Atlantis Palace Hotel in Mascali bevindt zich bij een winkelcentrum. Corso Umberto en Piazza del Duomo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Lido Mazzaro en Isola Bella (eiland). Ook Grieks Theater en Cattedrale di Acireale zijn zeker een bezoekje waard.Er zijn mogelijkheden zat in deze regio, zoals langlaufen en snowboarden. Je kunt er ook voor kiezen om te gaan snowtuben of sleeën. Bekijk onze reisgids voor Mascali
Via Spiaggia 257, Mascali, CT, 95016
In de buurt
Corso Umberto
20 min. rijden - 23.5 km
Isola Bella (eiland)
28 min. rijden - 25.7 km
Spiaggia di Fondachello
1 min. wandelen - 0.1 km
Porto dell' Etna
13 min. rijden - 3.0 km
Riposto Beach
14 min. rijden - 3.4 km
Lokaal vervoer
Station Mascali - 10 min. rijden
Catania (CTA-Fontanarossa) - 62 min. rijden
Restaurants
Birreria Riposto
8 min. rijden
Ai Tre Massi - Ristorante - Pizzeria
13 min. wandelen
Sapori Di Pizza
8 min. rijden
glass
8 min. rijden
Vulcano Etna Pub
6 min. rijden
Over deze accommodatie
Atlantis Palace Hotel
Hotel met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid bij het congrescentrum
Bij Atlantis Palace Hotel zijn er de volgende voorzieningen: een strandbar, een poolbar en een dakterras. Met een privéstrand, ligstoelen en volleybal op het strand is dit hotel perfect voor je zonvakantie. Trakteer jezelf op wellness met een massage of een manicure/pedicure. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, lunch en diner, en je geniet er van een kindermenu. Geniet van de activiteiten ter plaatse zoals wandelen/fietsen, roeien/kanoën en tokkelen. Naast 2 koffiebars/cafés en een tuin, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
2 buitenzwembaden en een kinderzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en een outdoor tennisbaan
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een oplaadpunt voor elektrische auto's en toegang tot een binnenzwembad in de buurt
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Atlantis Palace Hotel hebben leuke voordelen zoals 24-uurs roomservice en luxe beddengoed, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en airconditioning.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Plaatselijke shuttleservice (toeslag) tot 1 kilometer afstand
Shuttleservice van/naar het treinstation (toeslag)
Shuttle van/naar het winkelcentrum (toeslag)
Skishuttle (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 09.30 uur: EUR 6 voor volwassenen en EUR 6 voor kinderen
2 bars/lounges
2 koffiebars/cafés
2 restaurants
Een bar aan het zwembad
Een strandbar
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Atlantis
Pizzeria
Dingen om te doen
2 buitenzwembaden
Beachvolleyballen
Bibliotheek
Binnenzwembad (toegang voor gasten)
Brommer-/scooterverhuur
Fietsenverhuur
Karaoke
Kinderzwembad
Mountainbiken
Outdoor tennisbaan
Roeien/kanoën
Speeltuin
Tokkelen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Wandel- en fietsroutes
Gezinsvriendelijk
2 buitenzwembaden
Kinderopvang (toeslag)
Kinderzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Toegang tot binnenzwembad in de buurt
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Conferentiecentrum
Vergaderruimte
Buiten
Aan de baai
Aan een privéstrand
Dakterras
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Strandlakens
Strandparasols
Strandstoelen
Tuin
Spa
Manicures/pedicures
Massages in de kamer
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
1 gebouw
3 etages
Aparte rookruimtes
Balzaal
Feestruimte
Gebouwd in 2000
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Entertainment
Tv met premium digitale zenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Minibar
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven en het treinstation (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 6.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 6 voor volwassenen en EUR 6 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 140 per voertuig (retour)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 6.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Langdurige huurders welkom.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van januari tot december
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Atlantis Palace
Atlantis Palace Hotel
Atlantis Palace Hotel Mascali
Atlantis Palace Mascali
Atlantis Palace Hotel Mascali, Italy - Sicily
Atlantis Palace Hotel Hotel
Atlantis Palace Hotel Mascali
Atlantis Palace Hotel Hotel Mascali
Veelgestelde vragen
Beschikt Atlantis Palace Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Atlantis Palace Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Atlantis Palace Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Atlantis Palace Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Atlantis Palace Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 140 per voertuig.
Waar staat Atlantis Palace Hotel?
Dit hotel in Mascali ligt aan het strand, in het stadscentrum en op 25 km afstand van Corso Umberto, Piazza del Duomo en Grieks Theater. Ook Lido Mazzaro en Cattedrale di Acireale liggen op 25 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Atlantis Palace Hotel
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
7,4
Locatie
8,8
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 56 van 166 beoordelingen
10 - Uitstekend
56
Gastenscore: 8 - Goed. 74 van 166 beoordelingen
8 - Goed
74
Gastenscore: 6 - Redelijk. 25 van 166 beoordelingen
6 - Redelijk
25
Gastenscore: 4 - Matig. 11 van 166 beoordelingen
4 - Matig
11
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 166 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Bonita
Reisde met partner
4 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Wij kregen een recent gerenoveerde kamer, maar het toilet was hier mega hoog. Ook roken wij in de badkamer vaak de keuken van het hotel.
Ons terras/ingang van de kamer zat in het pad voor de leveranciers, dus echt niet gezellig.
Het hotel is erge verouderd en de weg ernaar toe is ook niet handig.
Wel heel aardig personeel.
Bonita
3 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
iwan
Reisde met partner
2 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Mascali is een rustig, vies dorpje dat niet is ingesteld op toeristen.
Goed voor op doorreis ,maar niet voor een langer verblijf.
Hotel was schoon wat dus niet geld voor de omgeving.
De mensen vd receptie en restaurant waren heel aardig. Ontbijt was goed, voor het avondeten ben je eigenlijk wel genoodzaakt om hier te eten want in het dorpje is eigenlijk niets. Eten in restaurant van hotel is goed
iwan
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Mateusz
11 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mateusz
1 nacht verbleven in maart 2024
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
20 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
prima hotel voor een paar nachten om Taormina en de Etna te bezoeken. S avonds heerlijk eten in de verlichte tuin.
Zwembad wel al om 6 uur dicht.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
RvdO, Vianen
Reisde met familie
1 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Ruime schone kamer met prima bedden. Badkamer was eenvoudig. Douchen was niet fijn. Weinig waterdruk. Ontbijt was uitgebreid met veel zoetigheden en lekkere broodjes. Heerlijk zwembad en vlak bij zee. Bediening was zeer vriendelijk.
RvdO
2 nachten verbleven in april 2019
8/10 – Goed
Monique, Nederland
31 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Schoon hotel met zwembad met fantastisch uitzicht op de etna. Dichtbij strand en op loopafstand van dorp met leuke restaurants
Monique
7 nachten verbleven in oktober 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
8 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Net hotel met goede faciliteiten.
De strandbedden zijn goed geregeld. Ieder heeft zijn eigen vaste strandbed.
Goed restaurant, zeer behulpzaam personeel.
Wij misten alleen het vertier 's avonds.
Geverifieerde reiziger
9 nachten verbleven in juli 2018
4/10 – Matig
Arembe, Almere, Netherlands
10 aug 2013
Negatief: Personeel en service
Great hotel if you are Italian!
In our round trip over Sicily and Sardinia we have stayed in almost 10 different hotels, but this was by far the worst experience. It is not the facility itself but the employees running it. Almost none of them speak another language than Italian (except for the reception). If you, like us, speak a little Italian, they are discriminating you. And I mean that in the worst way. A bed on the pool is not possible without a reservation and reservations for hotel guests is not possible (and that for EUR200/night) unless you have local connections. Breakfast buffet is of poor quality and if you want a "real" cappuccino (standard its instant cappuccino) your Italian neighbor gets it and white people are ignored, and the list goes on. Disappointing.
Arembe
10/10 – Uitstekend
petra, Breda
24 jul 2011
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima hotel Atlantis Palace
Hotel was heel fijn. Aardig personeel dat je echt wil helpen bij vragen. Kamers ook goed.
Ook een fijn zwembad, waarbij we heel vaak de enige zwemmers waren, dus lekker rustig. Geatamo achter de bar van het privé strandje is ook héél aardig.
Geweldig lekkere pizza's (en echt niet duur) van het hotel gegeten. Verder
alleen het ontbijt genuttigd daar. Jammer van het pijnlijke kiezelstrand.
Dus echt aan te bevelen: waterschoenen!!!
Verder stond er dat het openbaar vervoer in de buurt van het hotel was. Niet dus. Was aardig eindje lopen, en op zondag reed er geen bus! Dus toch enkele keren taxi moeten nemen. Veel beter is het om een auto te huren als je uitstapjes wil gaan maken. Drukkere weg vanaf het hotel : echt goed uitkijken als wandelaar! Geen andere Nederlandse gasten in het hotel.
Daarvoor denk ik dat je in Giardine Naxos moet zijn, dat is toeristischer/ drukker.
petra
8/10 – Goed
ronald, schoonhoven
21 jul 2011
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
goed hotel, service van het hotel is ook goed , het ziet er verzorgd uit en het eten is ook goed.
minpunten
ligt afgelegen en als je geen auto hebt ben je afhankelijk van de taxi, want er stopt geen bus in de buurt.
na 14.00 uur is het niet meer mogelijk om te lunchen
ronald
6/10 – Redelijk
Harald
22 okt 2025
Positief: Netheid
Harald
4 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Louise
Reisde met familie
18 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hyggeligt hotel dog med en lidt afsides beliggenhed God mulighed for at spise ved poolen. Stor dejlig pool og rigeligt med solvogne. Kort gåtur til stand med sten på den anden side af gaden.
Louise
4 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Trent
5 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beach has chairs for a charge. Hotel is very old. Staff was good. The mattresses need updated. I believe they are from the 70’s. Could feel the springs.
Trent
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Daniele
26 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location stupenda. Personale davvero cordiale, disponibile. Tutto davvero bello! Cibo ottimo, dosi abbondanti. Da tornarci!
Daniele
7 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Silvio
Reisde met een groep, Reisde met familie
9 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay
Silvio
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Mesut
Reisde met familie
14 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sakin huzurlu bir otel
Mesut
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
silvy
5 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything good
silvy
2 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Ambre Bernadette
17 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Ambre Bernadette
4 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Keitha
13 mei 2025
Keitha
3 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Thomas
Reisde met partner
29 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Sehr schön am Strand gelegen
Thomas
7 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Miguel
26 apr 2025
Miguel
7 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Sten
Reisde met familie
23 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sten
4 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Wai Ching
Reisde met familie
19 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
All the staffs are superstars. They are really friendly and helpful. No matter anytime, they always give us a hand.
Wai Ching
3 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Stuart
22 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stuart
3 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
JEAN
12 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel agréable
Hôtel très agréable. La réceptionniste est très sympathique et nous a procuré de précieuses informations.
Chambre propre et spacieuses.
L'hôtel dispose d'un restaurant avec un rapport qualité prix très satisfaisant.
Le petit déjeuner est copieux et varié.