Hotel Diana in Historisch centrum bevindt zich bij een trein-/metrostation. Enkele opmerkelijk bezienswaardigheden in de buurt zijn Piazza Napoleone en Piazza dell'Anfiteatro. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Puccini Museum. Ook Torre Guinigi is zeker een bezoekje waard.Ontspan en geniet tijdens een bezoek aan een wijnproeverij en een warmwaterbron of kies voor een avontuurlijke activiteit zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Lucca
Via della Dogana 9, Lucca, LU, 55100
In de buurt
Teatro del Giglio
2 min. wandelen - 0.2 km
Piazza Napoleone
3 min. wandelen - 0.3 km
Torre Guinigi
6 min. wandelen - 0.6 km
Piazza dell'Anfiteatro
8 min. wandelen - 0.7 km
Muren van Lucca
1 min. wandelen - 0.1 km
Lokaal vervoer
Station Lucca - 7 min. wandelen
Pisa (PSA-Galileo Galilei) - 36 min. rijden
Restaurants
Ristorante Giglio
3 min. wandelen
Caffe Del La Teatro
3 min. wandelen
Da Ciacco
4 min. wandelen
Fuori di Piazza
3 min. wandelen
Undici Undici
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Diana
Hotel vlak bij Piazza Napoleone
Hotel Diana bevindt zich dicht bij Torre Guinigi en Puccini Museum en biedt een kapsalon, een droogkuis/wasserijservice en een bar. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en parkeerplaatsen ter plaatse
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Conciërgeservice, een computerstation en bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel ingericht en bieden leuke voordelen zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
Onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 22 per nacht; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 10 per persoon
Een bar/lounge
Met zijn tweeën/besloten dineren
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Strandparasols
Strandstoelen
Spa
Massages in de kamer
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Goed verlicht pad naar de ingang
Meer
1 etage
1 gebouw
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Entertainment
Lcd-tv van 22 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Gratis lokale gesprekken
Individueel ingericht
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 20.00 uur.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Hotel San Martino].
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 15.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 3 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 10 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 80 per voertuig (retour, voor maximum 6 personen)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: EUR 80 (retour)
Betaald parkeren (openlucht): EUR 22 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per accommodatie, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 15.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Btw-nr. - 01910090461
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Registratienummer van de accommodatie IT046017A14C6CZ9Q3
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Diana Hotel Lucca
Diana Lucca
Hotel Diana Lucca
Hotel Diana Hotel
Hotel Diana Lucca
Hotel Diana Hotel Lucca
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Diana?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 10 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Diana?
Vandaag, 8 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Diana van één nacht voor twee volwassenen op 15 apr. 2026 min. € 104, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 22 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel Diana inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Diana uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Biedt Hotel Diana een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 80 per voertuig.
Waar staat Hotel Diana?
Dit hotel ligt in Historisch centrum, op 10 minuten wandelen van Piazza Napoleone, Torre Guinigi en Puccini Museum. Piazza dell'Anfiteatro ligt op 0,8 km. Station Lucca ligt op 7 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Diana
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,0
Locatie
9,2
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 138 van 230 beoordelingen
10 - Uitstekend
138
Gastenscore: 8 - Goed. 64 van 230 beoordelingen
8 - Goed
64
Gastenscore: 6 - Redelijk. 23 van 230 beoordelingen
6 - Redelijk
23
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 230 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 230 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
14 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Charme en uniciteit
Charmant hotel met unieke inrichting. Zeer vriendelijke bediening. Helaas geen onbijt beschijbaar door de aanwezigheid van een grote groep. Kamer op de gelijkvloers was wat luidruchtig en er misten anti-doorkijkgordijnen aan de straatkant.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Bram
5 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fijn hotel
Fijn hotel vlakbij centrum.
Bram
1 nacht verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Frank
24 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Frank
4 nachten verbleven in april 2023
8/10 – Goed
Marc
10 sep 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gezellig, lekker en handig.
Het was netjes, simpel en mooi gelegen in het centrum van Lucca. Voor €15,- mochten we de auto ophing parkeerplaats zetten en zolang laten staan als we wilden. We werden vergast met gratis espresso en een lekker mista van olijven kappertjes en nootjes. Super!!
Marc
1 nacht verbleven in augustus 2017
10/10 – Uitstekend
Timothy
Reisde met partner
20 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Highly recommend! Staff were amazing and friendly. They went out their way to accomodate us. Breakfast was delicious with an assortment to choose from. Loved the juicer to make fresh orange juice!
Timothy
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Diane
6 mrt 2026
Diane
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Jean-François
14 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un hôtel et un accueil charmants dans une cité splendide.
Jean-François
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Richard
3 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very nice little hotel in a great location. Wonderful staff.
Richard
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Eleanor
19 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were very helpful. The room was comfortable. The hotel is well located and easy to get to.
Eleanor
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Debra
Reisde met een groep
16 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was lovely! We enjoyed our room and the staff were excellent! Near the puccini and mozart concert, which we adored. Would definitely recommend staying there!!
Debra
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Joel
Reisde met een groep
15 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel Diana
Bra frukost Buffe till rimligt pris. Fint rum hade allt man behövde. Personalen var super trevliga och behjälpliga.
Joel
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Julian
15 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schön und ruhig
Julian
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Jerrod
8 sep 2025
Jerrod
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Monica
Reisde met familie
3 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Et enkelt, men fint overnattingssted innenfor muren i Lucca. Fantastisk hyggelig personale, og svært stort rom.
Monica
1 nacht verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Emily
16 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Room was very basic and on ground floor so quite loud. Pillows and mattress not comfortable. But very affordable, clean and the staff are wonderful.
Emily
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Diana
Reisde met familie
15 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The entire staff was exceedingly friendly and accommodating.
The room was classy and comfortable.
The breakfast buffet was amazing and the refreshments offered at check-in was a welcome treat.
Diana
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Fatima
Reisde met familie
7 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lucca & Pisa
Personnel 5 étoilés, topissime.
Sympas, gentilles et serviables.
En plein centre historique, avec place de parc payante, mais c'est normal vu l'emplacement à Lucca. On a tout fait à pied.
Hotel propre, excellent petit déjeuner. Très bon rapport qualité prix.
On recommande cet hôtel sans hésiter !
Un grand Merci au Mr de l'accueil qui nous a attendu un samedi soir, après l'heure du Check in prévu, avec le sourire en plus, et nous à encore accompagné pour parquer la voiture. Donc personel 5/5. Note 10. Le séjour était parfait 👌 Grazie Mille
Fatima
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Nhuhien
6 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely city and wonderful hotel. Love it here
Nhuhien
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Terry
23 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I stayed at hotel Diana during my trip to Lucca for the summer music festival. The experience I had was wonderful and the staff were supper nice, helpful and accommodating.
Terry
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Alexander
21 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great Find near Piazza Napoleone
Hotel Diana was an amazing find right in the center of Lucca very near the piazza for Lucca Summer Festival. The room we had was recently renovated and very spacious and well designed. The bathroom had one of the nicest and largest showers I have ever seen.
Alexander
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
alessandro
Reisde met familie
17 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Superate le aspettative
Mi son trovato molto bene da tutti i punti di vista, consiglio questo hotel.
alessandro
1 nacht verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Paolo
15 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Paolo
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Francis
9 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great place to stay in Lucca
Great place to stay inside the walls at Lucca. This is inside of the ZTL parking was not included if you booked through hotels.com. €20 per night. Breakfast cost a little extra but was well worth it.
Francis
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Sue
5 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel!!!
Sue
3 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Patrick
Reisde met familie
4 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A 2 Day Stay in Lucca
Very kind and attentive staff at front desk and the breakfast.
Breakfast was continental style, with many options.
Showers are small, but that seems to be the norm in some hotels in Italy