Het vakantieappartement bevindt sich in een in 2016 gebouwd, vrijstaand eengezinswoning en is modern ingericht. Het perceel ligt in een woonwijk, aan de rand van de plaats. Ook vanwege het uitzicht vanaf het perceel op de zee en de zonnige ligging is de verblijfplaats populair. Exclusief gebruik beschikbaar: terras en tuinmeubelen.
Uw vakantiewoning Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 5 kamers (daarvan 4 slaapkamers), is 120 m² groot en is geschikt voor maximaal 10 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Op koude dagen kan uw vakantiewoning verwarmd worden met vloerverwarming. Roken is binnen niet toegestaan. De ingang is op de 2.verdieping en overdekt en leidt via een binnentrap direct in de vestibule. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer als doorgangskamer en met 2 extra bedden op stapelbed (boven) (alleen voor kinderen geschikt) en 2 stapelbedden, zithoek en TV. U heeft toegang tot het overdekt terras met tuinmeubelen, 1 tafel en 6 stoelen. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. slaapkamer met 2 éénpersoonsbedden. slaapkamer met 2 éénpersoonsbedden en TV. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en TV. Amerikaanse keuken met eethoek, afwasmachine, inductiefornuis (4 kookplaat), bakoven, afzuigkap, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine en elektrische waterkoker. De eethoek heeft plaats voor 10 personen. U heeft toegang tot het terras. badkamer met douche, 1 wastafel, WC en haardroger. badkamer met douche, 1 wastafel, WC, bidet, haardroger en venster. aparte WC met 1 wastafel, WC en wasmachine. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang, strijkijzer en wasmachine. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Ligging Vantačići. De vakantiewoning ligt in een in 2016 gebouwde vrijstaand éénsgezinswoning en is modern ingericht. Het grondstuk is in een woongebied aan de rand van de plaats. Deze plaats is populair vanwege het ligt op een zonnige plek. De toegangsweg naar het terrein gaat via een geasfalteerde hoofdweg. Bij het huis zijn U 2 parkeerplaatsen voor meerdere auto's op het perceel beschikbaar. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 950 m afstand, restaurant 300 m en centrum 2,3 km. Malinska: dokter 2,2 km, discotheek 2,3 km en apotheek, bank elk 2,5 km. vliegveld in Omisalj 17 km. station, bioscoop elk 44 km in Rivier. Adriatische Zee 300 m, strand met kiezel, rotsen en zwemplateau's 300 m van uw verblijf vandaan. Voor de watersporters onder u is er een verhuur van boten, 300 m. Naar de aanlegplaats voor boten is het 300 m. Sportvissers kunnen in 300 m de hengel uitgooien. Nog meer sport- en recreatieve aanbiedingen wachten in de omgeving op u b.v. minigolf, duiken, watersportmogelijkheden elk 1,8 km in Malinska. tennis, paardrijden elk 7 km in Njivice.
Speciaal Airconditioning, vloerverwarming. Internettoegang (WLAN), strijkijzer en wasmachine. Televisieontvangst via satelliet.
Huisdier niet toegestaan.
Afstand Winkels 1100 m, restaurant 300 m, dorpscentrum 2,5 km. Voor een ontspannen vakantie wordt een auto aanbevolen. Treinstation in Fiume 44 km. Bioscoop in Krk 13 km. Malinska: arts 2,2 km, discotheek 2,3 km en apotheek, bank elk 2,5 km. Luchthaven in Omišalj 17 km. In de zomer: Adriatische kust 300 m in Vantačići (strand 300 m in Vantačići met kiezels, rotsen en zwemplateaus). Malinska: vissen 300 m en watersportmogelijkheden, bootverhuur elk 3 km. Aanlegplaats voor boten in Malinska 3 km.
Verdeling Vakantiewoning, 2 verdiepingen, 5 kamers (waarvan 4 slaapkamers), 120 m², in totaal 10 bedden (waarvan 2 extra bedden).
Kamer De vakantiewoning ligt op een gesloten terrein met tuin met bloemen, struiken en bomen. Het terrein is met een hek omsloten. De verhuurder woont permanent in het huis of, heeft een aparte ingang. De inrichting is voor u privé gebruik beschikbaar. U kunt buiten relaxen op het terras met tuinmeubeklen.
Gelijkaardige accommodaties
Aminess Style Glamping Villas & Holiday Homes Atea
Omisalj
Aminess Style Glamping Villas & Holiday Homes Atea
dit appartement ligt vlak bij het strand in Malinska-Dubašnica. Ferryhaven Valbiska en Haven van Krk Stad zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Ladin Labyrinth en Vesnin Labirint bezoeken. Ishtar's Labyrinth en Tara's Labyrinth zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Malinska-Dubašnica
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with 2 terraces?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 2 terraces inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 2 terraces uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with 2 terraces?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 5 minuten wandelen van Kvarnergolf en Vantačići-strand. Ook Rova-strand en Malin-strand liggen op 2 km afstand.