Geheel appartement

Nice Apartment in Liznjan With 1 Bedrooms

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk

Over deze buurt

dit appartement ligt bij de zee in Liznjan. Bezoek Pula Arena en Nesactium, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Strand van Bijeca en Kvarnergolf. Jangalooz Avonturenpark en Labirint Moči zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Liznjan
Meer appartementen in Liznjan
Kaart
Liznjan 210, Liznjan, Istria County, 52204

In de buurt

  • Pula Arena
    Pula Arena
    16 min. rijden - 13.9 km
  • Strand van Bijeca
    6 min. rijden - 3.9 km
  • Adrenalin Park Medulin
    6 min. rijden - 5.0 km
  • Fort Pula
    17 min. rijden - 14.2 km
  • Forum
    18 min. rijden - 14.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Pula - 22 min. rijden
  • Pula (PUY) - 15 min. rijden

Restaurants

  • Restaurant Burle
    4 min. rijden
  • Caffe Bar Nebeski
    4 min. rijden
  • Konoba Galiola
    11 min. wandelen
  • Restaurant Promenade
    5 min. rijden
  • La Riva Caffe
    4 min. rijden

Over deze accommodatie

Nice Apartment in Liznjan With 1 Bedrooms

  • Appartement bij de zee
  • Nice Apartment in Liznjan With 1 Bedrooms biedt onder andere een terras.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Rookvrije accommodatie en barbecues

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.

Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten

Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Nice Apartment in Liznjan With 1 Bedrooms?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij Nice Apartment in Liznjan With 1 Bedrooms inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Nice Apartment in Liznjan With 1 Bedrooms uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Nice Apartment in Liznjan With 1 Bedrooms?

Dit appartement ligt bij de zee, op 5 km afstand van Strand van Bijeca, Adrenalin Park Medulin en Kvarnergolf. Ook Jangalooz Avonturenpark en Golden Sun Casino liggen op 15 km afstand.