Geheel appartement
6-person air-conditioned gîte: terrace, garden, heated swimming pool 10 km from Lyon
Dit appartement in Saint-Cyr-au-Mont-d'Or is voorzien van een keuken en een terras
Fotogalerie voor 6-person air-conditioned gîte: terrace, garden, heated swimming pool 10 km from Lyon





Geheel appartement
3 slaapkamers 3 badkamers Max. aantal: 6 113 m²
Populaire voorzieningen
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Garden & City Lyon – Marcy L'Etoile
Garden & City Lyon – Marcy L'Etoile
- Zwembad
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Parkeren inbegrepen
7.4 van 10, Goed, 611 beoordelingen
De prijs is € 62
inclusief belastingen en toeslagen
27 jul - 28 jul
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Saint-Cyr-au-Mont-d'Or, Rhône
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over 6-person air-conditioned gîte: terrace, garden, heated swimming pool 10 km from Lyon
Beoordelingen
8,8
Uitstekend
10/10
Netheid
Beoordelingen
7 sep 2024
Positief: Netheid
10 nachten verbleven in augustus 2024
6/10 – Redelijk
Elizabeth T.
7 jul 2024
Positief: Netheid
Difficult one to rate...pros and cons
Elizabeth T.
4 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Tobias S.
19 jul 2023
Positief: Netheid
Fantastik
Tobias S.
4 nachten verbleven in juli 2023