Geheel appartement

Apartment Mario

3.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Apartment Mario

Appartement (A5) | Terras
Architectuur
Appartement (A5) | Interieur
Binnenplaats
Vlak bij het strand

Geheel appartement

Max. aantal: 460 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment Mario

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Apartment Mario heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Rookvrije accommodatie en barbecues
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Apartment Mario hebben leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en espressoapparaten.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Keukens met koelkasten, ovens en kookplaten
    • Balkons, kookgerei, borden en bestek en waterkokers

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Espressoapparaat
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Badkamer

  • Douche

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Dingen om te doen

  • Fietsenverhuur in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.90 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.95 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • Schoonmaakkosten: EUR 50.0 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie HR64887759853
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in Lopar. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Rab Loggia en Municipium Arbe-plein. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Haven van Rab en Komrcar-park. Bekijk onze reisgids voor Lopar
Meer appartementen in Lopar
Kaart
Lopar 117, Lopar, Primorje-Gorski Kotar, 51281

In de buurt

  • Paradise-strand
    3 min. rijden - 1.8 km
  • Livacina-strand
    7 min. rijden - 3.3 km
  • Gonar-strand
    18 min. rijden - 11.8 km
  • Otočić Boljkovac
    18 min. rijden - 11.8 km
  • Maman-eiland
    23 min. rijden - 13.2 km

Lokaal vervoer

  • Rijeka (RJK) - 137 min. rijden

Restaurants

  • Bar Porto Kampor
    21 min. rijden
  • Restaurant Gonar
    13 min. rijden
  • Mel, Beach bar
    22 min. rijden
  • Gostonica Laguna
    3 min. rijden
  • Caffe bar Delicato
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment Mario?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Apartment Mario inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment Mario uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment Mario?

Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 3 km afstand van Kvarnergolf, Paradise-strand en Livacina-strand. Ook Sint-Pieterskerk en Otočić Boljkovac liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen over Apartment Mario