Geheel appartement·Particuliere eigenaar
A 200 mt dal mare Casa Vacanza LA Palma
Dit appartement in Marinella di Selinunte is voorzien van een keuken en een balkon
Fotogalerie voor A 200 mt dal mare Casa Vacanza LA Palma





Geheel appartement
3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 5
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Vacation home G&G
Vacation home G&G
- Wasmachine
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 10 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van USD 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt

Marinella, Libero
In de buurt
Templi di Selinunte8 min. wandelen - 0.7 km- Porto di Marinella di Selinunte2 min. wandelen - 0.2 km
- Selinunte3 min. wandelen - 0.3 km
- Tempel F10 min. wandelen - 0.9 km
- Oostelijke Tempels12 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
- Station Castelvetrano - 22 min. rijden
- Trapani (TPS-Vicenzo Florio) - 70 min. rijden
Restaurants
- McDonald's13 min. rijden
- Bar Pinguino - Selinunte2 min. wandelen
- Agorâzeîn Lounge Bar Selinunte10 min. wandelen
- Da Salvo8 min. wandelen
- Lido Ristorante La Sirenetta19 min. rijden





