Overweeg een verblijf bij El Retorno46 en geniet van een terras, een tuin en een wasserij. Naast een entertainmentruimte buiten genieten gasten ook van gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
El Retorno46 ligt in Marinilla. Winkelcentrum San Nicolás en Winkelcentrum Llanogrande zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Rots van Guatapé en Rionegro Antioquia Main Park verkennen. Centro Cultural Valerio Antonio Jiménez en Parque Comfama zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Marinilla
Internationale luchthaven José María Córdova (MDE), Medellín, Colombia - 57 min. rijden
Restaurants
Ramchero Madero Maranilla
7 min. rijden
Estadero El Alto De Chocho
13 min. rijden
Parque Tematico San José
11 min. rijden
El Palacio De Los Frijoles
11 min. rijden
Porto Madero
18 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij El Retorno46?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoe laat kan ik bij El Retorno46 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: 16.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij El Retorno46 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 17.00 uur uit te checken.
Waar staat El Retorno46?
Deze cottage in Marinilla ligt op 4 km van Centro Cultural Valerio Antonio Jiménez en op 15 km afstand van Universidad Católica de Oriente en Museo Histórico Casa de la Convención. Ook Rionegro Antioquia Main Park en Estadio Alberto Grisales liggen op 15 km afstand.