Gehele woning

Independent chalet with private pool and spacious outdoor areas near Seville and Córdoba.

Fotogalerie voor Independent chalet with private pool and spacious outdoor areas near Seville and Córdoba.

Zwembad met ligbedden, een overdekte zithoek en omliggend groen.
Een slaapkamer met een bed, een aan de muur bevestigde televisie, een dressoir en een deur naar een buiten balkon.
Een tweelaags huis met een balkon, buitenmeubilair en uitzicht op de omliggende groenvoorziening.
Een binnenplaats met een geplaveid terras, een poort en verschillende planten in potten.
Een moderne woonkamer met een bank, televisie, decoratieve muurkunst en een potplant.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

4 slaapkamers

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 561
inclusief belastingen en toeslagen
2 nov - 3 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Independent chalet with private pool and spacious outdoor areas near Seville and Córdoba.

  • Villa Oasis heet jullie welkom in Lora del Río, een dorp met alle voorzieningen en goede verbindingen per auto en trein. Sevilla en Córdoba liggen op slechts 30 minuten afstand en de villa is de toegangspoort tot de Sierra Norte. Jullie verblijven in een ruime vakantiewoning van 250 m², geschikt voor maximaal 8 personen. Er zijn 4 goed uitgeruste slaapkamers en 3 badkamers verspreid over het huis. Op de begane grond vinden jullie een tweepersoonsslaapkamer, een woonkamer, een keuken met voorraadkast en een badkamer met douche. Op de bovenverdieping zijn er twee complete badkamers en drie ruime slaapkamers, waarvan één met eigen badkamer. De privékeuken is volledig uitgerust voor al jullie kookwensen. Extra comfort wordt geboden door WiFi, airconditioning, tv, video on demand, een werkplek en een wasmachine.



    Buiten genieten jullie van een privézwembad, perfect om af te koelen en te ontspannen. Een buitendouche biedt extra gemak na het zwemmen of zonnen, en met de barbecue bereiden jullie heerlijke maaltijden in de open lucht. We zijn milieubewust: 70% van de energie komt uit eigen zonnepanelen. In de zomer zijn de jacuzzi’s niet beschikbaar vanwege het hoge waterverbruik, maar van november tot maart kunnen jullie deze wel gebruiken.



    In de buurt kunnen jullie paardrijden, koetsritten maken of zelfs paragliden, beschikbaar tegen een toeslag. Gedeelde parkeergelegenheid op het terrein zorgt voor gemakkelijke toegang. Om een rustige sfeer te waarborgen, is roken binnen niet toegestaan (er zijn aangewezen rookzones), huisdieren en feesten of grote evenementen zijn niet toegestaan.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Bubbelbad
  • Privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Buitendouche
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Dingen om te doen

  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Algemeen

  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VTAR/SE/00678
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Lora del Río. Bezoek Bodegas de Fuente Reina en Sendero de Las Cruces als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Laguna de la Marisma en Sendero de Guadalora. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Lora del Río
Meer vakantiehuizen in Lora del Río
Kaart
Lora del Río

In de buurt

  • Een park met een fontein, bomen en een brug.
    Olympisch Stadion
    58 min. rijden - 76.1 km
  • Museo de la Ciudad
    32 min. rijden - 33.5 km
  • Fibes Conference and Exhibition Center
    50 min. rijden - 65.0 km
  • Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán
    59 min. rijden - 69.6 km
  • Isla Magica-attractiepark
    60 min. rijden - 77.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Lora del Río - 9 min. wandelen
  • Sevilla (SVQ-San Pablo) - 45 min. rijden

Restaurants

  • Restaurante Medieval
    4 min. wandelen
  • Taberna Morales
    5 min. wandelen
  • Cafetería Nakra
    5 min. wandelen
  • La Cervecería
    6 min. wandelen
  • Bar Pepe Moreno
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Independent chalet with private pool and spacious outdoor areas near Seville and Córdoba.?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Independent chalet with private pool and spacious outdoor areas near Seville and Córdoba.?

Vandaag, 15 okt. 2026, kost een verblijf bij Independent chalet with private pool and spacious outdoor areas near Seville and Córdoba. van één nacht voor twee volwassenen op 2 nov. 2026 min. € 561, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Independent chalet with private pool and spacious outdoor areas near Seville and Córdoba. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Independent chalet with private pool and spacious outdoor areas near Seville and Córdoba. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Independent chalet with private pool and spacious outdoor areas near Seville and Córdoba.?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Lora del Río ligt op 11,7 km van Laguna de la Marisma en op 32 km afstand van Iglesia San Pedro en Kerk van Santa Maria de la Asunción. Ook Iglesia de Santa María la Mayor en Museo de la Ciudad liggen op 32 km afstand. Station Lora del Río ligt op 9 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Independent chalet with private pool and spacious outdoor areas near Seville and Córdoba.

9,4

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Era una experiencia maravillosa

Pros: Los dueños muy amables,la casa limpia,tiene de todo ,la piscina grande y limpia,la verdad que hemos disfrutado de la casa por dentro y por fuera! En general Nos gustaría repetir esa experiencia 🩷 Cons: Todo nos ha gustado.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Mejor imposible. Estancia de 10.

Pros: La casa está en perfectas condiciones, no le faltaba ningún detalle. Piscina preciosa y limpia. Para repetir al 100%. El anfitrión estaba siempre atento a nuestras necesidades. Lo recomiendo y seguro que volveremos. Cons: No hay nada que no nos gustará.
Van een partnersite

8/10 – Goed

La casa está fenomenal

Pros: La casa está fenomenal, limpia , amplia pero lo que más nos gustó fue el exterior con una gran piscina y con barbacoa y fregadero y espacio con mesa y sillas para comer . También tiene un porche con sofá y sillones a la salida del salón. Cons: Lo que menos me gustó es donde está situada la casa