Jaz Crown Jewel Nile Cruise - Every Saturday from Luxor for 07 & 04 Nights - Every Wednesday From Aswan for 03 Nights

5.0-sterrenaccommodatie
Luxe cruiseschip met fitnessfaciliteiten en een 24-uurs receptie

Kies datums om prijzen te bekijken

Fotogalerie voor Jaz Crown Jewel Nile Cruise - Every Saturday from Luxor for 07 & 04 Nights - Every Wednesday From Aswan for 03 Nights

Een buitenzwembad, een zwembad op het dak en ligstoelen
Buiten dineren
Ontbijtruimte
Luxe beddengoed, een minibar, een kluis op de kamer
Zitruimte lobby

Populaire voorzieningen

  • Bar
  • Zwembad
  • Fitnessruimte
  • Receptie 24/7
  • Schoonmaakservice
  • Airconditioning

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Standaard huisje

Hoogtepunten

Individueel gemeubileerd
Airconditioning
Lcd-televisie
Luxe beddengoed
Een privébadkamer
Een haardroger
Een minibar
Een kluis
  • 19 m²
  • Max. aantal: 3
  • 2 eenpersoonsbedden

Standaard huisje (for Single-Use)

Hoogtepunten

Individueel gemeubileerd
Airconditioning
Lcd-televisie
Luxe beddengoed
Een privébadkamer
Een haardroger
Een minibar
Een kluis
  • 19 m²
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Standaard huisje, 2 eenpersoonsbedden

Hoogtepunten

Individueel gemeubileerd
Airconditioning
Lcd-televisie
Luxe beddengoed
Een privébadkamer
Een haardroger
Een minibar
Een kluis
  • Max. aantal: 3
  • 2 eenpersoonsbedden
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Edrissi Dock, Al Toud City, Cairo - Aswan Eastern Desert Road, Luxor, Luxor Governorate

In de buurt

  • Luxor-tempel - 2 min. wandelen - 0.2 km
  • Mummification Museum - 9 min. wandelen - 0.8 km
  • Luxor Museum - 19 min. wandelen - 1.6 km
  • Karnak - 3 min. rijden - 3.1 km
  • Dal der Koningen - 19 min. rijden - 16.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Luxor - 15 min. wandelen
  • Luxor (LXR-Internationale luchthaven Luxor) - 18 min. rijden

Restaurants

  • ‪ماكدونالدز - ‬10 min. wandelen
  • ‪دجاج كنتاكى - ‬19 min. wandelen
  • ‪مطعم ام هاشم الاقصر - ‬17 min. wandelen
  • ‪تيك اوى عباد الرحمن - ‬10 min. wandelen
  • ‪بيتزا هت - ‬20 min. wandelen

Over deze accommodatie

Jaz Crown Jewel Nile Cruise - Every Saturday from Luxor for 07 & 04 Nights - Every Wednesday From Aswan for 03 Nights

Cruiseschip met een luxe stijl in Nijl - Luxor
Een terras, een droogkuis/wasserijservice en een bar verwelkomen je bij Jaz Crown Jewel Nile Cruise - Every Saturday from Luxor for 07 & 04 Nights - Every Wednesday From Aswan for 03 Nights. Gasten kunnen ook een fitnesscentrum en een restaurant verwachten.
Andere voordelen van dit cruiseschip zijn:
  • Een buitenzwembad met ligstoelen
  • Een zwembad op het dak, een kluis bij de receptie en bagageopslagruimte
  • Rookvrije accommodatie en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
De 80 kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast extra's zoals kluisjes en minibars.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Badkuipen, gratis toiletartikelen en haardrogers
  • Lcd-televisies van 32 inch met digitale zenders

Talen

Arabisch, Engels, Duits

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eten en drinken

  • Een bar/lounge
  • Een restaurant
  • Snackbar/delicatessenwinkel

Dingen om te doen

  • Buitenzwembad
  • Sportschool
  • Zwembad op het dak

Gezinsvriendelijk

  • Buitenzwembad
  • Snackbar/delicatessenwinkel
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Kluisje bij het onthaal
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Droogkuis-/wasserijservice
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Terras

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Meer

  • Rookvrije accommodatie

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Luxe beddengoed

Badkamer

  • Bad
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Lcd-tv van 32 inch met digitale zenders
  • Mp3-dock

Eten en drinken

  • Minibar

Meer

  • Airconditioning
  • Individuele aankleding
  • Kluisje

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 15

Uitchecken

Uitchecken voor 08.00 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Van Luxor naar Aswan en terug naar Luxor - Reisplan voor 7 nachten, 8 dagen: Dag 1 (zaterdag) Inscheping gevolgd door lunch aan boord, vrije middag, diner en overnachting aan boord in Luxor; Dag 2 (zondag) Ontbijt; bezoek aan westelijke oever om de Vallei der Koningen, de Kolossen van Memnon en de tempel van koningin Hatsjepsoet te bezichtigen; lunch aan boord; vaartocht naar Edfu via Esna; cocktailparty en diner 's avonds; overnachting aan boord in Edfu; Dag 3 (maandag) Ontbijt; bezoek aan de tempel van Edfu; vaartocht naar Kom Ombo; lunch aan boord; vaartocht naar Aswan; diner en Galabya-feest 's avonds; overnachting aan boord in Aswan; Dag 4 (dinsdag) Ontbijt; bezoeken aan de hoge dam, de onvoltooide obelisk en de tempel van Philae; lunch aan boord; vaartocht per felucca en bezoek aan de botanische tuin; diner gevolgd door Nubische show; overnachting aan boord in Aswan; Dag 5 (woensdag) Optioneel bezoek aan de tempel van Abu Simbel; lunch aan boord; diner en overnachting aan boord in Aswan; Dag 6 (donderdag) Vaartocht naar Kom Ombo 's morgens vroeg; ontbijt aan boord; bezoek aan de tempel van Kom Ombo; vaartocht naar Edfu; lunch aan boord en vrije middag in Edfu; vaartocht naar Luxor via Esna; diner en Galabya-feest aan boord; overnachting aan boord in Luxor; Dag 7 (vrijdag) Ontbijt; bezoek aan de tempels van Karnak en Luxor; lunch aan boord; diner en buikdans- en derwisjshow aan boord 's avonds; overnachting aan boord in Luxor; Dag 8 (zaterdag) Ontbijt gevolgd door ontscheping in Luxor.
Van Luxor naar Aswan - 4 nachten, 5 dagen reisplan: Dag 1 (zaterdag): Inscheping gevolgd door lunch aan boord, vrije middag en diner en overnachting aan boord in Luxor; Dag 2 (zondag): Na het ontbijt bezoek aan de westelijke oever waar u de Vallei der Koningen, de Kolossen van Memnon en de tempel van koningin Hatsjepsoet kan bezichtigen, daarna keert u terug naar de boot voor de lunch aan boord; vaartocht naar Edfu via Esna; cocktailparty en diner 's avond; overnachting aan boord in Edfu; Dag 3 (maandag): Na het ontbijt bezoek aan de tempel van Edfu en vaartocht naar Kom Ombo; lunch aan boord; vaartocht naar Aswan; diner en Galabya-feest 's avond; overnachting aan boord in Aswan; Dag 4 (dinsdag): Na het ontbijt bezoek aan de hoge dam, de onvoltooide obelisk en de tempel van Philae in Aswan; lunch aan boord; tocht naar Felucca en bezoek aan de botanische tuin; diner gevolgd door Nubische show; overnachting aan boord in Aswan; Dag 5 (woensdag): Ontbijt gevolgd door ontscheping in Aswan.
Houd er rekening mee dat de onderstaande bezoeken in het reisplan niet bij de kamerprijs zijn inbegrepen en apart in rekening worden gebracht voor USD 450 per persoon per verblijf.
Van Aswan naar Luxor - Reisplan voor 3 nachten, 4 dagen: Dag 1 (woensdag) Inscheping in Aswan; optioneel bezoek aan de tempel van Abu Simbel; lunch aan boord; diner en overnachting aan boord in Aswan; Dag 2 (donderdag) Vaartocht naar Kom Ombo 's morgens vroeg; ontbijt gevolg door bezoek aan de tempel van Kom Ombo; vaartocht naar Edfu met lunch aan boord; vrije tijd in Edfu; vaartocht naar Luxor via Esna; diner en Galabya-feest; overnachting aan boord in Luxor; Dag 3 (vrijdag) Ontbijt; bezoek aan de tempels van Karnak en Luxor; lunch aan boord; diner gevolgd door buikdans- en derwisjshow 's avonds; overnachting aan boord in Luxor; Dag 4 (zaterdag) Ontbijt en ontschepen in Luxor.

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Per geregistreerde volwassene kan één kind van 4 jaar of jonger gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Crown Jewel
Jaz Crown Jewel
Jaz Crown Jewel Nile Cruise

Veelgestelde vragen

Beschikt Jaz Crown Jewel Nile Cruise - Every Saturday from Luxor for 07 & 04 Nights - Every Wednesday From Aswan for 03 Nights over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een zwembad op het dak.

Zijn huisdieren welkom bij Jaz Crown Jewel Nile Cruise - Every Saturday from Luxor for 07 & 04 Nights - Every Wednesday From Aswan for 03 Nights?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel berekent Jaz Crown Jewel Nile Cruise - Every Saturday from Luxor for 07 & 04 Nights - Every Wednesday From Aswan for 03 Nights voor parkeren?

Bij dit cruiseschip zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Jaz Crown Jewel Nile Cruise - Every Saturday from Luxor for 07 & 04 Nights - Every Wednesday From Aswan for 03 Nights inchecken?

Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 14.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Jaz Crown Jewel Nile Cruise - Every Saturday from Luxor for 07 & 04 Nights - Every Wednesday From Aswan for 03 Nights uitchecken?

Je dient om uiterlijk 08.00 uur uit te checken.

Waar staat Jaz Crown Jewel Nile Cruise - Every Saturday from Luxor for 07 & 04 Nights - Every Wednesday From Aswan for 03 Nights?

Deze boot stopt voor een deel van je verblijf in Luxor. 

Beoordelingen over Jaz Crown Jewel Nile Cruise - Every Saturday from Luxor for 07 & 04 Nights - Every Wednesday From Aswan for 03 Nights

Beoordelingen

8,0

Zeer goed

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

8,0/10

Netheid

10/10

Personeel en service

6,0/10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

8/10 – Goed

Tina

Positief: Netheid, personeel en service
Excellent service and very friendly crew, food could be of higher quality and variety.
3 nachten verbleven in december 2023