Best Western Plus Lamplighter Inn & Conference Centre bevindt zich in Westminster, een wijk in London, en ligt in de buitenwijken. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Fanshawe Pioneer Village en Jumbo The Elephant Monument. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Glen Cairn Arena en Earl Nichols Arena een bezoekje brengen. Reis je met kinderen? Overweeg dan Londen Regional Children's Museum of ga naar Farquharson Arena om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Haal je golfclubs tevoorschijn en betreed de linksbaan voor een golfles of kies voor avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor London
591 Wellington Rd S., London, ON, N6C 4R3
In de buurt
University of Western Ontario
20 min. rijden - 7.2 km
Westminster Ponds
11 min. wandelen - 1.0 km
Landmark Cinemas 8 London
5 min. rijden - 1.8 km
Farquharson Arena
7 min. rijden - 2.5 km
White Oaks Mall
7 min. rijden - 2.9 km
Lokaal vervoer
London Station - 5 min. rijden
London, Ontario (YXU-Internationale luchthaven London) - 16 min. rijden
Restaurants
Mandarin Buffet
10 min. wandelen
Tim Hortons
15 min. wandelen
McDonald's
10 min. wandelen
Dawghouse Pub & Eatery
6 min. wandelen
Tim Hortons
2 min. rijden
Over deze accommodatie
Best Western Plus Lamplighter Inn & Conference Centre
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid in Westminster
Overweeg een verblijf bij Best Western Plus Lamplighter Inn & Conference Centre en geniet van een tuin, een spelletjesruimte en een wasserij. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant Shellys Tap and Grill serveert ontbijt, lunch, diner en lichte maaltijden. Je kunt er genieten van een kindermenu. Naast een open haard in de lobby en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een binnenzwembad met een waterglijbaan en ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een à la carte ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen voor campers, bussen en vrachtwagens en snelle uitcheckservice
Bagageopslagruimte, een lift en een balzaal
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief de gezinsvriendelijke sfeer, het zwembad en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 172 kamers zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop extra's zoals gratis internet en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en bad/douchecombinaties
Televisies van 32 inch met kabelzenders
Koelkasten, microgolfovens (op verzoek) en koffiezetapparaten/waterkokers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.00 uur: CAD 5 tot 30 voor volwassenen en CAD 5 tot 30 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Shellys Tap and Grill
Dingen om te doen
Binnenzwembad
Bubbelbad
Spelletjesruimte
Sportschool
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Waterglijbaan
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Extra bed (toeslag)
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op verzoek
Spelletjesruimte
Wasserij
Waterglijbaan
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Geldautomaat
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Huwelijksservices
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
1.858 vierkante meter aan conferentieruimte
24-uurs businesscentrum
Computerstation
Vergaderruimtes
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Dun tapijt in de kamer
Lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
3 etages
Balzaal
Feestruimte
Open haard in de lobby
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Extra bed (toeslag)
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Betaalfilms
Tv van 32 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven op verzoek
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Gratis lokale gesprekken
Kluisje
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 12 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan CAD 20.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: CAD 200 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer CAD 5–30 voor volwassenen en CAD 5–30 voor kinderen
Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
De accommodatie bevestigt dat ze de schoonmaak- en desinfectiemaatregelen van We Care Clean (Best Western) hanteert.
Het zwembadgedeelte kan op zaterdag gesloten zijn tijdens speciale evenementen. Tijdens de feestdagen kunnen openingsuren variëren.
Het zwembadgedeelte kan op zaterdag gesloten zijn tijdens speciale evenementen. Tijdens de feestdagen kunnen openingsuren variëren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 22.00 uur
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Beschikt Best Western Plus Lamplighter Inn & Conference Centre over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 22.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Best Western Plus Lamplighter Inn & Conference Centre?
Vandaag, 10 mei 2026, kost een verblijf bij Best Western Plus Lamplighter Inn & Conference Centre van één nacht voor twee volwassenen op 24 mei 2026 min. € 119, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Best Western Plus Lamplighter Inn & Conference Centre?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Best Western Plus Lamplighter Inn & Conference Centre inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Best Western Plus Lamplighter Inn & Conference Centre uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Best Western Plus Lamplighter Inn & Conference Centre?
Dit gezinsvriendelijke hotel in London ligt in de buitenwijken, op 15 minuten wandelen van Parkwood Hospital en Westminster Ponds. Ook Victoria Hospital en Landmark Cinemas 8 London liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Best Western Plus Lamplighter Inn & Conference Centre
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,0
Voorzieningen
9,0
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1069 van 1773 beoordelingen
10 - Uitstekend
1.069
Gastenscore: 8 - Goed. 435 van 1773 beoordelingen
8 - Goed
435
Gastenscore: 6 - Redelijk. 168 van 1773 beoordelingen
6 - Redelijk
168
Gastenscore: 4 - Matig. 57 van 1773 beoordelingen
4 - Matig
57
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 44 van 1773 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
44
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Courtney
Reisde met partner
9 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was really nice! Pool was awesome!
Courtney
1 nacht verbleven in mei 2026
10/10 – Uitstekend
Jeremy
Reisde met familie en kleine kinderen
9 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I stayed here for 3 nights with my family while visiting friends. We were very happy with the hotel, especially after the hotel we stayed at last year when in London. My son really enjoyed the pool and game room. This will be our first choice when we come back next year.
Jeremy
3 nachten verbleven in mei 2026
8/10 – Goed
Huong Thao
6 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It’s a nice hotel but I was surprised that I booked a suit but there were no bottle of water or toothpaste provided
Huong Thao
1 nacht verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Andre
5 mei 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Andre
1 nacht verbleven in mei 2026
10/10 – Uitstekend
Rachel
Reisde met familie en kleine kinderen
3 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everyone was extremely helpful and friendly. The people at the front desk, the people at the restaurant, the lifeguards at the pool, the cleaners in the hallway. What a great bunch of employees you have!!
Rachel
1 nacht verbleven in mei 2026
10/10 – Uitstekend
Clara
29 apr 2026
It was a great family for families. Ask for a renovated room
Clara
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Tanya
Reisde met familie en kleine kinderen
28 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Pool area is beautiful
Tanya
1 nacht verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Emma
Reisde met familie en kleine kinderen
27 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
We were sad the slides were closed when we arrived and learned they are only open on the weekends.
We also had an incident with a skip the dish driver being in the pool area possibly video taping us and possibly other families too.!!
Would recommend having better security measures in place!! Kept me from sleeping much.
Other then that the staff were amazing!!
We went for my child's birthday and they set the room up. Room service was quick with breakfast(food was amazing and lots of it for a great price!)
Our room was patio view over looking the lighthouse!
overall a great experience!! One for the books for sure!
Emma
1 nacht verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Lylian, markam
Reisde met familie en kleine kinderen
26 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lylian
3 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Tiffany
Reisde met familie en kleine kinderen
25 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
We really liked the pool/slide / atrium area. Feels like you’re on a mini vacation. The rooms are a little run down but clean. Would definitely stay here again
Tiffany
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Candice
Reisde met partner
25 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was spacious and very clean, we had a bathtub and a walk in shower which
was awesome. The pool and atrium were beautiful, wish it was a little bigger because it was very
crowded. The arcade was cool, prices were on the high side though. 2 things would have made it even
better-coffee service in the lobby and included breakfast. Would definitely stay there again.
Candice
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Sofiia
Reisde met familie en kleine kinderen
23 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved this hotel; it felt like we were in the south (living plants create an atmosphere). The rooms were large and clean, the staff was friendly, and our kids loved it!
Sofiia
2 nachten verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Katherine
Reisde met partner
22 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is very unique, we've never stayed here before. Though we did not use the pool, it looked very nice and lovely with the plants and atrium area. This hotel is obviously very family friendly so it was a little loud with kids yelling and running around. Our door to the hotel room would "jump" every time a neighbor closed there door so it was a little startling. We tried to muffle the impact with the spare blanket. Maybe a weather strip or some device would help with this. Overall, the room was clean and updated. Close to amenities for shopping. Only a 20 minute drive to St Joseph's hospital.
Katherine
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Kenneth
22 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yes the pool was great
Kenneth
3 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Devi
20 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My day was beautiful. They could improve the arcade a little bit more and maybe offer a breakfast also
Devi
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
BRANDON
19 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean
BRANDON
1 nacht verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Kathleen
Reisde met een groep, Reisde met familie en kleine kinderen
19 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Arcade was too hot and steamy.
Pool was nice
House keeping came into our room before checkout and without knocking.
We had a great time
Kathleen
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Ashley
Reisde met familie en kleine kinderen
19 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel. Awesome pool. Had issue with a room and they upgraded us without question!!
Ashley
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Greg
Reisde met partner
18 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ashtur at the front desk was so friendly and very helpful. It was a pleasure meeting him.
Greg
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Christina, Orangeville
18 apr 2026
Christina
2 nachten verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Karleen
Reisde met familie en kleine kinderen
18 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The best part about this property is the atrium and pool area. We only stayed for one night and my kids were in the pool three different times. Unfortunately, the water slide, which my children were looking forward to, was closed for renovations during our stay. The hotel was also under a lot of renovations including the rental rooms and painting of the railings. The room was updated and clean, but the pillows were not comfortable and I do wish they provided extra/different pillows to choose from. We ate at the restaurant on site which was just okay. After dinner my kids wanted to go to the arcade which was expensive and pretty small, and also very hot. We paid $15 plus tax for 60 credits, but each game took 8 to 10 credits which is very expensive. Overall, we would come back for the pool itself as it not something you'll find at the average hotel. They also had lifeguards on duty which was amazing.
Karleen
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Sandeep, North York
18 apr 2026
Sandeep
1 nacht verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Michael, Ennismore
Reisde met familie
17 apr 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The HVAC in the room was too loud. Impossible to get a good night's sleep. The bathroom floor needs attention. This is a newly renovated room. #272
Front desk staff and restaurant are amazing :)
Michael
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Beatriz
16 apr 2026
Beatriz
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Alicia
Reisde met een groep, Reisde met familie en kleine kinderen
16 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly and helpful staff. Clean well upkeep of the property and amenities. Great safe place for families.