Geheel appartement

Appartamento Il Marino II

Fotogalerie voor Appartamento Il Marino II

Appartement | Terras
Appartement | Badkamer | Een douche
Appartement | Roomservice - dineren
Terras
Appartement | 2 slaapkamers, babybedden (toeslag)

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 450 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Buitenruimte
  • Roomservice

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Appartamento Il Marino II

Geniet bij dit appartement van een terras. Dit appartement heeft roomservice en een keuken met koelkast en kookplaat. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche. Babybedden (toeslag) zijn ook beschikbaar.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Babybed: EUR 50 per verblijf

Keuken

  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat

Eetopties

  • Roomservice

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Douche

Buiten

  • Terras

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Diensten en faciliteiten

  • Geen huishoudservice

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Toeslag voor late check-in: EUR 20 wanneer je incheckt na 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 09.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 50 per verblijf.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Waarborg: EUR 150.00 per verblijf
  • Schoonmaakkosten: EUR 55 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor late check-in: EUR 20 wanneer je incheckt na 20.00 uur
  • Toeslag voor babybed: EUR 50 per verblijf
  • Beddengoed is tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen beddengoed mee te nemen)
  • Handdoeken zijn tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen handdoeken mee te nemen)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Appartamento Il Marino II Apartment Marciana
Appartamento Il Marino II Apartment
Appartamento Il Marino II Marciana
Appartamento Il ino II ciana
Appartamento Il Marino II Marciana
Appartamento Il Marino II Apartment
Appartamento Il Marino II Apartment Marciana

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in Marciana. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Nationaal Park Arcipelago Toscano en Strand van Pomonte. Daarnaast kun je ook Gulliver - Terre d'Autore en Museo Nazionale delle Residenze Napoleoniche bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Marciana
Meer appartementen in Marciana
Kaart
Via del Passatoio 14, Marciana, LI, 57030

In de buurt

  • Sunset on Elba 

The Island of Elba is the third largest Italian island after Sicily and Sardinia and is the largest in the Tuscan Archipelago. Elba has a coastline of 147 km.  Elba is especially remembered for having been the home of Napoleon Bonaparte during his 1814 exile. Eight picturesque little towns (Portoferraio, Marciana, Marciana Marina, Campo nell'Elba, Capoliveri, Porto Azzurro, Rio nel'Elba and Rio Marina) are scattered over a rugged land, hilly and mountainous for the most part with the main mountain (Monte Capanne) 1019 metres high,
    Nationaal Park Arcipelago Toscano
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Strand van Cavoli
    Strand van Cavoli
    8 min. rijden - 7.9 km
  • Strand van Pomonte
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Spiaggia Le Tombe
    6 min. rijden - 2.5 km
  • Haven van Portoferraio
    35 min. rijden - 29.3 km

Lokaal vervoer

  • Portoferraio (EBA-Marina Di Campo) - 36 min. rijden

Restaurants

  • Bar La Baia
    21 min. rijden
  • Spiaggia di Fetovaia
    5 min. rijden
  • Barsa….Time Bistro
    12 min. rijden
  • Sapori D‘Arte Bistrot
    15 min. rijden
  • Acropoli Bar
    15 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Appartamento Il Marino II?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Appartamento Il Marino II inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Appartamento Il Marino II uitchecken?

Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.

Waar staat Appartamento Il Marino II?

Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 5 minuten wandelen van Nationaal Park Arcipelago Toscano en Strand van Pomonte. Strand van Fetovaia ligt op 4,3 km.

Beoordelingen over Appartamento Il Marino II