Geheel appartement
PREMIER SUITES Liverpool
Appartementen met keukens, op wandelafstand van Liverpool ONE
Fotogalerie voor PREMIER SUITES Liverpool





VIP Access
Beoordelingen
8,8 op 10 –
Voortreffelijk
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 105
inclusief belastingen en toeslagen
2 nov - 3 nov
Als lid krijg je meer
- Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
- Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
- Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven
Alle foto's voor Appartement, 1 slaapkamer laden

Appartement, 1 slaapkamer
Hoogtepunten
Een aparte zitruimte
Geluidsisolatie
Verwarming
Gratis babybed
Keuken
Een koelkast/vriezer
Een vaatwasser
Flatscreentelevisie
Alle foto's voor Appartement, 2 slaapkamers laden

Appartement, 2 slaapkamers
Hoogtepunten
Een aparte zitruimte
Geluidsisolatie
Verwarming
Gratis babybed
Keuken
Een koelkast/vriezer
Een vaatwasser
Flatscreentelevisie
Misschien vind je dit ook leuk

Atlantic Tower Hotel Liverpool By Sunday
Liverpool
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
8.2 van 10, Zeer goed, 1.002 beoordelingen
De prijs is € 61
inclusief belastingen en toeslagen
9 nov - 10 nov
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

7 Hatton Garden, Liverpool, England, L3 2FE
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

Cove Paradise Street
Cove Paradise Street
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Huisdiervriendelijk
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 709 beoordelingen
De prijs is € 91
inclusief belastingen en toeslagen
9 nov - 10 nov
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Waarborg: GBP 250.00 per verblijf
- De stad heft de volgende belasting: GBP 2.40 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Betaald parkeren: GBP 17 per dag
- Toeslag voor extra bed: GBP 25.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Langdurige huurders welkom.
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Voor boekingen voor dezelfde dag dien je bij deze accommodatie het volledige bedrag bij het boeken te voldoen. De borgsom voor boekingen voor dezelfde dag kan alleen per creditcard worden voldaan en de naam op de creditcard die je hiervoor gebruikt dient dezelfde te zijn als de naam op de creditcard die je voor de boeking hebt gebruikt.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Liverpool Premier Apartments
PREMIER SUITES Liverpool
Premier Liverpool Apartments
Premier Inn Liverpool Albert Dock Hotel Liverpool
Premier Apartments Liverpool Apartment
Premier Apartments Liverpool Hotel Liverpool
PREMIER SUITES Liverpool Apartment
PREMIER SUITES Liverpool Liverpool
PREMIER SUITES Liverpool Apartment Liverpool

















