La posada de el chaflan ligt in Chamartín, een wijk in Madrid. Palacio Real de Madrid en Puerta de Alcalá zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Gran Via en Markt van San Miguel. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadion Santigo Bernabéu of WiZink Center. Bekijk onze reisgids voor Madrid
Av. de Pío XII 34, Madrid, Madrid, 28016
In de buurt
Azca financieel district
13 min. wandelen - 1.1 km
Paseo de la Castellana
14 min. wandelen - 1.2 km
Plaza de Castilla
19 min. wandelen - 1.6 km
Puerta de Europa-torens
19 min. wandelen - 1.6 km
Stadion Santigo Bernabéu
3 min. rijden - 2.2 km
Lokaal vervoer
Metrostation Duque de Pastrana - 5 min. wandelen
Station Madrid Chamartín - 19 min. wandelen
Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas (MAD), Spanje - 14 min. rijden
Restaurants
Ernesto's
14 min. wandelen
Shiki Sushi
18 min. wandelen
La Vaca Argentina
12 min. wandelen
La Terracería
13 min. wandelen
El Enfriador
12 min. wandelen
Over deze accommodatie
La posada de el chaflan
Hotel vlak bij Plaza de Castilla
La posada de el chaflan bevindt zich vlak bij Stadion Santigo Bernabéu en heeft veel te bieden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Waar staat La posada de el chaflan?
Dit hotel ligt in Chamartín, op 2 km afstand van Puerta de Europa-torens en Plaza de Castilla. Ook Stadion Santigo Bernabéu en IFEMA (handelsbeurs van Madrid) liggen op 5 km afstand. Metrostation Duque de Pastrana ligt op 5 minuten wandelen en naar Metrostation Pio XII is het 8 minuten wandelen.