Gehele woning·Particuliere eigenaar

Villa de Campagne à 35 km de Marrakech, Oasis de Tranquillité et de la Nature

Deze villa met een open haard ligt op wandelafstand van Avenue Mohammed VI

Fotogalerie voor Villa de Campagne à 35 km de Marrakech, Oasis de Tranquillité et de la Nature

Terras
Terrein van de accommodatie
Interieur
Buiten dineren
3 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed

Gehele woning

3 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 11400 m²

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Open haard
  • Barbecue
  • Huisdiervriendelijk
De huidige prijs is € 92
inclusief belastingen en toeslagen
31 okt - 1 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Villa de Campagne à 35 km de Marrakech, Oasis de Tranquillité et de la Nature

Deze villa met een open haard ligt op wandelafstand van Avenue Mohammed VI
Deze villa beschikt naast een wasserij over barbecues. Deze villa beschikt over een open haard. Geniet daarnaast van een wasmachine en 2.5 badkamers. Een smart-tv, een microgolfoven en een kookplaat zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in deze villa is voorzien van een open haard en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer is voorzien van smart-tv. Elke badkamer is voorzien van een douche.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de villa: wifi

Eten en drinken

  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2,5 badkamers
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Open haard

Entertainment

  • Smart-tv

Buiten

  • Barbecue

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • 1 huisdier in totaal

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Ecotours in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt
  • Pretpark in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 400 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Uitchecken

Flexible check-out available (contact host to arrange)

Speciale incheckinstructies

De receptietijden variëren bij deze accommodatie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De uitchecktijd is flexibel. Contacteer de accommodatie tijdig om de nodige afspraken te maken. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings and birthday parties

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 30 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

deze villa bevindt zich in Gueliz, een wijk in Marrakech, en ligt nabij pretparken. Bezoek culturele hoogtepunten Theâtre Royall en Ecomusee Berbere. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Bab El Djedid en Bab Doukkala-plein. Jardin Majorelle en Menara-tuinen zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals het volgen van een ecotour, het afleggen van wandel- en fietsroutes en mountainbiken.
Kaart
Tahannaout, Marrakech-Safi

In de buurt

  • Menara-tuinen - 5 min. wandelen - 0.5 km
  • Palais des Congrès - 7 min. wandelen - 0.6 km
  • Winkelcentrum Menara - 2 min. rijden - 1.5 km
  • Jardin Majorelle - 4 min. rijden - 3.0 km
  • Jemaa el-Fnaa - 5 min. rijden - 3.3 km

Lokaal vervoer

  • Centraal Station Marrakesh - 16 min. wandelen
  • Marrakech (RAK-Menara) - 10 min. rijden

Restaurants

  • ‪% Arabica - ‬3 min. wandelen
  • ‪Medley - ‬4 min. wandelen
  • ‪Waffle Factory - ‬6 min. wandelen
  • ‪Baba Turc - ‬3 min. wandelen
  • ‪Brunch Terrasses - ‬9 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa de Campagne à 35 km de Marrakech, Oasis de Tranquillité et de la Nature?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost een verblijf bij Villa de Campagne à 35 km de Marrakech, Oasis de Tranquillité et de la Nature?

Vandaag, 22 okt. 2025, kost een verblijf bij Villa de Campagne à 35 km de Marrakech, Oasis de Tranquillité et de la Nature van één nacht voor twee volwassenen op 31 okt. 2025 min. € 91,78, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Waar staat Villa de Campagne à 35 km de Marrakech, Oasis de Tranquillité et de la Nature?

Deze villa ligt in Gueliz, op 10 minuten wandelen van Menara-tuinen en Avenue Mohammed VI. Jemaa el-Fnaa ligt op 3,4 km. Centraal Station Marrakesh ligt op 16 minuten wandelen.