Apartment Comfort for 10 at Martinské hole – Ski-in/Ski-out
Er zijn appartementen waar je uitrust. En dan is er Appartement Comfort — het retro- en luxegedeelte van Chata MartinSki voor 10 personen. Wij liggen direct in het skigebied Martinské hole, op maar 150 m van de piste.
Het bestaat uit twee slaapkamers — Retro en Luxury — elk met een tweepersoonsbed en een stapelbed met extra bed, plus een eigen keuken en woonkamer met open haard.
Het appartement maakt deel uit van het hoofdgebouw van de chalet. Als u alleen dit appartement boekt en het naastgelegen Appartement Exclusive wordt op hetzelfde moment door een andere groep bezet, deelt u met hen uitsluitend de entreehal, het trappenhuis en de speelruimte. Uw slaapgedeelte, de keuken met woonkamer, badkamers en toilet zijn altijd 100% privé — niemand anders heeft daar toegang toe.
U doet mee aan ons programma Nekonečná zábava (Eindeloos Plezier) — hoe meer plezier u heeft, hoe meer punten u verzamelt, inwisselbaar voor kortingen op uw volgende verblijf en exclusieve voordelen. Ingebouwde biertap, tafeltennis, tafelvoetbal, darts, gezelschapsspellen, boogschieten, klimwand, trampoline en een touwenparcours.
De buitenwellness (hottub, Finse sauna), vuurplaats en speeltuin worden volgens een schema gedeeld met andere gasten — uw privétijd is altijd gegarandeerd. In de omgeving: skiën, wandelen, via ferrata, fietsroutes, raften op de Váh. Een beoordeling van 4,9 van de 5 op Google door meer dan 147 gasten spreekt voor zich.
Gelijkaardige accommodaties
Cozy Studio for 4 at Martinské hole – Ski-in/Ski-out
Martin
Cozy Studio for 4 at Martinské hole – Ski-in/Ski-out
dit appartement ligt in Martin. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Narodny Cintorin en Kasteel Strečno. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Snowland en Lyžiarske Stredisko Veľké Ostré. Bekijk onze reisgids voor Martin
Zijn huisdieren welkom bij Apartment Comfort for 10 at Martinské hole – Ski-in/Ski-out?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment Comfort for 10 at Martinské hole – Ski-in/Ski-out inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment Comfort for 10 at Martinské hole – Ski-in/Ski-out uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment Comfort for 10 at Martinské hole – Ski-in/Ski-out?
Dit gezinsvriendelijke appartement ligt in Martin, op 20 km afstand van Slowaaks Nationaal Literair Museum, Martina Benka Museum en Museum van het Slowaakse Dorp. Ook Nationaal Museum van Slowakije en Narodny Cintorin liggen op 20 km afstand.