La Castellana ligt op een steenworp van Gran Via en Museo del Prado en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij La Castellana bieden volop comfort dankzij luxe beddengoed en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
dit appartement ligt in Madrid Centro, een wijk in Madrid. Plaza de Cibeles en Puerta de Alcalá zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Paseo de la Castellana en Gran Via. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadion Santigo Bernabéu of WiZink Center. Bekijk onze reisgids voor Madrid
Calle del Marqués de la Ensenada 16, 4, Madrid, Comunidad de Madrid, 28004
In de buurt
Paseo de la Castellana
1 min. wandelen - 0.0 km
Plaza de Colón
2 min. wandelen - 0.2 km
Parque El Retiro
8 min. wandelen - 0.7 km
Plaza de Cibeles
8 min. wandelen - 0.7 km
Gran Via
13 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
Metrostation Colon - 2 min. wandelen
Station Madrid Recoletos - 5 min. wandelen
Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas (MAD), Spanje - 25 min. rijden
Restaurants
Zuma Madrid
4 min. wandelen
Habanera
2 min. wandelen
La Famiglia se sienta a la mesa
5 min. wandelen
Tostado Cafe Club
3 min. wandelen
Nomo Braganza
3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La Castellana?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij La Castellana?
Vandaag, 1 nov. 2026, kost een verblijf bij La Castellana van één nacht voor twee volwassenen op 1 dec. 2026 min. € 204, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij La Castellana inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Laat inchecken kan tussen 20.00 uur en 23.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij La Castellana uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat La Castellana?
Dit appartement ligt in Madrid Centro, op 10 minuten wandelen van Paseo de la Castellana en Plaza de Cibeles. Ook Parque El Retiro en Gran Via liggen op een kwartiertje wandelen. Metrostation Colon ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Metrostation Alonso Martinez is het 6 minuten wandelen.