-: Dit exclusieve en elegante appartement met twee slaapkamers ligt op een toplocatie in het hart van de stad, vlak bij de leukste buurten. Het is de ideale plek voor wie met familie of vrienden in het centrum van Málaga wil verblijven.
Indeling, indeling en uitrusting: Met een oppervlakte van 65 vierkante meter en ruimte voor maximaal 4 personen is dit gezellige appartement smaakvol ingericht met de beste kwaliteit, zodat je je hier helemaal op je gemak voelt en van je verblijf kunt genieten.
De woonkamer heeft een tweezitsbank, een tafel voor maximaal vier personen en een charmant balkon met uitzicht op de Centrale Markt. Ernaast, maar apart, vind je een perfect uitgeruste keuken in witte tinten. De accommodatie heeft twee slaapkamers: één met een tweepersoonsbed en de andere met twee eenpersoonsbedden. Daarnaast vind je ook een badkamer met een perfect uitgeruste douche voor al je ontspanningsbehoeften.
Uitrusting en voorzieningen: Lift, strijkijzer, wifi, haardroger, verwarming met warmtepomp, airconditioning in de hele accommodatie, televisie, keramische kookplaat, koelkast, magnetron, oven, vriezer, wasmachine, servies, bestek, keukengerei, koffiezetapparaat, broodrooster, waterkoker en sapcentrifuge.
Locatie: Gelegen in een volledig gerenoveerd gebouw, vlak naast een van de meest karakteristieke plekken van de stad, de centrale markt van Atarazanas, en op een paar meter van het bruisende Félix Sáenz-plein. De straat waar het zich bevindt, Atarazanas, maakt deel uit van een van de van oudsher drukste wijken van Málaga, dankzij het grote aantal kleine winkeltjes in de voetgangersstraten die je kunt verkennen om de ware essentie van deze mediterrane stad te proeven.
Afstanden tot belangrijke bezienswaardigheden:
Musea: Picasso (700 meter), Thyssen (350 meter), Pompidou (1200 meter). Bezienswaardigheden: Kathedraal (400 meter), Romeins theater (750 meter), Alcazaba (700 meter). Eetgelegenheden: 50 meter. Winkelgebied: Calle Larios (200 meter). Markten en supermarkten: 100 meter (SuperSol-supermarkt en de centrale markt van Atarazanas). Strand: Malagueta-strand op 1,5 km. Luchthaven Málaga: 9 km. Treinstation: Cercanías-Málaga Centro (450 meter), AVE-station María Zambrano (1,3 km). Betaald parkeren tegen extra kosten.
dit appartement ligt in Málaga Centro, een wijk in Málaga. Haven en Jachthaven van Benalmádena zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa de La Malagueta en La Carihuela. Santisimo Cristo de la Buena Muerte en Jardín Botánico Molino de Inca zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Málaga
Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 30 min. rijden
Restaurants
Antigua Casa de Guardia
1 min. wandelen
Restaurante Estambul Grill
2 min. wandelen
Happy Fish
1 min. wandelen
Five Guys
2 min. wandelen
Starbucks
2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij iloftmalaga Puerta del Mar V?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Waar staat iloftmalaga Puerta del Mar V?
Dit appartement ligt in Málaga Centro, vlak bij Mercado Central de Atarazanas en Calle Larios (winkelstraat). Ook Haven en Catedral de Málaga liggen op 10 minuten wandelen. Metrostation La Marina ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Metrostation Guadalmedina is het 8 minuten wandelen.