Fotogalerie voor Fennel Apartment, Wifi, Lisboa !New!





Beoordelingen
6,0 op 10 –
Geheel appartement
2 slaapkamers 2 badkamers Max. aantal: 6 80 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 121647/AL
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Stadscentrum van Lissabon, een wijk in Lissabon. Campo Grande en Santa Justa-lift zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Costa da Caparica en Praia de Carcavelos. Ga naar Autódromo do Estoril om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Oceanarium van Lissabon, een topattractie die je zeker niet mag missen.

Lisboa, Lisboa
In de buurt
- Praça Marquês de Pombal - 18 min. wandelen - 1.6 km
- Avenida da Liberdade - 20 min. wandelen - 1.7 km
- Gulbenkian museum - 2 min. rijden - 1.9 km
- Campo Grande - 3 min. rijden - 2.6 km
- Rossio Square - 3 min. rijden - 3.0 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- A Valenciana
- Cantinho do Alfredo - 6 min. wandelen
- Quiosque Lisboa - 8 min. wandelen
- Pastelaria Figueiredo - 4 min. wandelen
- O Baloicinho - 5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Fennel Apartment, Wifi, Lisboa !New!
Beoordelingen
6,0
4,0/10
Netheid
Beoordelingen
17 jun 2024
Negatief: Netheid
7 nachten verbleven in mei 2024