Pets OK, In town, Near Beach, Fireplace (Sandpiper)
Experience the ultimate coastal getaway with this charming 2-bedroom dog-friendly retreat, expertly managed by Bloomer Estates Vacation Rentals on the stunning Washington Coast. This single-story gem comfortably sleeps four and is conveniently located just a few blocks from the vibrant heart of downtown Long Beach, while the sun-kissed beach is a leisurely five-minute stroll away. Delight in the convenience of walking to an array of restaurants, ice cream parlors, go-karts, mini-golf courses, a movie theater, antique shops, candy stores, an arcade, bakeries, and local coffee spots, leaving your car untouched during your stay. The well-equipped kitchen invites you to prepare delicious family feasts, and for your furry companions, we provide a crate, leash, and dog dishes. Cozy up by the propane fireplace in the evenings and revel in the safety and warmth it offers. Plus, the newly fenced and fully enclosed backyard adds the perfect finishing touch to your coastal retreat. Book your dream vacation now!
Beach Access: • 11-minute walk to the beach • 11-minute walk to Downtown Long Beach
Pets: • Please declare your dogs. This home is Dog-Friendly for up to two well-behaved dogs • $25 per dog per night cleaning charge, plus taxes. • Not declaring your dogs will result in a $500 fine per dog • Medium dog crate and bed are provided • Dog bowls provided • Pooper scooper and poop bags provided
Parking: • Parking for two cars is available in front of the house on the brick driveway. • Please do not park in the open lot next to the home • NO Garage • Additional public parking is available along the Bolstad Beach Approach and in three large lots on Oregon Ave. S. between 3rd St SE and 5th St SE in Downtown Long Beach.
Children: • Children two and under are not part of the maximum occupancy. • Plastic dishware for children • Assortment of toys and games for children from 2 years to teenagers
Coffee Bar: • First Morning Coffee on Us • Coffee Pot • French Press • Pour-over • Coffee grinder • Electric hot water kettle
Wi-Fi and TVs: • 90 MBS Wi-Fi • 49" TCL Roku Smart TV in the livingroom • Stream movies using your Netflix, Amazon Prime, Sling Television, YouTube, Hulu, Pandora, HBO, or other online subscription
Check-in/out: • Check-in: 4:00 PM • Check-out: 11:00 AM • There is a $15 fee per hour for early check-in or late checkout, plus taxes. Please call 24 hours in advance for availability.
Sleeping Arrangements: • Bedroom 1: One Queen Bed • Bedroom 2: Two twin beds
Bathroom: • Full bathroom with a stand-in shower
Kitchen Amenities: • Appliances: Fridge, Stove, microwave, toaster, Nutri-bullet blender, rice cooker, electric skillet, toaster, crockpot, instant pot, waffle maker, electric hand mixer, popcorn maker, and air fryer. • Cooking: pots and pans, mixing bowls, strainer, salad spinner, steamer basket, casserole dishes, cutting boards, Tupperware. • Baking: Muffin tin, cookie sheets, cake pan, loaf pans, cooling rack, rolling pin, pie dishes, wet and dry measuring cups, dry measuring spoons, bunt pan, candy thermometer • Utensils: Whisks, spatulas, wooden spoons, ladles, potato peeler, potato masher, can opener, corkscrew, pizza cutter, scissors, ice cream scoop, garlic press and crusher, crab and oyster shuckers, cheese grater, meat thermometer, basters, tongs, zester • Cutlery: Full set of stainless steel knives, steak knives • Table setting for 8: Plates, bowls, serving platters, juice pitcher, water glasses, wine glasses, knives, forks, and spoons
In Addition: • Short walk to the beach and town • Fully fenced backyard • Warm up on Winter days next in front of an old-fashioned brick fireplace (propane) • Board games, card games, coloring supplies, and books for reading. • Four portable heaters • Outdoor toys: Badminton, Bocce Ball, Frisbee, cooler for picnics • Iron and ironing board • Linen basket • Step stool • Linens: quality sheets, pillowcases, bath, and kitchen towels included. • Soaps: shampoos, conditioner, facial bar soap, body bar soap, and dish soap included. • Paper products: bath tissue and paper towels included. • No Dishwasher in home • No Washer or Dryer - The 24-hour Seaview Laundromat is just a few blocks south.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Bakplaat
Broodrooster
Koelkast
Koffiemolen
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Mixer
Oven
Rijstkoker
Wafelijzer
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Badkamer
1 badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Eettafel
Open haard
Woonkamer
Entertainment
Boeken
Hulu
Smart-tv
Spellen
Streamingdiensten
Buiten
Barbecue
Omheinde tuin
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Voer- en drinkbakken
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
5 treden naar de ingang
Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
Hardhouten vloer in gemeenschappelijke ruimtes
Tapijten in gemeenschappelijke ruimtes
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de jachthaven
Dicht bij de zee
Dicht bij een ziekenhuis
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Ecotours in de buurt
Fietsmogelijkheid in de buurt
Jagen in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Natuurwandelingen in de buurt
Paardrijden in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Vogelspotten in de buurt
Walvissen spotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Long Beach. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Gray Whale Skeleton en North Head Light. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Long Beach Carnival Park en Adelaide's Books and Coffee een bezoekje brengen. Kies voor waterpret zoals motorbootvaren of vissen of beleef avonturen zoals fietsen en het volgen van een ecotour. Bekijk onze reisgids voor Long Beach
Astoria, Oregon (AST-Regionale luchthaven Astoria) - 31 min. rijden
Restaurants
Cravn Caffeine
1 min. wandelen
Scoopers Market
12 min. wandelen
Seaview Biscuit Company
19 min. wandelen
North Beach Tavern
3 min. rijden
Drop Anchor Bistro
6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Pets OK, In town, Near Beach, Fireplace (Sandpiper)?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Pets OK, In town, Near Beach, Fireplace (Sandpiper)?
Vandaag, 27 aug. 2026, kost een verblijf bij Pets OK, In town, Near Beach, Fireplace (Sandpiper) van één nacht voor twee volwassenen op 25 sep. 2026 min. € 429, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Pets OK, In town, Near Beach, Fireplace (Sandpiper) inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Pets OK, In town, Near Beach, Fireplace (Sandpiper) uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Pets OK, In town, Near Beach, Fireplace (Sandpiper)?
Dit vakantiehuis ligt in het centrum van Long Beach, op 10 minuten wandelen van World Kite Museum, Marsh's Free Museum en Long Beach Carnival Park. Ook Long Beach en Long Beach Boardwalk liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen over Pets OK, In town, Near Beach, Fireplace (Sandpiper)