Holiday House With Lots of Charm biedt onder andere een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Barbecues, boeken en rookvrije accommodatie
Tuinmeubelen
Accommodatie-voorzieningen
Parkeren en vervoer
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse
Slaapkamers
4 slaapkamers
Badkamer
1 badkamer
Entertainment
Boeken
Buiten
Barbecue
Tuin
Tuinmeubels
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt voor aankomst een e-mail met speciale incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards of pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Lunde. Bezoek culturele hoogtepunten Sidengalleriet en Friluftsmuseet Murberget. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals High Coast Bridge en Dom van Härnösand. Bekijk onze reisgids voor Lunde
Zijn huisdieren welkom bij Holiday House With Lots of Charm?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Holiday House With Lots of Charm inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday House With Lots of Charm uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday House With Lots of Charm?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Lunde ligt op 7,5 km van Sidengalleriet en op 11,3 km van Ådalshallen. Ook Härnösands Golfklubb en Friluftsmuseet Murberget liggen op 40 km afstand.
Beoordelingen over Holiday House With Lots of Charm