Geniet van zonnige dagen in deze mooie vakantiewoning met toegang tot het zwembad.
Welkom in deze smaakvol ingerichte vakantiewoning, die u uitnodigt om te genieten van een ontspannen vakantie voor twee in een lichte en vriendelijke sfeer. Maak kleine gerechten van regionale ingrediënten, verheug je op harmonieuze maaltijden en ontspan op de bank met een film of een goed boek na een lange dag.
Gooi een handdoek over je schouder en fris jezelf 's ochtends op in het gemeenschappelijke zwembad. Op het goed onderhouden grasveld kun je een mooi plekje in de zon of in de schaduw vinden, een bordspel spelen of gewoon ontspannen en tot rust komen.
Wandel door de historische oude binnenstad van Málaga, bezoek het Picasso-museum of het Moorse fort Alcazaba, geniet van zeevruchten in de haven of ontdek de stranden van Pedregalejo. Wandel over de Caminito del Rey door de kloof El Chorro of verken de indrukwekkende druipsteengrotten van Nerja. Reis naar het pittoreske bergdorpje Frigiliana, proef lokale wijnen in Ronda of laat je betoveren door de witte dorpjes van de Axarquía.
dit appartement ligt in Málaga-Este, een wijk in Málaga. Catedral de Málaga en Alcazaba zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven en Jachthaven van Benalmádena. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio La Rosaleda of Cortijo de Torres Gemeentelijk Auditorium. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals zwemmen. Bekijk onze reisgids voor Málaga
Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 24 min. rijden
Restaurants
Picasso Chiringuito
4 min. rijden
Tony Showarma
17 min. wandelen
Cafetería Bar La Purísima
16 min. wandelen
La Canasta
4 min. wandelen
Terraza el Balneario
11 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Gorgeous apartment in Málaga with swimming pool over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Gorgeous apartment in Málaga with swimming pool?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Gorgeous apartment in Málaga with swimming pool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Gorgeous apartment in Málaga with swimming pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Gorgeous apartment in Málaga with swimming pool?
Dit appartement ligt in Málaga-Este, op 0,9 km van Baños del Carmen en op 5 km afstand van Haven en Playa de La Malagueta. Ook Playa de Pedregalejo en Playa de la Caleta liggen op 2 km afstand.