tent Arenal ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij het strand in Llucmajor. Plaça d'Espanya en Catedral de Santa María de Palma de Mallorca zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Palma de Mallorca en Jachthaven van Puerto Portals. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Circuito Mallorca of Palma Arena. Bekijk onze reisgids voor Llucmajor
Carrer de Maria Antonia Salva, 44, El Arenal, Llucmajor, Mallorca, 7600
In de buurt
Playa d'el Arenal
3 min. wandelen - 0.3 km
Playa de Palma
5 min. wandelen - 0.4 km
Puerto del Arenal
8 min. wandelen - 0.7 km
Aqualand El Arenal
9 min. wandelen - 0.8 km
Es Calonet des Fornàs
14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Station Palma de Mallorca Son Fuster - 18 min. rijden
Palma de Mallorca (PMI) - 12 min. rijden
Restaurants
Panaderia Pasteleria Ballester
1 min. wandelen
Double Dutch (former sportsman)
3 min. wandelen
Cafeteria San Cristobal
4 min. wandelen
hotel whala!beach
5 min. wandelen
Gusto Iberico
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
tent Arenal
Hotel, verbouwd in 2025 en gelegen in de omgeving van Playa de Palma
Op een steenworp van Playa d'el Arenal biedt tent Arenal een gratis ontbijtbuffet, een bibliotheek en een bar. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Gasten genieten hier van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen) en een 24-uurs fitnesscentrum.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen, parasols bij het zwembad en een redder ter plaatse
Lokale shuttleservice, snelle incheckservice en een pool- of biljarttafel
Parasols, een kluis bij de receptie en conciërgeservice
Boeken, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en strandlakens
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor de uitstekende staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
De 198 kamers zijn inclusief leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Recyclage en ledlampen
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Televisies van 32 cm met streamingdiensten en satellietzenders
Wifisnelheid op de kamer: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gratis parkeerplaatsen binnen 1 kilometer van de accommodatie
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 13.00 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
24-uurs sportschool
Bibliotheek
Biljart/pooltafel
Boeken
Buitenzwembad
Kinderzwembad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Buitenzwembad
Kinderzwembad
Lifeguards aanwezig
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Gemeenschappelijke microgolfoven
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan de baai
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Strandlakens
Strandparasols
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Gladde vloer in de kamer
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift (51 centimeter brede deur)
Meer
1 gebouw
9 etages
De volledige accommodatie is gerenoveerd in mei 2025
Gebouwd in 1972
Gemeenschappelijke woonkamer
Lifeguards
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Streamingsdiensten
Tv van 32 cm met satellietzenders
Meer
Airconditioning
Kluisje
Ledverlichting
Recycleren
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Het wordt aanbevolen om de mobiele app van de accommodatie, TENT HOTELS, te downloaden voor je incheckt
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.55 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.28. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 2.20 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.10. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 18.00 uur
Kinderen jonger dan 14 jaar worden niet tot het zwembad en de fitnessruimte toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Veelgestelde vragen
Beschikt tent Arenal over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 18.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij tent Arenal?
Vandaag, 29 mei 2026, kost een verblijf bij tent Arenal van één nacht voor twee volwassenen op 1 jun. 2026 min. € 129, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij tent Arenal?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij tent Arenal inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij tent Arenal uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat tent Arenal?
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 10 minuten wandelen van Playa de Palma en Playa d'el Arenal. Ook Puerto del Arenal en Aqualand El Arenal liggen op 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over tent Arenal
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
8,6
Voorzieningen
8,6
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 103 van 220 beoordelingen
10 - Uitstekend
103
Gastenscore: 8 - Goed. 81 van 220 beoordelingen
8 - Goed
81
Gastenscore: 6 - Redelijk. 27 van 220 beoordelingen
6 - Redelijk
27
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 220 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 220 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Inge
22 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lekker ontbijt
Mooie locatie
Dicht bij het strand
Wel wat lawaai in de gang en kamer boven ons van jongeren die er verbleven
Uitgaansregio
Inge
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jessica
28 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Central location, great air con, hairdryer & mini fridge in the room. Breakfast was excellent and the staff were very helpful.
Jessica
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Celine
18 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Langes Frühstück - war super
Celine
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fiorella Marina Narvaez
14 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El Hotel y el personal wow, simplemente wow, mejor que otros Hoteles con 4 estrellas.
Habitaciones limpias y sin ruido, personal amable. El jabón y el shampoo me encantaron 😄😄😄
El Sr. José un amor de persona!
Fiorella Marina Narvaez
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
dilara
18 apr 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Saubere zimmer und tolle lage mit dem bus nach palma nur 15min
dilara
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
ERIC
25 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nous avons apprécié son emplacement proche transport en commun pour palma. Très belle plage et petite crique a proximité... Proche mega park, lieu un peu trop festif pour nous, mais pas d'inconvénients majeurs au niveau de l'hôtel.
ERIC
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Saskia
15 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Top!
Saskia
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jesse
12 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fast check in
Jesse
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Adina Elena
8 mei 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
The hotel is decent for the price, good deal with brunch. However, the bed is very uncomfortable, your back is most likely to hate your choice after one night ! Overall, good for the price.
Adina Elena
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maria Teresa
10 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Frühstück war sehr lecker und sehr schön dass es bis später serviert wird.
Personal ist sehr freundlich, wir sind schon zum zweiten Mal hier, und werden gerne wiederkommen.
Maria Teresa
7 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Christine
26 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Pour cette catégorie d’hébergement, c’est très bien et le personnel est vraiment gentil et toujours prêt à aider avec le sourire. Même si le secteur peut être un peu bruyant par moment, les murs sont bien conçu et la chambre demeure paisible.
Christine
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Joachim
8 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was fine
Joachim
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Svenja
27 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hatten Zimmer mit Meerblick. Matratzen waren etwas Hart und die Bettdecke war nur eine Art Laken. Personal war sehr freundlich. Frühstück war vielfältig und die Zeiten fürs Frühstück, perfekt wenn man Nachts feiern war.
Svenja
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Klaus
16 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr nette Aufnahme durchs Personal,
Klaus
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Margarete Eva
6 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Frühstück war gut und abwechslungsreich. Man konnte bis 13:30 so oft hingehen wie man wollte.
Personal super freundlich und hilfsbereit.
Entfernung zum Ballermann 20 Minuten zu Fuß. Taxi 12,-€
Margarete Eva
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
shaumi
6 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a clean room and they often gave us new towels, emptied the bins and made the bed when we were out. They were very helpful getting us at taxi from the hotel which worked out way cheaper and it was 24/7. The brunch was lovely, you had variety of options from food and drinks to sweet and savoury. If I come back it would definitely be to stay here. The staff were very friendly and made us feel welcome.
shaumi
5 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Darcie
6 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel was easy to find and close to many shops and restaurants right by the beach. The staff were very friendly and welcoming. The self service check in was very quick and easy to use. The rooms were clean, brunch had a good variety including things for picky eaters. The only downside was the lifts were quite slow and the room doors were very noisy however we had a great stay and look forward to staying in a tent hotel again in the near future.
Darcie
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
monica
16 mrt 2026
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
There was no where to have dinner and it was open to early as we couldn't use the pool or anything. The food was good. The bed hurt my back..
monica
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Georgia
18 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a very pleasant stay at this hotel in Spain. The rooms were clean, comfortable, and well-maintained, making it easy to relax after a day of exploring. One of the highlights was definitely the breakfast—there was a great variety of fresh, delicious options each morning, which set us up perfectly for the day.
While the hotel itself met our expectations in terms of comfort and service, the surrounding area was not quite what we had hoped for. As more mature travelers, we tend to prefer a quieter, more upscale location, and this neighborhood felt a bit less refined than we would typically choose.
Overall, if you’re looking for a clean, comfortable place with an excellent breakfast, this hotel is a solid option. Just keep in mind the location may be better suited to those seeking a livelier, more casual setting.
Georgia
6 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Vlada
6 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles war gut, außer dass es zu kalt im Zimmer war und es gab keine Klimaregulierung.
Vlada
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Laura
16 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
I would say this was a great stay other than the cleaning of the rooms. It took 2 room changes on my arrival to find a room that was clean and not used, and I’m not usually the kind to person to complain, but if beds aren’t made and there is physical dirt all around the bathroom, i definitely want that cleaned. The all you can eat brunch was great! You could go in and out until 13:30 which was so helpful and gives you 2 meals for the day! Lots of options, other than fruit really. Wifi was good in the room, but not out by the pool. The staff were generally friendly, and check in on the pad was very easy. I would come and stay again as it was very close to the beach. Just be aware if you have a car, the parking is a nightmare.
Laura
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Wichian
25 apr 2026
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid
Das Hotel hat leider einige deutliche Schwächen. Die Klimaanlage hat während des Aufenthalts nicht funktioniert, was besonders bei warmem Wetter sehr unangenehm war. Zudem ließ die Sauberkeit zu wünschen übrig – das Zimmer war nicht gründlich gereinigt und die Toilette war bei Ankunft bereits verschmutzt. Auch die Verdunkelung durch die Gardinen ist unzureichend, da morgens viel Sonnenlicht ins Zimmer fällt.
Positiv hervorzuheben sind jedoch der sehr schöne Poolbereich sowie das Frühstück, das eine große Auswahl bietet und qualitativ überzeugt.
Insgesamt besteht hier deutlicher Verbesserungsbedarf, insbesondere bei Sauberkeit
Wichian
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Rebecca
24 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Hotel war sehr schön und kann es auch weiter empfehlen.
Rebecca
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sofie Marianne
26 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bra brunch och ett prisvärt boende med bra bussförbindelser
Sofie Marianne
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sabrina
28 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten