Aparthotel·Particuliere eigenaar
Califnia Gardens Square
Aparthotel met een 24-uurs receptie, in de buurt van SM Megamall
Fotogalerie voor Califnia Gardens Square





Aparthotel
1 badkamerMax. aantal: 665 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 99
inclusief belastingen en toeslagen
17 dec - 18 dec
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Califnia Gardens Square
Aparthotel met een 24-uurs receptie, in de buurt van SM Megamall
Dit aparthotel beschikt naast een kinderzwembad over een droogkuis/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Dit aparthotel beschikt over gratis wifi. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
In dit aparthotel in Mandaluyong is wifi gratis, met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen). Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een kinderzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Edsa Shangri-La, Manila
Edsa Shangri-La, Manila
- Zwembad
- Bubbelbad
- Spa
- Kinderzwembad
9.0 van 10, Fantastisch, 1.000 beoordelingen
De prijs is € 135
inclusief belastingen en toeslagen
2 jan - 3 jan 2026
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Contante waarborg: PHP 3000 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot 20.00 uur
Over deze buurt

Domingo M. Guevara, Mandaluyong, NCR, 1214








