Gehele woning

Part of an old farmhouse with enclosed garden, private swimming pool and small gym. The medieval vil

Fotogalerie voor Part of an old farmhouse with enclosed garden, private swimming pool and small gym. The medieval vil

Een gezellige keuken met een stenen muur, een houten eettafel en een trap naar een hoger gelegen verdieping.
Een huis met een wenteltrap naar een balkon met bloemen, een zwembad en een tuin.
Een gezellige woonkamer met een bank, stoelen, een lamp en uitzicht op de omgeving.
Een woonkamer met een open haard, een televisie en een bank.
Een zwembad met ligbedden, een stenen gebouw en begroeiing.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Gehele woning

5 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 12250 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Wasmachine
  • Sportschool
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Part of an old farmhouse with enclosed garden, private swimming pool and small gym. The medieval vil

  • Het nabijgelegen middeleeuwse dorp Lucignano. CASA ROSADA ligt op het platteland, op een steenworp afstand van Lucignano, een karakteristiek middeleeuws dorp dat de muren met zijn bijzondere elliptische vorm behoudt. Gedeelte van een huisje op drie niveaus en met een klein bijgebouw. Het verwarmde zwembad, de tuin en de fitnessruimte. De woning is volledig omheind en heeft een goed onderhouden tuin van ongeveer 300 m2 waar, exclusief voor onze klanten, het zwembad is (afmeting 8x4 m - diepte 1.30-, 160 m.) De barbecue , de portiek met tafel en stoelen om buiten te eten en de tafelvoetbalspel. Het zwembad kan worden verwarmd voor € 12,00 per dag. Bovendien, in de kelder in de kelder waar eens de kelders waren, is er een koele fitnessruimte. Het meubilair is mooi en comfortabel.
    Begane grond: met ingang van de veranda ingericht met tafel en stoelen om buiten te eten, woon-eetkamer met kitchenette, banken en tv, badkamer met douche. EERSTE VERDIEPING: met toegang vanuit zowel binnentrap als buitentrap, toegang tot een woonkamer, slaapkamer met Frans bed (1,50 m.) Badkamer met ligbad, slaapkamer met twee eenpersoonsbedden (die kunnen worden samengevoegd). TWEEDE VERDIEPING: met toegang via een interne trap, zijn er twee slaapkamers met eenpersoonsbedden, een slaapkamer met een twijfelaar (1,50 m) en een badkamer met een douche. DEPENDANCE: toegang met twee stappen woon / eetkamer met kitchenette, slaapkamer, studeerkamer met eenpersoonsbed en uitschuifbaar bed, badkamer met douche. Een interne trap naar beneden leidt naar de sportschool met bank, hometrainer en zakzak. UITRUSTING: vaatwasser, wasmachine, TV, koelkast met vriesvak, oven, broodrooster, citruspers, gym.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Zwembad/spa

  • Privézwembad
  • Verwarmd zwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Eten en drinken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Oven

Slaapkamers

  • 5 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 4 badkamers
  • Bad
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Dingen om te doen

  • Sportschool
  • Verwarmd zwembad
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 250 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Verwarmingstoeslag: EUR 2

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT051021C2SIWEAV72
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

deze villa ligt vlak bij het strand in Lucignano. Geniet van de prachtige natuur bij Val di Chiana en Lago del Calcione. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Bosco della Ragnaia en Centro Ippico della Berardenga. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals zwemmen. Bekijk onze reisgids voor Lucignano
Meer villa's in Lucignano
Kaart
Lucignano, AR

In de buurt

  • Een grote, historische kerk met een opvallende koepel en twee klokkentorens.
    Val di Chiana
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Piazza del Tribunal
    4 min. rijden - 1.8 km
  • Chiesa di San Francesco
    4 min. rijden - 1.8 km
  • Torre Il Cassero
    4 min. rijden - 1.8 km
  • Museo di Lucignano
    4 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Sinalunga Rigomagno - 3 min. rijden

Restaurants

  • La Cucina Della Lodola
    6 min. rijden
  • Cafe Du Monde
    18 min. wandelen
  • Ristorante La Rocca
    2 min. rijden
  • La Tavernetta
    20 min. wandelen
  • Il Cassero
    9 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Part of an old farmhouse with enclosed garden, private swimming pool and small gym. The medieval vil over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Part of an old farmhouse with enclosed garden, private swimming pool and small gym. The medieval vil?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Part of an old farmhouse with enclosed garden, private swimming pool and small gym. The medieval vil inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Part of an old farmhouse with enclosed garden, private swimming pool and small gym. The medieval vil uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Part of an old farmhouse with enclosed garden, private swimming pool and small gym. The medieval vil?

Deze villa ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Val di Chiana, Torre Il Cassero en Collegiata di Lucignano (kerk). Ook Piazza del Tribunal en Chiesa di San Francesco liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen

9,2

Fantastisch