Paz y Vino en el Camino ligt in Stadscentrum van Logroño, een wijk in Logroño. Bezoek Kerk van San Bartolome en Puente de Piedra, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Paseo del Espolón en La Ribera Park. Casa de Las Ciencias en Kartingrioja zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Logroño
Zijn huisdieren welkom bij Paz y Vino en el Camino?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Paz y Vino en el Camino inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Paz y Vino en el Camino uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Paz y Vino en el Camino?
Dit pension ligt in Stadscentrum van Logroño, op 5 minuten wandelen van Paseo del Espolón en Kerk van San Bartolome. Ook Concatedral Santa Maria de La Redonda en Shell Spur Amfitheater liggen op 10 minuten wandelen. Station Logroño ligt op 15 minuten wandelen en naar Logroño Railway Station (LGV) is het 16 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.