Whitworth Locke bevindt zich in Stadscentrum van Manchester, een wijk in Manchester, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij een treinstation. Canal Street en Deansgate zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Piccadilly Gardens en Heaton Park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij AO Arena of Old Trafford. Bekijk onze reisgids voor Manchester
Manchester Manchester Oxford Road Station - 4 min. wandelen
St Peters Square Station - 7 min. wandelen
Manchester Airport (MAN) - 26 min. rijden
Restaurants
Starbucks
2 min. wandelen
Via Manchester
3 min. wandelen
REM Bar
3 min. wandelen
New Union Hotel
1 min. wandelen
YES
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Whitworth Locke
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast een restaurant over een fitnesscentrum en een bar/lounge. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Een koffiebar/café, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en een conciërgeservice zijn enkele van de overige voorzieningen. Elk aparthotel is voorzien van een smart-tv met digitale zenders en een keuken met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een koffie/theemaker en een eettafel, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een televisie.Wekelijkse schoonmaakservice.
Whitworth Locke heeft 160 kamers met een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Het meubilair in elke kamer bestaat uit bureaus en eettafels. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van gratis toiletartikelen en een haardroger.
In dit aparthotel in Manchester is wifi gratis. Elke smart-tv van 42 inch heeft digitale zenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit fitnessfaciliteiten.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Restaurants ter plaatse
Foundation
Winsome
Keuken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Schoonmaakartikelen
Eetopties
Dagelijks uitgebreid ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur: GBP 15 per persoon
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Eettafel
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Slaapkamers
Extra bed: GBP 40 per nacht
Luxe beddengoed
Badkamer
1 privébadkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Smart-tv van 42 inch met digitale zenders
Wasvoorzieningen
Wasmiddel
Wasserette
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Tot 30 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift (117 centimeter brede deur)
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Bagageopslag
Conciërgeservices
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Wekelijkse huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een treinstation
In een winkelgebied
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Alarmsysteem
Brandblusser
Algemeen
100% hernieuwbare energie
160 units
3 gebouwen
7 etages
Energiebesparende schakelaars in kamers
Gebouwd in 1850
Plantenmuur
Ramen met dubbelglas
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Tentoonstellingen van plaatselijke kunstenaars
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Traditionele architectuur
Uitgebreid recyclingbeleid
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Waardige omgang met wilde dieren in gevangenschap
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Je ontvangt vóór aankomst een e-mail van de accommodatie met een link voor het certificeren van je status van essentiële reiziger. Je bent verplicht om voorafgaand aan het inchecken deze verificatie in te vullen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 30 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan GBP 40.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: GBP 1.20 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer GBP 15 per persoon
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: GBP 40.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Whitworth Locke Apartment Manchester
Whitworth Locke Apartment
Whitworth Locke Manchester
Whitworth Locke Aparthotel
Whitworth Locke Manchester
Whitworth Locke Aparthotel Manchester
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Whitworth Locke?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 30 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost een verblijf bij Whitworth Locke?
Vandaag, 20 mrt. 2026, kost een verblijf bij Whitworth Locke van één nacht voor twee volwassenen op 6 apr. 2026 min. € 80, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Whitworth Locke inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Whitworth Locke uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Whitworth Locke?
Dit aparthotel ligt in Stadscentrum van Manchester, op 10 minuten wandelen van Universiteit van Manchester en Albert Square. Ook O2 Apollo Manchester en AO Arena liggen op 2 km afstand. Manchester Manchester Oxford Road Station en Manchester Oxford Road Station liggen op 5 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Whitworth Locke
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,2
Locatie
9,4
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 989 van 1294 beoordelingen
10 - Uitstekend
989
Gastenscore: 8 - Goed. 217 van 1294 beoordelingen
8 - Goed
217
Gastenscore: 6 - Redelijk. 55 van 1294 beoordelingen
6 - Redelijk
55
Gastenscore: 4 - Matig. 19 van 1294 beoordelingen
4 - Matig
19
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 14 van 1294 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
14
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Diana
Reisde met partner
17 dec 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was very kind. The location was top. The appartement was great. Top shower
Diana
3 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
sandra
Reisde met partner
2 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly
sandra
3 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Jantina
25 sep 2023
Positief: Netheid
Jantina
4 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Ingrid
23 jul 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Ingrid
1 nacht verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Axelle
30 nov 2018
lovely !!!! the people, the place, the design, the atmosphere ... all perfect
Axelle
3 nachten verbleven in november 2018
10/10 – Uitstekend
Mark
Reisde met partner
15 mrt 2026
Positief: Netheid
Very welcoming our suite was perfect
Mark
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Perla
Reisde met familie en kleine kinderen
15 mrt 2026
Positief: Netheid
Lovely and spacious rooms, great customer service. Excellent location
Perla
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Georgina
Reisde met familie
10 mrt 2026
Positief: Netheid
Cool place. Good location . The rooms were incredible value. Huge with kitchenette and washing machine, fridge freezer, cooker, microwave so you can save on eating out.
Georgina
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Bhavneeta
Reisde met familie
8 mrt 2026
Positief: Netheid
Great place and location
Bhavneeta
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Michael
Reisde met partner
8 mrt 2026
Positief: Netheid
Second time staying and enjoyed again.
Michael
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Janet
2 mrt 2026
Positief: Netheid
It was opposite a Tesco Express.
Janet
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Antony
20 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was clean and modern with excellent amenities. Friendly staff.
Antony
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
John
16 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff were brilliant and very welcoming. Place its self was clean & well kept. Would stay again
John
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Helen
15 feb 2026
Helen
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
David
13 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
The hotel was well located to the gay scene in manchester
The room was ok, one of the knobs on the cooker was broken and there was a light above the table which you could hit your head on as it was too low
David
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Stacey
Reisde met partner
7 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Love this place! Location! Decor! Vibes!
Stacey
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Andrew
Reisde met partner
7 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean and spacious room, friendly staff, great breakfast.
Andrew
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Deborah
Reisde met familie
7 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location, friendly reception staff and nice room.
Deborah
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Chloe
Reisde met partner
2 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location and beautiful room! We always stay at a Locke if available, they never let us down.
Chloe
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Dylon
1 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super clean room, very nice staff and great communication from start to finish! Highly recommend if you’re looking for a central manc location to stay
Dylon
7 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Orion
Reisde met partner
28 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Extremely friendly staff, intuitive layout and in room amenities including cook top, dishwasher, cookware, a spacious bathroom, and easy operations on all appliances - Also an incredible view, this place is pretty to look at, even from the inside, from the greenhouse room bar at the entrance into the pretty little rooms - not to mention it's right in the heart of all the places you might want to be in Manchester, and there's literally a Tesco twenty paces from the front door.
This is my first stay out of America and I'm beyond impressed, it reminds me of A Stay Pineapple but it has much more luxury to it, just as affordable too, the price is justiciable threefold.
Also the informational guides available around the hotel help mitigate minor inconveniences, including giving little local cuisine and sightseeing tips.
Tl;Dr, it's great, I will be staying again as many times as I can.
Orion
6 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Mark
23 jan 2026
Mark
4 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Shubh
14 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great staff
Shubh
8 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Mark
12 jan 2026
Mark
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Prada
Reisde met een groep
4 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was unique and lovely, all staff have been very friendly, I loved the green reception area and there is always an event going on everyday - free board games Sunday was a highlight!