Gehele woning

Cubo's Gibralfaro House Center / private pool / air conditioning

Fotogalerie voor Cubo's Gibralfaro House Center / private pool / air conditioning

Een gebouw met een imposante ingang, een trap die er naartoe leidt, en hoge palmstruiken op de voorgrond.
Een woonkamer met een bank, een glazen salontafel en uitzicht op het groen.
Een woonwijk met uitzicht op een heuvel, met huizen met balkons en gevarieerde begroeiing.
Een moderne woonkamer met een witte bank, een glazen salontafel en een eethoek op de achtergrond.
Zwembad op het dak met ligbedden en een houten terras, met uitzicht op een kustgebied met gebouwen en bomen.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Cubo's Gibralfaro House Center / private pool / air conditioning

  • Villa in Málaga met privézwembad, ruime tuin en ideale locatie nabij het stadscentrum.



    Hallo! Wij zijn CUBO'S HOLIDAY HOMES, gespecialiseerd in vakantieverblijven sinds 2005.



    Deze spectaculaire villa in Málaga is perfect voor gezinnen die op zoek zijn naar comfort en nabijheid van het stadscentrum. Met 4 ruime slaapkamers en capaciteit voor 8 personen, biedt het een moderne en smaakvol gemeubileerde ruimte van 250 m² met uitzicht op zee en bergen De strategische locatie maakt het mogelijk om in enkele minuten bij de Gibralfaro-burcht, de Parador, de luchthaven, het treinstation en de snelwegen te komen die verbinding geven met toeristische bestemmingen zoals de Caminito del Rey, Nerja of Puerto Banús.



    De accommodatie is verdeeld over drie verdiepingen:

    **Onderste Verdieping**: Hier vind je ruime en lichte slaapkamers met natuurlijke houten parketvloer, inclusief een hoofdslaapkamer met en-suite badkamer en werkruimte. Deze verdieping is verbonden met een grote privétuin met een Hawaiiaanse stijl pergola en barbecueruimte, perfect om te genieten met het gezin en te ontspannen met yoga-oefeningen of kinderspellen.

    **Begane Grond (straathoogte)**: Een ruime en elegant ingerichte woonkamer die een tv-hoek en een balkon met zeezicht omvat, ideaal om te ontspannen of intieme momenten te delen De volledig uitgeruste keuken met eettafel voor 4 personen vergemakkelijkt het bereiden van huisgemaakte maaltijden, aangevuld met de nabijheid van lokale winkels voor je dagelijkse boodschappen.

    **Bovenste Verdieping (terras en zwembad)**: Krijg toegang tot een exclusief zonneterras met een zwembad omgeven door buitenhout en een drankjesbar, een ideale ruimte om te zonnen en te genieten van het mooie weer in een rustige stedelijke omgeving.



    De villa beschikt over centrale airconditioning, warmtepomp verwarming, wifi, 4 televisies en parkeerplaatsen, inclusief een overdekte en privé parkeerplaats binnen de accommodatie, op een rustige straat zonder parkeerproblemen Bovendien beschikt het over een omheinde tuin, buitenmeubilair, een terras van 40 m² en alles wat nodig is voor een comfortabel verblijf: haardroger, vaatwasser, magnetron, oven, koffiezetapparaat, broodrooster en meer.



    Gelegen op slechts 3 km van het centrum van Málaga en 1,5 km van het strand van La Malagueta, is deze eigendom ideaal voor degenen die stedelijk toerisme, strand en natuur willen combineren. Bovendien is het in de buurt van attracties zoals Hammam Al Ándalus, natuurparken, golfbanen en waterparken, wat plezier voor de hele familie garandeert



    Wacht niet langer om deze unieke villa te boeken en geniet van een onvergetelijke vakantie-ervaring in Málaga!



    Net zoals we doen in alle andere eigenschappen van ons merk CUBO'S HOLIDAY HOMES, beschikken al onze accommodaties over handdoek- en beddengoed sets. Wij beschikken over bedjes en kinderstoelen op aanvraag voor baby's van 0 tot 2 jaar. En dit allemaal, absoluut GRATIS.



    Eveneens kunnen de gasten van CUBO'S HOLIDAY HOMES genieten van VROEGE CHECK-IN en LATE CHECK-OUT op verzoek, voor zover de reserveringskalender en geplande schoonmaakwerkzaamheden dit toestaan.



    Andere opvallende aspecten

    CUBO'S HOLIDAY HOMES heet je welkom! Wij zijn een bemiddelingsbureau voor kortverblijven dat zorgvuldig geselecteerde woningen aanbiedt. Het bedrijf werd opgericht in 2005 met de missie om een kwalitatief alternatief te bieden. De beoordelingen van onze gasten in al onze accommodaties spreken voor zich. Je kunt dit controleren op ons profiel.



    Bovendien biedt CUBO'S HOLIDAY HOMES een blog met aanbevelingen voor de omgeving, bezienswaardigheden, restaurants en speciale data.



    Aarzel niet om ons je opmerkingen (aanbevelingen, verzoeken, enz.) te laten weten. We zullen ons best doen om je veiligheid en gemoedsrust te garanderen.



    Reserveringsvoorwaarden

    Verplichte borg vóór binnenkomst (terugbetaalbaar 48 uur na inspectie).

    Feesten en lawaai zijn niet toegestaan tijdens rusttijden.

    Het wordt aanbevolen een reisverzekering af te sluiten voor mogelijke waterrestricties afgekondigd door de autoriteiten.

    BELANGRIJK: Aankomsten vanaf 21:00 uur brengen een extra kosten met zich mee die bij binnenkomst moeten worden betaald.



    CUBO'S HOLIDAY HOMES is een online marketingplatform voor toeristische accommodaties. Via dit platform promoten en beheren de eigenaars die correct zijn ingeschreven in het toeristische register van hun autonome gemeenschap de reserveringen van hun accommodaties. CUBO'S HOLIDAY HOMES treedt in geen enkel geval op als eigenaar, beheerder, exploitant of directe verantwoordelijke voor enige accommodatie die op het platform wordt aangeboden. Haar functie beperkt zich uitsluitend tot het vergemakkelijken van contact tussen geïnteresseerden en de wettelijke verantwoordelijken van de accommodaties.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in Málaga Centro, een wijk in Málaga. Alcazaba en Catedral de Málaga zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Playa de La Malagueta en Bajondillo. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio La Rosaleda of Cortijo de Torres Gemeentelijk Auditorium. Bekijk onze reisgids voor Málaga
Meer villa's in Málaga
Kaart
Málaga

In de buurt

  • Een kuststadsgezicht met een opvallende kathedraal, een haven met kranen en een berg op de achtergrond.
    Castillo de Gibralfaro (kasteel)
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Een strand met grote zandsculpturen die 'Malizia' spellen.
    Playa de La Malagueta
    14 min. wandelen - 1.3 km
  • Een standbeeld in een weelderige tuin, met een historisch stenen gebouw op de achtergrond.
    Alcazaba
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Een plein met een hoog monument, bomen en historische gebouwen.
    Plaza de la Merced
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Een stenen gebouw met een bord waarop ‘museoPICASSOMÁLAGA’ staat en een persoon die bij de ingang staat.
    Museo Picasso Málaga
    18 min. wandelen - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Málaga-María Zambrano - 13 min. rijden
  • Metrostation La Malagueta - 16 min. wandelen
  • Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 29 min. rijden

Restaurants

  • La Terraza Del Castillo
    9 min. wandelen
  • Chiringuito El Cachalote
    19 min. wandelen
  • Chiringuito Tropicana
    18 min. wandelen
  • Caleta Playa
    18 min. wandelen
  • Cafeteria Flor
    17 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Cubo's Gibralfaro House Center / private pool / air conditioning over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Cubo's Gibralfaro House Center / private pool / air conditioning?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Cubo's Gibralfaro House Center / private pool / air conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Cubo's Gibralfaro House Center / private pool / air conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Cubo's Gibralfaro House Center / private pool / air conditioning?

Deze villa ligt in Málaga Centro, op 2 km afstand van Castillo de Gibralfaro (kasteel), Playa de La Malagueta en Alcazaba. Ook Museo Picasso Málaga en Catedral de Málaga liggen op 2 km afstand. Metrostation La Malagueta ligt op 16 minuten wandelen en naar Metrostation La Marina is het 25 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Cubo's Gibralfaro House Center / private pool / air conditioning

9,8

Uitzonderlijk

8,4

Netheid

9,4

Locatie

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 53 van 60 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 60 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 60 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 60 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 60 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Geweldig huis

Geweldig huis. We hebben de accommodatie gehuurd met 8 personen en er was voldoende ruimte voor iedereen. De locatie is mooi en redelijk dichtbij het centrum.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Fijn verblijf gehad, mooie woning en dichtbij het centrum van Malaga (ongeveer 20 minuten lopen)

Fijn verblijf gehad, mooie woning en dichtbij het centrum van Malaga (ongeveer 20 minuten lopen). Ook goed met de auto te bereiken. Goede en duidelijke communicatie met de verhuurder.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great location and wonderful house.
8 nachten verbleven in maart 2026
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

loved our stay!

loved our stay!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Der Aufenthalt hat uns sehr gut gefallen und somit kann ich die Unterkunft nur wärmstens weiter empf

Der Aufenthalt hat uns sehr gut gefallen und somit kann ich die Unterkunft nur wärmstens weiter empfehlen.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Great accomodation

Great accomodation
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Hieno villa loistavalla sijainnilla

Hieno villa loistavalla sijainnilla
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Beautifull location very nice house

Beautifull location very nice house.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Comfortable enjoyable relaxing

CleanCool Plenty of room for the family
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

casa perfetta per una vacanza in pieno relax

casa perfetta per una vacanza in pieno relax. la struttura gli arredi ed il confort ti consentono di vivere una giornata tranquilla e agevole
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Großes Haus, tolle Dachterrasse und super Lage!

Großes Haus, tolle Dachterrasse und super Lage!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Perfect week in Malaga

The house was perfect. We had a lovely week in Malaga.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

We had a great stay at Cubo’s

We had a great stay at Cubo’s. The place is spacious and clean. Its nicely located in walking distance of the beach and the old city.The swimming pool on the rooftop is nice l.Friendly host as well.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Fantastic

Great place and super host, 100 procent matching expectations. Had a wonderful time for our weekend-break, cannot think of any improvements points!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Séjour très sympa dans une maison charmante

L’espace, la propreté et la deco
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Alles Bestens! Gerne wieder

Alles Bestens! Gerne wieder
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

We really enjoyed our stay here

We really enjoyed our stay here. It’s in a lovely location. The property was lovely and spacious. The hosts were very responsive if we had a question. We’d stay again. Thank you for the lovely stay.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Great house for big familygroup of friends… it was very pleasent during Davis Cup Malaga

Great house for big familygroup of friends… it was very pleasent during Davis Cup Malaga
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Absolutely amazing property and lovely owners

Stunning Property in a quiet area, peaceful terrace and garden areas with plenty of space and modern vibe. lovely sea view
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Ein Haus für jeden der aus seinem Málaga Urlaub das beste herausholen will!!

Die Lage war super !! Alles war sehr sauber !! Das Personal war extrem freundlich !! Kann es nur empfehlen, eine sehr prächtige Unterkunft !!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

The accommodation was lovely and a really good size, it was in a good location and only a relatively

The accommodation was lovely and a really good size, it was in a good location and only a relatively short walk into town. Taxi are cheap and short to the town if needs be. Would recommend.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

The house is beautiful and very comfortable

The house is beautiful and very comfortable. We had some issues with checking in, but the receptionist was very helpful.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Really nice house, place was spotless and accommodated an early check-in

Really nice house, place was spotless and accommodated an early check-in. You will need transporttaxis into centrebeach as it’s on a steep hill. Overall, great place.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Amazing property

The property is spacious, fully equipped kitchen, beautiful garden and pool with secure parking. We thoroughly enjoyed our stay. The house is in a quiet area, we walked into town/beach daily and got a taxi home. Checkin and checkout was very straightforward, and the owner and receptionist were extremely helpful.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

A really nice place to stay

A really nice place to stay. Lots of space, great pool and places to sunbathe and hang out. Perfect for our large group. At the top of quite a steep hill so as people said before, often necessary to get a cabUber up the hill from Malagathe seafront, but easy walk down.