dit aparthotel bevindt zich in Stadscentrum van Marmaris, een wijk in in Marmaris, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij het strand. Geniet van de prachtige natuur bij Strand van Marmaris en Marmaris National Park. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Mini Golf Marmaris en Atlantis Marmaris Water Park. Reis je met kinderen? Overweeg dan Waterpark Aqua Dream en Marmaris Aqua Park. Bekijk onze reisgids voor Marmaris
Kemeralti mahallesi 122 sokak no 1, Marmaris, 48700
In de buurt
Strand van Marmaris
5 min. wandelen - 0.5 km
Donderdagmarkt van Marmaris
5 min. wandelen - 0.5 km
Marmaris Grand Bazaar
10 min. wandelen - 0.9 km
Barstreet van Marmaris
10 min. wandelen - 0.9 km
Winkelcentrum Blue Port
14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Dalaman (DLM-Internationale luchthaven Dalaman) - 84 min. rijden
Restaurants
Sevgi Yolu Restorant
1 min. wandelen
The Bottles İt's Beer Time
1 min. wandelen
Karya Patisserie
2 min. wandelen
Escado Burger
2 min. wandelen
Civciv Waffle & Ice Cream
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Isla Apartments
Dit aparthotel heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een restaurant en een bar/lounge. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een poolbar, een snackbar/deli en een koffiebar/café. Dit aparthotel bevat een kitchenette met een koelkast en microgolfoven, naast gratis wifi en een ledtelevisie met satellietzenders. Er zijn gemakken als een eetruimte en een zitruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een balkon en roomservice (beperkte tijden).
Dit aparthotel heeft 49 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers hebben een zitruimte. Elke ledtelevisie heeft satellietzenders. Alle kamers in dit aparthotel met 4,5 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en telefoons. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
De locatie beschikt over een buitenzwembad en een kinderzwembad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere een waterglijbaan.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Gezinsvriendelijk
Kinderzwembad
Speelplaats
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Eetopties
Dagelijks uitgebreid ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.30 uur: EUR 3 voor volwassenen en EUR 1,50 voor kinderen
Beperkte roomservice
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Bad
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Entertainment
Bibliotheek
Led-tv met satellietzenders
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Buiten
Balkon
Barbecue
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Klimaatregeling
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Bagageopslag
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Kluisje bij het onthaal
Telefoon
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de zee
In een winkelgebied
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Kinderzwembad
Waterglijbaan
Fietsenverhuur in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Alarmsysteem
Raambeveiliging
Brandblusser
Algemeen
49 units
Toegang via buitengalerij
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer EUR 3 voor volwassenen en EUR 1.5 voor kinderen
Toeslag voor airconditioning: EUR 5 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie 2022-48-1786
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Isla Apartments Apartment Marmaris
Isla Apartments Marmaris
Isla Apartments Marmaris
Isla Apartments Aparthotel
Isla Apartments Aparthotel Marmaris
Veelgestelde vragen
Beschikt Isla Apartments over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Isla Apartments?
Vandaag, 30 mrt. 2026, kost een verblijf bij Isla Apartments van één nacht voor twee volwassenen op 6 apr. 2026 min. € 40, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Isla Apartments?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Isla Apartments inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Isla Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Isla Apartments een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Per voertuig en per retour wordt een toeslag aangerekend.
Waar staat Isla Apartments?
Dit gezinsvriendelijke aparthotel in Marmaris ligt bij de zee, op 15 minuten wandelen van Donderdagmarkt van Marmaris en Strand van Marmaris. Ook Barstreet van Marmaris en Ataturkpark liggen op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Isla Apartments
7,0
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,6
Netheid
9,0
Locatie
5,2
Personeel en service
6,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 13 van 38 beoordelingen
10 - Uitstekend
13
Gastenscore: 8 - Goed. 11 van 38 beoordelingen
8 - Goed
11
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 38 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 38 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 7 van 38 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
7
Beoordelingen
4/10 – Matig
Ajmal
16 apr 2024
Ajmal
1 nacht verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Natalie
Reisde met een groep, Reisde met familie
23 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Amazing as always, room cleaned daily, no issues at all.
Can’t wait to return
Natalie
10 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Burcu
19 nov 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Uygun fiyatlı ve evimde gibi hissettiren bir yer oldu. Sahile 5 dk maksimum yürüme mesafesi olması çok iyiydi. Biz memnun kaldık
Burcu
1 nacht verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Mert
Reisde met familie
13 nov 2025
Oda temizdi, klima çok tozluydu çalıştırmadık, çarşaflar biraz kirliydi, kasım ayında hava biraz soğuktu ve sadece pike vardı biraz üşüdük, marketlere yakın
Mert
1 nacht verbleven in november 2025
4/10 – Matig
Semra
11 aug 2025
Positief: Netheid
Negatief: Comfort kamer
Semra
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Savas Egemen
Reisde met familie
12 jul 2025
Negatief: Comfort kamer
Savas Egemen
5 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Okan
Reisde met familie
12 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Süperdi yine gideceğiz
Okan
1 nacht verbleven in juni 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
17 sep 2024
Negatief: Netheid, comfort kamer
Very unclean. Towels that were supposed to be white but were grey (and ripped). Dirty marks on walls. A fridge with a dent in it. No lift facilities. We were put on the top floor with a newborn baby and expected to walk up 3 flights of stairs each time. Hair on bedsheets. It was so bad that we had to find alternative accommodation for the rest of our stay. Reception staff very unhelpful. We will not be staying again.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Nurullah
Reisde met familie
19 jul 2024
Nurullah
2 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
18 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Otopark YOK
Hotels.com da otelin otoparkı var olarak belirtilmiş, otelin otoparkı yok, caddede yer bulursanız ne ala. Otel imkanları bölümündw bu düzeltilmeli
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Filiz
Reisde met familie
13 jul 2024
Filiz
3 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
gizem
22 jun 2024
gizem
1 nacht verbleven in juni 2024
6/10 – Redelijk
Askin
19 mei 2024
Negatief: Netheid, comfort kamer
Askin
1 nacht verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Natalie
21 apr 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Natalie
4 nachten verbleven in april 2024
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
14 apr 2024
Negatief: Netheid
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Ferhan
11 apr 2024
Positief: Comfort kamer
Ferhan
1 nacht verbleven in april 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Ahmet
29 mrt 2024
Negatief: Netheid
Lütfen okuyup ona göre rezervasyon yapın
Çift olarak; Kahvaltı dahil satın aldık sabah uyanıp kahvaltıya indiğimizde ise kahvaltı dedikleri şeyin bir kedi maması kadar az 1 yumurta, 1 bardak çay, 5 zeytin, 5-6 dilim küçük ekmek 2 küçük parça salatalık bir küçük reçel bir küçük tereyağı paketi olduğunu gördüğümüzde bizimle dalga geçtiklerini düşündük. Gerçekten kendi paramızla mülteci gibi hissettik, böyle kalitesiz insanın aklıyla oynar bir durumla karşılaşacağımızı düşünmemiştik, BİR DAHA ASLA TERCİH ETMEYECEĞİZ.
Ahmet
1 nacht verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Lawrence
5 mrt 2024
Lawrence
2 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Navid
4 mrt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Very nice location
Very clean & convenient hotel.
Navid
4 nachten verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
Navid
18 feb 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Navid
3 nachten verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
Natalie
Reisde met partner
28 nov 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Another excellent stay at Isla. Nice and clean room. Really relaxing break!
Thank you
Natalie
4 nachten verbleven in november 2023
10/10 – Uitstekend
Natalie
23 okt 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Excellent hotel
This place is a little gem, having stayed in a few hotels in Marmaris, this is by far the best and will definitely book again.
Rooms are modern and spotless, bed and towels changed daily by the lovely cleaner. Nothing is too much trouble.
Will definitely be back
Natalie
6 nachten verbleven in oktober 2023
2/10 – Ontzettend slecht
ELIF
25 apr 2023
ELIF
1 nacht verbleven in april 2023
8/10 – Goed
Umut
Reisde met familie
13 sep 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Umut
3 nachten verbleven in september 2021
8/10 – Goed
Kadir
Reisde met een groep
12 sep 2021
Konaklama
Yatakları ile ilgili ciddi sıkıntı var konfordan oldukça uzak maalesef, kanepeler için birşey söylemem ama yatakların yaylarının sesleri bile kulağınıza geliyor. Otelin yeri çok merkezi havuz yeterli fakat su kaydırağının suyunun kapalı olması ilginç, genel olarak rahat bir ortam . Mutfak malzemeleri yetersiz bu nedenle yanınızda mutlaka getirmelisiniz.