10/10 – Uitstekend
Maria









Elke badkamer is voorzien van een douche. In deze villa in Eiland Mahé is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Een schoonmaakservice is alleen op werkdagen beschikbaar.










De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.

Ja, deze accommodatie heeft 10 buitenzwembaden.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Deze villa in Eiland Mahé ligt op 2 km afstand van Strand van Anse Soleil, Strand van Petite Anse en Strand van Baie Lazare. Ook Strand van Takamaka en Strand van La Mouche liggen op 5 km afstand.







