Mandisur Apartments ligt vlak bij het strand in Manacor. Shoppers kunnen hun hart ophalen bij Majorica-fabriekswinkel. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Cala Mandia en Playa Cala Anguila. Ook Grotten Cuevas del Drach en Strand van Cala Domingo zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Manacor
Carrer de Cala Falcó, 69, Manacor, Balearic Islands, 07500
In de buurt
Playa Cala Millor
20 min. rijden - 15.1 km
Cala Mandia
5 min. wandelen - 0.4 km
Playa Romàntica
10 min. wandelen - 0.8 km
Playa Cala Anguila
11 min. wandelen - 1.0 km
Strand van Cala Domingo
21 min. rijden - 14.7 km
Lokaal vervoer
Station Manacor - 16 min. rijden
Palma de Mallorca (PMI) - 60 min. rijden
Restaurants
Club House
16 min. rijden
Chambi
5 min. rijden
Restobar Porto Cristo
6 min. rijden
Anita Cafe
5 min. rijden
La Casita 2
13 min. rijden
Over deze accommodatie
Mandisur Apartments
Hotel vlak bij Cala Mandia
Mandisur Apartments bevindt zich dicht bij Playa Cala Anguila en Grotten Cuevas del Drach en biedt een strandbar, een terras en een koffiebar/café. Ga vooral lekker eten bij Mandisur Restaurant, het restaurant ter plaatse. Gratis wifi in de kamer, een tuin en een droogkuis/wasserijservice zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een buitenzwembad en een kinderzwembad
Een ontbijtbuffet (toeslag), parasols en een kluis bij de receptie
Rookvrije accommodatie, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor de uitstekende staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
De 50 kamers hebben volop comfort met gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met diepe ligbaden en gratis toiletartikelen
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 10 voor volwassenen en EUR 8 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Een strandbar
Restaurants ter plaatse
Mandisur Restaurant
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Kinderzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Kinderzwembad
Kitchenette in de kamer
Koelkast op de kamer
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Strandparasols
Strandstoelen
Terras
Tuin
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Diep bad
Gratis toiletartikelen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Kitchenette
Koelkast
Meer
Bureau
Kluis
Plafondventilator
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.55 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.28. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 2.20 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.10. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 10 voor volwassenen en EUR 8 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beschikt Mandisur Apartments over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Hoe laat kan ik bij Mandisur Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Mandisur Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Mandisur Apartments?
Dit aan het strand gelegen hotel in Manacor ligt op 15 minuten wandelen van Cala Mandia en Playa Cala Anguila. Ook Grotten Cuevas del Drach en Strand van Cala Domingo liggen op 15 km afstand.