Trullo 'Chiru' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning
Trullo Trullichiru ligt in Martina Franca en heeft alles wat je nodig hebt voor een comfortabele vakantie. De woning van 80 m² bestaat uit een woonkamer, een goed uitgeruste keuken, 1 slaapkamer en 1 badkamer en is daarom geschikt voor 4 personen. Extra voorzieningen zijn high-speed Wi-Fi (geschikt voor videogesprekken) met een speciale werkruimte voor thuiskantoor, een smart tv met streamingdiensten, airconditioning, een ventilator en een wasmachine. Een babybedje is ook beschikbaar. Deze vakantiewoning beschikt over een eigen buitenruimte met een tuin, open en overdekte terrassen en een barbecue.
De accommodatie ligt op 800 meter van het centrum van Martina Franca, dicht bij supermarkten, restaurants, slagerijen en bakkerijen. Nabijgelegen attracties zijn de dierentuin Safari Fasano en Acquapark Egnazia, evenals kunstrijke bestemmingen zoals Martina Franca, Alberobello, Ostuni, Taranto, Cisternino, Locorotondo, en de kustjuweeltjes van Polignano aan zowel de Adriatische als de Ionische Zee.
Er is een parkeerplaats beschikbaar op het terrein.
Gezinnen met kinderen zijn welkom.
Huisdieren, roken en het vieren van evenementen zijn niet toegestaan.
De woning beschikt over een motor- en fietsenstalling.
Deze accommodatie heeft richtlijnen om gasten te helpen met het correct scheiden van afval. Meer informatie wordt ter plaatse verstrekt.
dit vakantiehuis ligt in Martina Franca. Bezoek culturele hoogtepunten Centro Storico di Martina Franca en Museo del Clima Cisternino. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Trulli di Alberobello en Palazzo Ducale. Botanische Tuinen van Pomona en Damati zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Martina Franca
Zijn huisdieren welkom bij Trullo 'Chiru' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Trullo 'Chiru' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Trullo 'Chiru' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Trullo 'Chiru' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Martina Franca ligt op 15 minuten wandelen van Valle d'Itria en Villa Garibaldi. Ook Palazzo Ducale en Palazzo Stabile liggen op 2 km afstand.