10/10 – Uitstekend
gaelle v., Le havre

















Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.
Deze gezinsvriendelijke cottage ligt vlak bij het strand, op 10 km afstand van Château de Beaulon, Église San Fortunato en Beaumont Tower. Ook Église Saint-Palais-de-Phiolin en Église Notre-Dame de L'Assomption liggen op 15 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
