Dit appartement beschikt naast een buitenzwembad over een conciërgeservice en een tuin. Parkeren is gratis. Een picknickplaats en meertalig personeel zijn enkele van de overige voorzieningen. Dit appartement bevat een keuken met een koelkast en kookplaat, naast een wasmachine en een flatscreentelevisie met satellietzenders. Er zijn gemakken als een eetruimte en een zitruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een balkon of terras.Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Dit appartement heeft 2 kamers met airconditioning die zijn voorzien van gratis toiletartikelen en verduisterende gordijnen. Elke kamer heeft een balkon of terras. Alle kamers hebben een zitruimte. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
In dit appartement in Marrakech is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie van 32 inch heeft satellietzenders. Een microgolfoven en een haardroger zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice vanaf de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Speelplaats
Keuken
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met satellietzenders
Buiten
Balkon/terras
Picknickplaats
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Tot 10 kg per huisdier
Huisdieren verblijven gratis
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Diensten en faciliteiten
Beperkte huishoudservice
Conciërgeservices
Meertalig personeel
Receptie met beperkte tijden
Verduisterende gordijnen
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
2 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.10 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
Schoonmaakkosten: EUR 10 per accommodatie, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 20.00 per voertuig (enkele reis)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Perle l'Atlas Apartment Marrakech
Perle l'Atlas Apartment
Perle l'Atlas Marrakech
Perle l'Atlas
La Perle de l'Atlas Apartment
La Perle de l'Atlas Marrakech
La Perle de l'Atlas Apartment Marrakech
Over deze buurt
dit appartement ligt in Gueliz, een wijk in Marrakech. Bezoek Jardin Majorelle en Menara-tuinen, plaatselijke attracties, of ga naar Jemaa el-Fnaa en Winkelcentrum Menara als je wat wilt shoppen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Royal Tennis Harti of Marrakesh Stadion. Bekijk onze reisgids voor Marrakech
Rue Aboubaker Assidik, Residence la Perle de l Atlas, Marrakech
In de buurt
Avenue Mohammed VI
10 min. wandelen - 0.9 km
Menara-tuinen
12 min. wandelen - 1.0 km
Palais des Congrès
15 min. wandelen - 1.3 km
Marrakech Plaza
18 min. wandelen - 1.6 km
Winkelcentrum Carré Eden
18 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Centraal Station Marrakesh - 9 min. wandelen
Marrakech (RAK-Menara) - 10 min. rijden
Restaurants
% Arabica
13 min. wandelen
Medley
14 min. wandelen
nozha by mövenpick
11 min. wandelen
Nativ' Kitchen
13 min. wandelen
Brunch Terrasses
5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt La Perle de l'Atlas over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij La Perle de l'Atlas?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij La Perle de l'Atlas inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij La Perle de l'Atlas uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt La Perle de l'Atlas een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek vervoer vanaf de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 20.00 per voertuig.
Waar staat La Perle de l'Atlas?
Dit appartement ligt in Gueliz, op 2 km afstand van Avenue Mohammed VI en Marrakech Plaza. Jemaa el-Fnaa ligt op 3,9 km. Centraal Station Marrakesh ligt op 9 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.