Geheel appartement

Apartment by the Mine

Fotogalerie voor Apartment by the Mine

Een meerlaags gebouw met een klassieke architectuur, met een centrale ingang, een deur en ramen erboven.
Een kleine keuken met een koffiezetapparaat, houten kastjes, een spoelbak en een klein plankje met mokken.
Een slaapkamer met een bed, een houten kledingkast, een douche met glazen deur en een plank met mokken.
Een nachtzicht van een dorp met verlichte gebouwen, een rivier en omliggend groen.
Een woonkamer met een donker leren bank, een kamerbreed tapijt, een eettafel met een paars kaarsje, en een keukenhoek met een koelkast en kasten.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Ontbijt beschikbaar
  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 199
inclusief belastingen en toeslagen
17 nov - 18 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment by the Mine

  • Onze gezellige vakantiewoning beschikt over een open woon-/slaapruimte met kitchenette, een ruim, rolstoeltoegankelijk badkamer en een aparte berging/kledingkast. De deuren zijn 1 meter breed en daardoor geschikt voor rolstoelgebruikers, net als de drempelloze toegang vanaf de parkeerplaats of de straat.



    In de directe omgeving vinden jullie de ingang van de bezoekersmijn "Molchen Stollen", de "Silberscheune", evenals de bushalte en winkels zoals "NahKauf", slagerij Spiegelhauer en de bakker. De landelijke herberg "Waldeck" ligt op ongeveer 800 meter afstand; hier kunnen jullie ook ontbijten als jullie eens geen zin hebben om het zelf te maken. Direct daarnaast bevindt zich Café Zechenstube met huisgemaakte taarten, gebak en ijs.

    - Huisdieren toegestaan betaling 10,00 € per huisdier

    - Ontbijt betaling 12,00 € per persoon per nacht

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Marienberg. Geniet van de prachtige natuur bij Natuurpark Ertsgebergte-Vogtland en Alterberg. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Erlebnisbad AQUA Marien en Pressnitz Vallei Spoorweg. Erlebniswelt Seiffen en Alpine Coaster-Bahn Gelenau zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals wandelen, rotsklimmen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Marienberg
Meer appartementen in Marienberg
Kaart
Marienberg

In de buurt

  • Museum Sächsisch-Böhmisches Erzgebirge
    12 min. rijden - 8.1 km
  • Erlebnisbad AQUA Marien
    15 min. rijden - 9.1 km
  • Pferdegöpel auf dem Rudolphschacht
    16 min. rijden - 9.4 km
  • Freizeitbad Greifensteine
    41 min. rijden - 32.3 km
  • Waterburcht Klaffenbach
    56 min. rijden - 47.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Pockau-Lengefeld - 12 min. rijden
  • Dresden (DRS) - 117 min. rijden

Restaurants

  • Viet Nam Restaurant
    8 min. rijden
  • Sultan Döner
    14 min. rijden
  • Café Eisbär
    8 min. rijden
  • Cafe Mauersberger
    10 min. rijden
  • Cafe Am Markt 7
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment by the Mine?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Apartment by the Mine?

Vandaag, 27 okt. 2026, kost een verblijf bij Apartment by the Mine van één nacht voor twee volwassenen op 17 nov. 2026 min. € 199, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment by the Mine inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment by the Mine uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment by the Mine?

Dit appartement in Marienberg ligt op 0,5 km van Natuurpark Ertsgebergte-Vogtland en op 5 km afstand van Ski Lift Marienberg - Galgenberg en St. Marienkirche. Ook Museum Sächsisch-Böhmisches Erzgebirge en Erlebnisbad AQUA Marien liggen op 10 km afstand.