deze bed & breakfast ligt in Magdeburg. Geniet van de prachtige natuur bij Elbe en Elbauenpark. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Gruson-Gewächshäuser en Rasenlabyrinth. Messe Magdeburg en Millenniumtoren zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals fietsen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Magdeburg
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Opmerking van de gastheer/-vrouw: • 8,00 € Gebühr
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor uitrusting: EUR 8 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Double Room - City Pension Magdeburg?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Double Room - City Pension Magdeburg?
Vandaag, 16 mei 2026, kost een verblijf bij Double Room - City Pension Magdeburg van één nacht voor twee volwassenen op 15 jun. 2026 min. € 91, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Double Room - City Pension Magdeburg inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Double Room - City Pension Magdeburg uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Double Room - City Pension Magdeburg?
Deze bed & breakfast in Magdeburg ligt op 10 minuten wandelen van Puppentheater Magdeburg, Gruson-Gewächshäuser en Technikmuseum Magdeburg. Ook Abtshof Bunte Circuswelt en Elbe liggen op een kwartiertje wandelen. Station Magdeburg-Buckau ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Hauptbahnhof/Oost Station is het 30 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Double Room - City Pension Magdeburg
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
6,0
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Martina H.
17 sep 2019
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
War supee
Es ist eine super Erfahrung und die sind auch alle da nett gewesen und vom Preis her war es echt genial
Martina H.
4 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Isabelle S.
15 jun 2019
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Negatief: Locatie
Zur Zeit eine große Baustelle
Zimmer ok.
Frühstück ok.
Am Bahnhof.
Zur Zeit, 05.2019, vor dem Haus eine riesen große Baustelle.
Keine Zufahrts- und Parkmöglichkeit.