Geheel appartement

Ferienwohnung Malchow

Fotogalerie voor Ferienwohnung Malchow

Exterieur
Een compacte kamer met een bank, een klein tafeltje en een aan de muur bevestigde televisie.
Een gang met twee deuren, elk voorzien van een sticker met een vis erop en de tekst 'Appartement 3' en 'Appartement 2'.
Een landelijk gelegen pand met een pad van stenen dat leidt naar een houten omheining, een schuur en een gebouw met een rode dakbedekking.
Een slaapkamer in loftstijl met een houten trap, een bed met beddengoed met een patroon en dakramen.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Ferienwohnung Malchow

  • Een van drie appartementen van ca. 40 m² voor maximaal 3 personen, afzonderlijk gelegen op de begane grond en de eerste verdieping van een herenhuis in het centrum van de oude stad Malchow. Het historische 18e-eeuwse gebouw is gedurende meerdere jaren uitgebreid gerenoveerd en volledig opnieuw ingericht. Restaurants, cafés en winkelmogelijkheden bevinden zich binnen een straal van een paar honderd meter. Het bijzondere aan de oude stad Malchow is dat het een eiland is dat wordt omringd door het Malchowmeer en de Fleesensee. Er is een openbare toegang tot het meer met een klein zitgedeelte direct naast het huis.



    Dit appartement bevindt zich op de eerste verdieping. Het heeft een woongedeelte (gestoffeerde meubels, bureau, smart TV), een open slaapgedeelte op zolder met tweepersoonsbed en TV (toegang via een steile, ruimtebesparende trap), een open kitchenette (elektrisch fornuis, koelkast, eethoek, diverse keukenapparatuur) en een badkamer met douche/toilet. Er is ook moderne airconditioning, automatische ramen, gratis WiFi en een smart tv met internetverbinding.



    De andere appartementen (DZV778 en DZV777) zijn op dezelfde manier uitgerust. Elk appartement heeft een parkeerplaats. Er zijn 2 parkeerplaatsen direct bij het huis en een eigen parkeerplaats op ca. 200 m afstand.



    De totale prijs is inclusief beddengoed, handdoeken, water en energieverbruik. Het kuuroord Malchow heft toeristenbelasting (ter plaatse te betalen).



    De kleine stad Malchow is een toeristische parel in het centrum van het Mecklenburgse merengebied. Het wordt ook wel de eilandstad genoemd, omdat het oude stadscentrum wordt omringd door de Fleesensee en de Malchower See. Een aarden dam en een geklasseerde draaibrug, die meerdere keren per dag opengaat voor bootverkeer, verbinden de twee delen van de stad. Er zijn ook aanlegplaatsen voor passagiersboten, een haven, restaurants, cafés en winkelmogelijkheden. Andere bezienswaardigheden zijn de kloosterkerk, de stadsmolen, een groot zwemstrand, een zomerrodelbaan, een apenbos en een manege net buiten de stad. Boot- en fietsverhuur direct in de stad en wellness-, sport- en golfaanbiedingen in het nabijgelegen vakantieoord Land Fleesensee ronden de toeristische attracties af.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Verbruikskosten incl.

    - Bedlinnen + handdoek (inclusief)







    - Airconditioning

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Malchow. Bezoek culturele hoogtepunten Landbouwmuseum van Alt Schwerin en Karower Meiler. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Theater Müritz-Saga en MüritzTherme. Sommerrodelbaan Malchow en Bärenwald Müritz zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Malchow
Meer appartementen in Malchow
Kaart
Malchow

In de buurt

  • Een rustig meer met boten, een kerk met een hoge spits en woongebouwen langs de oever.
    Müritzsee
    18 min. rijden - 14.2 km
  • Fleesensee
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Malchower See
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Dorfkirche Malchow
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Müritz-Nationalpark
    50 min. rijden - 38.2 km

Lokaal vervoer

  • Inselstadt Malchow Station - 17 min. wandelen
  • Rostock (RLG-Laage) - 45 min. rijden

Restaurants

  • Fischerei Altschwerin
    12 min. rijden
  • Jesso's Pizza Haus
    9 min. wandelen
  • Dörpladen für Dit und Dat
    9 min. rijden
  • Yvi's Diner
    10 min. rijden
  • Al Porto
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ferienwohnung Malchow?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Ferienwohnung Malchow inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ferienwohnung Malchow uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Ferienwohnung Malchow?

Dit appartement in Malchow ligt vlak bij Fleesensee en Malchower See. Ook Dorfkirche Malchow en Petersdorfer See liggen op 3 km afstand. Inselstadt Malchow Station ligt op 17 minuten wandelen en naar Station Malchow is het 19 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Ferienwohnung Malchow

8,0

Zeer goed

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
DIE FERIENWOHNUNG IST GEMÜTLICH UND SEHR SAUBER. EINE SEHR NETTE GESTE WAR EINE GRO?E FLASCHE WASSER AUF DEM TISCH ZUR BEGRÜ?UNG UND ZWEI TASSEN ESPRESSO STANDEN AUF DEM TISCH. WIR BRAUCHTEN NUR NOCH WASSER AUFGIE?EN.SEHR EMPFEHLENSWERT!
3 nachten verbleven in augustus 2026