Residence Le Isole ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Marsala. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Capo Boeo en Insula Romana. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Cantina Pellegrino en Veerhaven van Marsala. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals duiken. Bekijk onze reisgids voor Marsala
Deze residentie heeft niet alleen een wijnmakerij, maar ook een bar/lounge en een snackbar/deli. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een snelle incheckservice, hulp bij uitstappen/tickets en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Residence Le Isole heeft 9 kamers met een espressoapparaat en gratis flessenwater. Alle kamers in deze residentie met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, kookgerei, borden en bestek en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke badkamer is voorzien van een douche, een bidet, gratis toiletartikelen en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Auto aanbevolen
Gratis lang parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderopvang (toeslag)
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Eetopties
Beperkte roomservice
Een bar/lounge
Snackbar/delicatessenwinkel
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Woonruimtes
Gemeenschappelijke woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Buiten
Terras
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Dagelijkse huishoudservice
Gratis mineraalwater
Hulp met excursies en tickets
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Rondvaarten
Wijnmakerij
Fietsenverhuur in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
1 etage
1 gebouw
9 units
Gebouwd in 2015
Geluiddichte muren
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: 13.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 12.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren.
Het is verplicht om de mobiele app van de accommodatie, WhatApp, te downloaden voor je incheckt
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, ophalen van sleutel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 16 december t/m 14 januari betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 15 januari tot 15 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 16 maart tot 14 november, EUR 3.00 per persoon, per nacht, maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen jonger dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Residence Isole Marsala
Residence Isole
Isole Marsala
Residence Le Isole Marsala, Sicily
Residence Le Isole Marsala
Residence Le Isole Residence
Residence Le Isole Residence Marsala
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Residence Le Isole?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en plaatsen voor lang parkeren.
Hoe laat kan ik bij Residence Le Isole inchecken?
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: 13.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Residence Le Isole uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Residence Le Isole?
Deze residentie ligt in het centrum van Marsala, op 10 minuten wandelen van Cantina Pellegrino en Capo Boeo. Ook Complesso Monumentale San Pietro en Piazza della Repubblica liggen op een kwartiertje wandelen. Station Marsala ligt op 24 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Residence Le Isole
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
8,4
Locatie
9,6
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 50 van 72 beoordelingen
10 - Uitstekend
50
Gastenscore: 8 - Goed. 19 van 72 beoordelingen
8 - Goed
19
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 72 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 72 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 72 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Gabriella
26 apr 2023
Gabriella
1 nacht verbleven in april 2023
8/10 – Goed
Marcella
Reisde met een groep
19 aug 2020
Positief: Netheid
Ideale per mare e saline
La struttura si trova appena fuori il centro di Marsala, ideale per visitare le saline e raggiungere i lidi
Marcella
2 nachten verbleven in augustus 2020
6/10 – Redelijk
Michel
22 jul 2020
Positief: Netheid
Negatief: Comfort kamer
Un petit déjeuner misérable à 8€ !
3 nuits à la Residence Le Isole à Marsala en Sicile avec une formule "Petit Déjeuner" inclus pour 267€ (sans petit déjeuner le prix est de 242€), ce qui fait 8,33€ par jour pour le petit-déjeuner. Du fait du Covid19, le petit déjeuner est à prendre dans un café à 500m de la résidence.
Comme petit déjeuner il y avait pour 2 personnes : 1 café + 1 thé + 1 croissant pour 2 ce qui fait un très léger par rapport au prix de 8,33€ par jour. Dégoutés nous n'avons déjeuné les deux jours suivants (payés malgré tout).
La Direction de la résidence nous a dit que la différence de prix était du fait d'Expedia et qu'ils n'étaient pas responsables de ce prix si élevé pour un si misérable petit déjeuner. Espérons une explication d'Expédia.
Evitez la chambre n°4 car le lit grince et le matelas est très mou.
Michel
3 nachten verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
Edoardo, Torino
Zakenreiziger, Reisde met familie
28 nov 2019
Positief: Netheid, voorzieningen
Proprietari simpaticissimi, gentilissimi e super disponibili. Elevata professionalità.
Comodo al Tribunale, al centro della città e ai migliori ristoranti.
Pulizia eccellente e camere completamente nuove e ristrutturate.
Colazione buonissima.
Assolutamente positivo e da tornare!
Edoardo
1 nacht verbleven in november 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
17 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
More info needed to find the Residence.
Friendly staff who shared useful local info with us. Good little kitchenette in the rooms.
More info needed in advance about how to find the tiny street entrance.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Carlos
25 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Todo muy bien, sin observaciones.
Todo muy bien, sin observaciones, muy buena atención y disposición para todo de Mariana. Volveríamos.
Carlos
1 nacht verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Stephane
19 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bien
Personnel très sympa proche centre ville.
Stephane
1 nacht verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
10 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Posto nuovissimo, posizione comoda con parcheggio di fronte la struttura. Personale gentile e disponibile che ci ha fornito tanti consigli utili al nostro soggiorno. Camera comoda e pulita. Ottima colazione. Consigliato!
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Ana, España
Reisde met partner
7 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lo que más me gustó fue el personal, muy agradable
Ana
1 nacht verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
17 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The biggest selling point for the hotel is its location overlooking the bay. The beach is a little of a let down being a beach resort. The breakfast is amazing.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Anna
11 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ci siamo trovati benissimo seppure per pochi giorni. Il residence è a pochi minuti dal centro. L'appartamento era pulitissimo e dotato di tutti i comfort. Alle reception sono stati gentilissimi e ci hanno dato ottime indicazioni anche su dove cenare. Ci torneremo con molto piacere.
Anna
2 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
beatrice, Gard
15 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
beatrice
1 nacht verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Séverine
2 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Court mais bon
Une petite nuit seulement dans cette région pour admirer la falaise blanche et la vallée des temples. Agréable séjour dans ce petit B&B très bien tenu.
Séverine
1 nacht verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
MARIO
27 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottima sorpresa
Tutto estremamente positivo, dalla struttura praticamente nuova, all'accoglienza dello staff, alla pulizia, colazione e parcheggio di fronte all'appuntamento. Ubicato a pochi passi dal centro di Marsala.
MARIO
2 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
KIKE, SJU, PR
Reisde met partner
26 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Modern. Good kitchen. Friendly staff. Bed was good. Good breakfast. 15 mins from city center. Good but small parking. A/C works.
KIKE
2 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
23 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good parking for us. Very adequate. Cute hotel. Very clean.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Claudio
21 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vacanze Pasquali in Sicilia
Bellissimo posto persene cordiali e disponibili come essere a casa ritorneremo sicuramente
Claudio
2 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Ilene
26 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Best of Marsala
A great place to stay just outside of historic center. Not a far walk at all. When you go- must go to Pino's for dinner. Mariana was extremely helpful on things to see around the hotel. The place was very clean and breakfast was terrific. Love this place and we will return to Marsalla and stay here again.
Ilene
3 nachten verbleven in februari 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
19 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
All the Staff were Outstanding. Special Thank you to Marianna for making reservations for us and being extremely friendly.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in februari 2019
10/10 – Uitstekend
Seth
28 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great place to stay.
This place is wonderful and staff is very friendly and willing to help. Very close to city center.
Seth
1 nacht verbleven in december 2018
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
6 nov 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The staff was lovely. However, checkin was not so wonderful. We arrived and rang and rang. We called the Residence telephone number as well as the one on the door. FINALLY, Marianna came from across the street to meet us. She was very nice and offered us local info, wine, etc. But, honestly, i had a hard time getting over the initial confusion. AS OTHER HOTELS SOMETIMES ASK YOU TO CALL WHEN YOU ARE NEAR , RESIDENCE LE ISOLE MIGHT CONSIDER DOING THAT, TOO.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in november 2018
10/10 – Uitstekend
Sergio, Roma
31 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
La casa è accoglientissima con ogni comfort.
dopo un giorno che sei li ti senti a casa. Il personale è molto ospitale e pronto ad ogni tipo di info. la posizione è ideale per visitare tutta la costa occidentale. a meno di un ora di strada arrivi da san vito a nord fino a selinunte a sud.
propietari squisiti.
Sergio
8 nachten verbleven in juli 2018
10/10 – Uitstekend
MASSIMILIANO, RAPALLO
2 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfetta come struttura e posizione
Posizione perfetta. Ma non solo attenzione a tutti i particolari colazione ottima e grande cortesia.
MASSIMILIANO
2 nachten verbleven in juni 2018
10/10 – Uitstekend
TOMMASO
2 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Residence arredato con buon gusto e location ok
TOMMASO
2 nachten verbleven in mei 2018
10/10 – Uitstekend
Borut
30 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hard to find. Great breakfast. Nice staff. Nice room. No beach in sight or near.