Gehele woning
Casa Princesa Kristina
Vakantiehuis in Manilva
Fotogalerie voor Casa Princesa Kristina





Beoordelingen
2,0 op 10 –
Gehele woning
5 slaapkamers3 badkamers
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Apartment with sea views in a quiet area
Apartment with sea views in a quiet area
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van GBP 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Manilva, Málaga
In de buurt
Playa de Sabinillas3 min. rijden - 2.2 km- Playa La Chullera11 min. wandelen - 1.0 km
- Playa Gaviotas19 min. wandelen - 1.7 km
- La Duquesa golfbaan20 min. wandelen - 1.7 km
- Playa Aldea20 min. wandelen - 1.7 km
Lokaal vervoer
- Station San Roque la Linea - 23 min. rijden
- Gibraltar (GIB) - 41 min. rijden
Restaurants
- Manso6 min. rijden
- Chiringuito Las Gaviotas7 min. rijden
- Mirror Mirror6 min. rijden
- The Place Lounge Bar7 min. rijden
- La Bodega7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Casa Princesa Kristina
Beoordelingen
2,0








