Schitterend vakantiehuis vlakbij natuur tussen, Rhône, natuurparken en Avignon.
Welkom in deze gastvrije accommodatie die, dankzij het overloopzwembad en het beekje dat langs het terrein loopt, een bijzonder ontspannen en aangename sfeer ademt. Midden in het groen nodigt dit huis u uit voor een droomvakantie in de Vaucluse.
Gelegen tussen Vaison-la-Romaine en Malaucène, op een terrein van 5.000 m², kunt u deze vakantieoase de uwe noemen. Het stenen huisje zelf, tegenover het zwembad, is charmant en hoogwaardig ingericht - een heerlijk toevluchtsoord voor twee die samen willen genieten van een paar ontspannende dagen in een prachtige omgeving.
Kijk uit naar uw tijd in de Vaucluse!
- Gratis parkeren op locatie
- Verbruikskosten incl.
- Bedlinnen + handdoek (inclusief)
- Zwembad: juni - eind september
- Privé zwembad (49m2)
- Klimaatbeheersing warm en koud
Gelijkaardige accommodaties
Villa Garance with air conditioning (bedroom, living room, kitchen)
LE BARROUX
Villa Garance with air conditioning (bedroom, living room, kitchen)
dit vakantiehuis ligt aan een rivier in Malaucène. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Église Saint-Michel et Saint-Pierre en Le Calvaire. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Cave la Comtadine (wijnboerderij) en Domaine Chaumard. Lou Veii Oliemolen en Institut du Monde de l'Olivier zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Malaucène
Beschikt Luxurious home in Malaucene over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een infinitypool.
Zijn huisdieren welkom bij Luxurious home in Malaucene?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Luxurious home in Malaucene inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Luxurious home in Malaucene uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Luxurious home in Malaucene?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan een rivier, op 5 km afstand van Le Calvaire, Église Saint-Michel et Saint-Pierre en Musée d’Histoire 1939–1945. Ook Romeinse brug en Site Archéologique de Puymin liggen op 10 km afstand.