Geheel appartement

Views, Parking, Huge terrace/pets, center 3.5km

Fotogalerie voor Views, Parking, Huge terrace/pets, center 3.5km

Een terras met een eettafel voor twee personen, een grote parasol en uitzicht op de bergen.
Een moderne woonkamer met een beige modulaire bank, een witte salontafel en uitzicht op de buitenste tuin door een schuifdeur van glas.
Een moderne keuken met een eethoek, een witte bank en een decoratieve wand.
Een slaapkamer met een bed, een witte garderobe, een console met kaarsen en uitzicht op een balkon.
Een compacte keuken met een betegelde spatwand, een ingebouwde magnetron, en een kleine eethoek met een tafel en stoelen.

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Views, Parking, Huge terrace/pets, center 3.5km

  • Wil je van Málaga genieten zonder opgesloten te zitten in een heet, benauwd appartement? Geniet van het prachtige uitzicht over de stad vanaf je eigen terras van 110 m². Deze ‘casita’ ligt in de meest exclusieve wijk van Málaga (Limonar) en op slechts een steenworp afstand van het bruisende historische centrum van Málaga. Met zijn adembenemende uitzicht op de Middellandse Zee en de stad, en op slechts een paar minuten van het strand, is dit een bestemming die je versteld zal doen staan. Kom je zonder auto? Op slechts 100 meter afstand rijdt er een bus die je naar het historische centrum brengt, of een Uber kost 10 euro



    Pak gerust sinaasappels en citroenen uit de miniboomgaard en geniet van de meest spectaculaire zonsondergangen die je je maar kunt voorstellen boven de adembenemende omgeving. Met een eigen ingang, een ruime slaapkamer met kingsize bed, een open woon-/eetkamer en keuken, en een complete badkamer met inloopdouche is dit een ideaal toevluchtsoord voor stelletjes, alleenreizenden en digitale nomaden.



    🌴 **Paradijs in de buitenlucht** 🌴



    Geniet van de overvloed aan buitenruimte die is ontworpen om je ervaring nog mooier te maken. Geniet van heerlijke gegrilde maaltijden op de barbecue terwijl je geniet van het mediterrane briesje. Er is ruim voldoende plek om gewoon te ontspannen en te genieten van het panoramische uitzicht dat zich voor je uitstrekt.



    🏰 **Charmante interieurs** 🏰



    Stap binnen en word verwelkomd door een prachtig ingerichte woonkamer met uitzicht op de glinsterende zee en de stad Málaga. Het appartement beschikt over een volledig uitgeruste keuken met een Dolce Gusto-koffiezetapparaat, ideaal om op het terras te genieten van een ontspannen ochtend met een kopje Italiaanse koffie in de hand.



    🌳 **Perfect gelegen** 🌳



    Onze villa ligt op een gunstige locatie, op slechts 10 minuten rijden van het centrum van Málaga, en is gemakkelijk bereikbaar met de taxi of de bus. Omringd door schilderachtige wandelroutes in het platteland van de Montes de Málaga, en op slechts 4 km van stranden met de Blauwe Vlag, heb je het beste van twee werelden: rust en natuurschoon gecombineerd met de bruisende energie van de stad.



    📅 **Boek nu voor een onvergetelijke vakantie-ervaring!** 🌟



    Boek nu en trakteer jezelf op een onvergetelijke vakantie vol ruimte, adembenemende uitzichten en eindeloze ontspanning. We kunnen niet wachten om je te verwelkomen!



    Afstanden:



    Strand: 4 km

    Supermarkt: 2 km

    Treinstation: 7 km

    Restaurant: 100 m

    Internationale luchthaven: 13 km

    Bushalte: 100 meter



    Houd er rekening mee dat dit appartement zich op de benedenverdieping van een charmant kasteel bevindt, waar groepsvakanties en af en toe evenementen worden georganiseerd. We hanteren rusttijden om een rustige sfeer te garanderen, hoewel er overdag af en toe activiteiten boven je kunnen plaatsvinden die je misschien hoort.



    * Let op: er is een borg van 300 euro vereist, die na de eindschoonmaak wordt terugbetaald.



    * De inrichting en sommige meubels kunnen zonder voorafgaande kennisgeving veranderen. Deze veranderingen hebben geen invloed op de voorzieningen, faciliteiten of diensten die de accommodatie biedt.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich in Málaga-Este, een wijk in Málaga, en ligt vlak bij het strand. Alcazaba en Catedral de Málaga zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Playa de La Malagueta en Bajondillo. La Casa Invisible en Santisimo Cristo de la Buena Muerte zijn ook een bezoek waard. Hoog tijd om je golfclubs af te stoffen. Er is namelijk een linksbaan in de buurt. Maar ook voor mensen die niet van golf houden, valt er genoeg te beleven. Denk aan paardrijden of wandelen. Bekijk onze reisgids voor Málaga
Meer appartementen in Málaga
Kaart
Málaga

In de buurt

  • Een versierde straat met bogen en lichtjes.
    Calle Larios (winkelstraat)
    14 min. rijden - 5.1 km
  • Een statige, verlichte kathedraal met ingewikkelde architectuur, waaronder kolommen, bogen en gedetailleerde beeldhouwwerken.
    Catedral de Málaga
    15 min. rijden - 5.8 km
  • Een strand met grote zandsculpturen die 'Malizia' spellen.
    Playa de La Malagueta
    15 min. rijden - 5.8 km
  • Een stadsbeeld in de schemering met een opvallend gebouw met een koepel en een groot schip in de voorgrond.
    Haven
    16 min. rijden - 6.1 km
  • Parque Canino San Miguel
    6 min. rijden - 3.6 km

Lokaal vervoer

  • Metrostation La Marina - 9 min. rijden
  • Málaga (Treinstation YJM-Málaga) - 22 min. rijden
  • Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 35 min. rijden

Restaurants

  • Los Curros
    7 min. rijden
  • Restaurante "Pequeña Españita
    7 min. rijden
  • Mesón Casa Anita
    5 min. rijden
  • Telepizza
    5 min. rijden
  • Moma's Restaurante
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Views, Parking, Huge terrace/pets, center 3.5km?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 3 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Views, Parking, Huge terrace/pets, center 3.5km inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Views, Parking, Huge terrace/pets, center 3.5km uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Views, Parking, Huge terrace/pets, center 3.5km?

Dit appartement ligt in Málaga-Este, op 5 km afstand van Plaza de la Palmilla, Haven en Playa de La Malagueta. Ook Estadio La Rosaleda en Universiteit & Málaga liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Views, Parking, Huge terrace/pets, center 3.5km

6,0

7,0

Netheid

6,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Everything was lovely. No problem parking and Dawn was helpful with any questions or requests we had.
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
L'annonce sur Abritel a été embellie par l'agence de location et quelque peu mensongère.Je déconseille très fortement ce logement aux vacanciers;-La situation,ce logement est situé loin de tout perché sur une crête à fort dénivelé.En effet le vacancier NE PEUT RIEN FAIRE A PIED,Il doit obligatoirement prendre un transport Uber, taxi ou bus pour faire quoi que ce soit.Se risquer dans la rue à pied est dangereux car elle est sinueuse et sans trottoir.La plage et le centre ville se trouve à 20mn en Uber et 45 mn en bus sans compter l'attente et plus d1h en bus pour le retour en bus.-Le logement est situé à proximité d'une route fréquentée et juste juste à côté de l'autoroute A7 fréquentée jour et nuit.Ce logement est ainsi très bruyant et pas reposant.La mer qui est visible mais loin en dernier plan,mais avant il y a la route et l'autoroute qui se situent en 1er plan et qui vous font passer de mauvaise vacances.-La qualité de ce logement est moins que basique en matière d'équipements.Il est constitué de vieux meubles de récupération détériorés,un tapis et un canapé sales,une vaisselle très limitée,pas de lave vaisselle.Le logement est très très sombre la lumière n'y entre pratiquement pas,on a une impression d'enfermement.Il y avait aussi une odeur d'égout désagréable et continue dans la salle de bain surtout le matin fenêtres fermées.Fuite des parois de douche avec de la moisissure.Interlocuteur inefficace qui vous mène en bateau malgré nos plaintes.Fuyez...!
13 nachten verbleven in april 2026