    6 min. rijden - 2.3 km
  • Een haven met aangemeerde boten, een steiger met blauwe en witte zitplaatsen, en gebouwen met balkons met uitzicht op het water.
    Strand van Sorrento
    16 min. rijden - 6.6 km
  • Een overdekt terras met groene metalen stoelen en tafels, met uitzicht op een drukke straat met mensen en gebouwen.
    Piazza Tasso
    20 min. rijden - 8.5 km
  • Kerk van SS Annunziata
    2 min. rijden - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Sorrento - 32 min. rijden
  • Internationale luchthaven Napels (NAP) - 107 min. rijden

Restaurants

  • Le Sirenuse Mare
    12 min. rijden
  • La Conca del Sogno
    14 min. rijden
  • Grace Ristorante
    10 min. rijden
  • Ristorante Lo Scoglio
    13 min. rijden
  • Nūme Cucina E Mescita
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Antica Limonaia in Massa Lubrense over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Antica Limonaia in Massa Lubrense?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Antica Limonaia in Massa Lubrense inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Antica Limonaia in Massa Lubrense uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Antica Limonaia in Massa Lubrense?

Deze villa in Massa Lubrense ligt op 3 km afstand van Area Marina Protetta Punta Campanella, Parrocchia Antica Cattedrale di Massa Lubrense en Spiaggia Cala di Mitigliano. Ook Marina della Lobra en Golf van Napels liggen op 3 km afstand.