Bella Vista Hotel Emma ligt in Marebbe. Vakantieregio Kronplatz en Skigebied Seceda zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Dolomieten en Lago di Braies. Kronaction Outdoor & Fun Park en Museum Ladin Ursus ladinicus zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals langlaufen. Bekijk onze reisgids voor Marebbe
Str. Plan de Corones, 39, Marebbe, Trentino-Alto Adige, 39030
In de buurt
Vakantieregio Kronplatz
9 min. wandelen - 0.8 km
Miara-kabelbaan
11 min. wandelen - 1.0 km
Pedaga-kabelbaan
4 min. rijden - 1.8 km
Alpe di Sennes
4 min. rijden - 2.5 km
Cianross-kabelbaan
4 min. rijden - 2.5 km
Lokaal vervoer
Station San Lorenzo - 21 min. rijden
Restaurants
K1 Disco Apreski
22 min. rijden
Gipfel Restaurant Cima
25 min. rijden
Rifugio CAI Plan de Corones / Kronplatzhütte
26 min. rijden
Kron Restaurant
25 min. rijden
P5 Mountain Club
16 min. rijden
Over deze accommodatie
Bella Vista Hotel Emma
Hotel vlak bij Dolomieten
Een gratis ontbijtbuffet, een tuin en een bibliotheek vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Bella Vista Hotel Emma. Verover de pistes bij dit hotel met vervoer van/naar de skipistes. Geniet van een ayurvedische behandeling, een massage of een manicure/pedicure bij het wellnesscentrum ter plaatse. Gratis wifi in de kamer, een bar en een stoombad zijn beschikbaar voor alle gasten.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een binnenzwembad
Massage- en behandelingsruimtes en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Bella Vista Hotel Emma hebben voorzieningen zoals gratis wifi, kluisjes en minibars.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en baby-/kinderbedden (toeslag)
Wandgrepen bij de toiletten, verhoogde toiletten en noodtrekkoorden
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi, kabelinternet (EUR 1 per uur)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: wifi (EUR 1 per uur), kabelinternet (toeslag)
Parkeren en vervoer
Skishuttle (toeslag)
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.30 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
Bibliotheek
Binnenzwembad
Sauna
Stoombad
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Binnenzwembad
Extra bed (toeslag)
Buiten
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Ayurvedische behandelingen
Body scrubs
Gezichtsbehandelingen
Hotstone-massages
Manicures/pedicures
Sauna
Spabehandelingsruimtes
Sportmassages
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Lift
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijkheid
Verhoogd toilet
Verlaagde werkbladen en wasbak
Meer
5 etages
6 gebouwen
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Haardroger
Entertainment
Tv
Eten en drinken
Minibar
Meer
Bureau
Kluis
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.70 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor kabelinternet op de kamer: EUR 1 per uur (bedrag kan variëren)
Toeslag voor wifi in gemeenschappelijke ruimtes: EUR 1 per uur (bedrag kan variëren)
Toeslag voor kabelinternet in gemeenschappelijke ruimtes: EUR 1 per uur (bedrag kan variëren)
Voor een babybed worden kosten aangerekend
Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beschikt Bella Vista Hotel Emma over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Hoe laat kan ik bij Bella Vista Hotel Emma inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Bella Vista Hotel Emma uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Bella Vista Hotel Emma?
Dit hotel in Marebbe ligt in de buurt van de pistes, op 10 minuten wandelen van Dolomieten en Vakantieregio Kronplatz. Het is bovendien ideaal gelegen als je vlakbij wilt langlaufen. Ook Miara-kabelbaan en Pedaga-kabelbaan liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.