Gehele woning·Particuliere eigenaar

Villa Thea: We live it. You’ll love it! (1h 50min from Athens Intl. Airport)

Fotogalerie voor Villa Thea: We live it. You’ll love it! (1h 50min from Athens Intl. Airport)

Een kustpand met zwembad, meerdere gebouwen en uitzicht op zee en bergen.
Zwembad met stenen muren en buitenmeubilair, omgeven door een gebouw met twee verdiepingen, balkons en een overdekt terras.
Een stenen openhaard met vuur, een opbergruimte voor hout en een koelkast in een keuken.
Een eettafel gedekt met borden, bestek en een fruitschaal, met uitzicht op een prachtig zee- en heuvellandschap.
Een moderne woonkamer met een beige bank, een glazen eettafel met stoelen, en uitzicht op zee door een glazen deur.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

7 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 14220 m²

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa Thea: We live it. You’ll love it! (1h 50min from Athens Intl. Airport)

  • (Dit is een gelicentieerde woning met het eigendomsnummer AMA: 00303138391)
    .
    ALGEMEEN.
    Het landhuis is gebouwd op een terrein van 1500 vierkante meter met tuinen en bomen. Het hoofdgebouw is 220 vierkante meter groot en het zwembadpension is 70 vierkante meter.
    .
    PLAATS
    Villa Thea ligt op 1 uur en 50 minuten van de internationale luchthaven van Athene en op minder dan vier uur van de internationale luchthaven van Thessaloniki; in beide gevallen een zeer gemakkelijke autorit vanwege de nabijheid van de belangrijkste nationale weg E75 van Griekenland. De haven van Arkitsa ligt op slechts 10 minuten rijden, waar u de veerboot per uur naar Euboea kunt nemen en dit enorme eiland kunt verkennen en toch terug kunt zijn voor het avondeten. U kunt ook de haven van Agios Konstantinos binnen 10 km bereiken. waar u de veerboten kunt nemen naar de eilanden Skiathos Skopelos en Alonissos. Last but not least, de stad Volos, in minder dan twee uur rijden en u kunt de fantastische stranden van het gebied, het heerlijke eten en de mythische berg Pilion verkennen; nogmaals vanaf hier kunt u de korte dagelijkse veerboten nemen naar de eilanden Skiathos en Alonissos.
    .
    BESCHRIJVING
    Het landhuis is van alle gemakken voorzien; het kan comfortabel slapen 14 personen en twee baby's.
    Er is een groot zwembad van 72 vierkante meter. Naast het zwembad vindt u de douches van het zwembad. Het poolhouse is op iets meer dan 5 meter afstand gebouwd. Het is geschikt voor 4 personen in een slaapkamer met tweepersoonsbed en een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, het heeft een volledig uitgeruste keuken en een badkamer met ligbad.
    Het hoofdgebouw is verdeeld in de begane grond en de eerste verdieping; beide verdiepingen verbinden met een korte binnentrap.
    De begane grond heeft een grote woonkamer en eetkamer; een gang leidt u naar een slaapkamer met tweepersoonsbed en een badkamer met ligbad. Op de begane grond vindt u ook een volledig uitgeruste keuken. De begane grond geeft toegang tot veranda's met een fantastisch uitzicht op de zee en de omgeving.
    Via de trap naar de eerste verdieping: aan de rechterkant komen we een kleine keuken tegen. Voordat u de keuken aan de linkerkant bereikt, is er de eerste slaapkamer met tweepersoonsbed; achter de keuken is er een tweede slaapkamer met tweepersoonsbed; ernaast is er een badkamer met ligbad en hydromassage. De derde slaapkamer bevindt zich naast de badkamer; en de hoofdslaapkamer komt als laatste, met een eigen badkamer met een douche.

    Nuttige plaatsen:
    Tavern “Arsanas”, Akitsa 8. 7 km
    “Taverna O Paris”, Arkitsa 8,9 km
    “Taverna Astrolimano”, Arkitsa 8. 7 km
    Coffee & Coctail Bar “Fystiki”, Arkitsa 8. 2 km
    Ammos Beach Club, Arkitsa 10 km
    Galaxias Supermarkt, Agios Konstantinos 10 Km
    Larum Bar, Kammena Vourla 17,6Κm
    Beluga Summer Clum, Kammena Vourla 17. 5 km
    Internationale luchthaven van Athene 176 km
    Internationale luchthaven Thessaloniki 377 km
    Aidipsos Thermale bronnen 20 Km
    Arkitsa-haven 12 km
    Agios Konstantinos Port 10 Km
    Volos-stad en Pilion-berg 173 km
    Atalanti (banken, winkels, bars) 23. 5 km
    Kammena Vourla (thermale bronnen, banken, winkels, bars) 18 km
    Parnassos Mountain Skigebied 45 km

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Bubbelbad
  • Buitenzwembad
  • Privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: wifi

Parkeren en vervoer

  • Auto vereist
  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Elektrische waterkoker
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 7 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 4 badkamers
  • Bad
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue
  • Tuin
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Beperkte huishoudservice
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan het water
  • Dicht bij de jachthaven
  • Dicht bij de oceaan
  • Op het platteland

Dingen om te doen

  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Waterskiën in de buurt
  • Windsurfen in de buurt
  • Zeilen in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 220 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

You need to agree to our house rules.
We will be asking you for your passport number (the Group Leader's only), your expected arrival time, and departure time.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 00002612813

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van GBP 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.

Over deze buurt

deze villa ligt in een landelijke omgeving en aan het water in Lokroi. Bezoek Arkitsa Veerbootterminal en Haven van Agios Konstantinos als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Seismologische fout van Atalanti en Warmwaterbron van Kamena Vourla. Waterskiën, windsurfen en zeilen, het kan allemaal. Maak je borst dus maar nat! Bekijk onze reisgids voor Lokroi
Meer villa's in Lokroi
Kaart
ag. ekaterini, Central Greece

In de buurt

  • Een kustplaatsje met een boot op het water, omringd door bergen en roze bloemen op de voorgrond.
    Warmwaterbron van Kamena Vourla
    14 min. rijden - 22.1 km
  • Seismologische fout van Atalanti
    4 min. rijden - 6.1 km
  • Arkitsa Veerbootterminal
    6 min. rijden - 9.8 km
  • Haven van Agios Konstantinos
    8 min. rijden - 12.0 km
  • Haven van Skala
    11 min. rijden - 21.0 km

Restaurants

  • Makedonia
    7 min. rijden
  • Taverna "O Paris
    10 min. rijden
  • Τα Πλατανια
    11 min. rijden
  • Taverna H Drosia
    9 min. rijden
  • Les Pleiades
    106 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Villa Thea: We live it. You’ll love it! (1h 50min from Athens Intl. Airport) over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Villa Thea: We live it. You’ll love it! (1h 50min from Athens Intl. Airport)?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa Thea: We live it. You’ll love it! (1h 50min from Athens Intl. Airport) inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 18.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Thea: We live it. You’ll love it! (1h 50min from Athens Intl. Airport) uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Thea: We live it. You’ll love it! (1h 50min from Athens Intl. Airport)?

Deze villa ligt aan het water, op 10 km afstand van Seismologische fout van Atalanti, Arkitsa Veerbootterminal en Haven van Agios Konstantinos. Ook Haven van Skala en Domein Hatzimichalis liggen op 20 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Villa Thea: We live it. You’ll love it! (1h 50min from Athens Intl. Airport)

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Herrliche Unterkunft jenseits von Touristenströmen

Wir waren mit 6 EW und 3 Kindern für 15 Tage in diesem Haus, das keine Wünsche offen lässt. Vermieterin war sehr gastfreundlich und jederzeit hilfsbereit. Pool, Terrassen und Outdoorküche ein Traum. Wir haben keine Touris getroffen in den umliegenden Orten, außer Einheimische. Restaurants und Supermärkte liegen 15 Autominuten entfernt. Dieses Haus ist absolut empfehlenswert!
15 nachten verbleven in juni 2024