Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Chalet Lidia Ski in-Ski out 50m
Deze rookvrije chalet beschikt over gratis parking en meertalig personeel.
Deze chalet heeft 5 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers in deze chalet met 3 sterren hebben keukens met een kookplaat, een microgolfoven, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche en een bidet.
In deze chalet in Livigno is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Elke flatscreentelevisie van 21 inch heeft digitale zenders.
Accommodatie-voorzieningen
Wintersport
Dicht bij een skigebied
Skiliften in de buurt
Internet
Beschikbaar in de accommodatie: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Auto niet vereist
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
3 privébadkamers
Aparte badkuip en douche
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 21 inch met digitale zenders
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: EUR 50
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Meertalig personeel
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 09.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 7 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel, privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 50
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 3.0 per dag.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 50
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 3.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards of pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 014037-CNI-01097, IT014037C2SY9RNDE2
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Chalet Lidia
Chalet Lidia Ski In out
Lidia Ski In Ski Out 50m
Chalet Lidia Ski In Ski Out
Chalet Lidia Ski in Ski out Mt. 50
Chalet Lidia Ski in-Ski out 50m Chalet
Chalet Lidia Ski in-Ski out 50m Livigno
Chalet Lidia Ski in-Ski out 50m Chalet Livigno
Over deze buurt
deze chalet ligt in Livigno. Geniet van de prachtige natuur bij Parc Naziunal Svizzer en Val Müstair Biosfeer. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Nationalparkszentrum Zernez en Zwitsers Nationaal Park. Scuola Italiana Sci Valdidentro en Giardino Botanico Alpino Rezia zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals skiën. Bekijk onze reisgids voor Livigno
Zijn huisdieren welkom bij Chalet Lidia Ski in-Ski out 50m?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 50. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Chalet Lidia Ski in-Ski out 50m inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Chalet Lidia Ski in-Ski out 50m uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.
Waar staat Chalet Lidia Ski in-Ski out 50m?
Deze chalet in Livigno ligt op 10 minuten wandelen van 18 Doss en Wintersportplaats Livigno. Ook San Rocco-skilift en Carosello-kabelbaan liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen over Chalet Lidia Ski in-Ski out 50m