- Gebouw Het appartement bevindt zich op de tweede verdieping van een traditioneel Portugees gebouw (zonder lift), wat een authentieke sfeer van Alfama biedt. Het is ideaal voor koppels of kleine gezinnen die willen genieten van een heerlijk verblijf in Lissabon, met alle belangrijke bezienswaardigheden en prachtige uitzichtpunten van de stad op loopafstand.
De straat is strikt autovrij, met het dichtstbijzijnde punt voor voertuigtoegang op ongeveer 5 minuten lopen.
Alfama is een oude wijk die wordt gekenmerkt door smalle, steile straatjes met Portugese kasseien. Het ligt op slechts 20 minuten lopen van het centrum van Lissabon. Vergeet niet comfortabele schoenen mee te nemen!
- Woonkamer Met een houten plafond en traditionele fado-verzen aan de muren, is de woonkamer een gezellige en uitnodigende ruimte voor ontspannende avonden en gezelligheid. Houd er rekening mee dat de woonkamer geen tv heeft, waardoor het de perfecte setting is voor lange gespreken en het delen van ervaringen.
- Eetkamer Aangrenzend aan de woonkamer is er een eetkamer met een rustieke houten tafel en fado-gerelateerde elementen.
- Keuken Volledig uitgerust met een fornuis, oven, koelkast, koffiezetapparaat (koffie niet inbegrepen), en zowel een vaatwasser als een wasmachine.
- Slaapkamer De slaapkamer, compact maar comfortabel, is voorzien van een tweepersoonsbed en een ingebouwde kledingkast.
- Badkamer De badkamer is voorzien van een douche.
- 1 Woonkamer (geen tv) - 1 Eetkamer - 1 Slaapkamer met een tweepersoonsbed - 1 Uitgeruste Keuken - 1 Badkamer met Douche - Gratis Wifi
Voor uw comfort en flexibiliteit zal ons Hospitality Team zorgen voor een self-check-in bij de accommodatie. Een code wordt verstrekt om de sleutelkluis te openen en de sleutels te verzamelen. Om vertragingen te voorkomen, verzoeken wij u ons uw vluchtnummer en de geschatte aankomsttijd bij het appartement ten minste 48 uur van tevoren door te geven. De informatie die wij vragen is erg belangrijk voor ons om ons team te coördineren en u de beste ontvangst te bieden. Zonder die informatie kunnen wij geen tijdige check-in garanderen, dus uw medewerking is erg belangrijk.
Wij helpen u graag tijdens uw verblijf, dus als u vragen heeft of op zoek bent naar lokale aanbevelingen, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. Wij zijn er om u te helpen!
Alfama is een van de oudste en meest pittoreske wijken van Lissabon, bekend om zijn smalle, kronkelende straatjes, historische charme en levendige cultuur. Het gebied behoudt de sfeer van een traditioneel Portugees dorp, met steile geplaveide steegjes, oude huizen met kleurrijke betegelde gevels en kleine pleintjes waar de lokale bevolking samenkomt. Het is een plek waar de geschiedenis tot leven komt, aangezien Alfama dateert uit de Moorse tijd, en veel van zijn structuren de aardbeving van 1755 hebben overleefd die een groot deel van Lissabon verwoestte.
De wijk staat bekend als de geboorteplaats van fado, de traditionele Portugese muziek die wordt gekenmerkt door zijn soulvolle en melancholische melodieën. Je vindt er tal van fadohuizen waar zangers en muzikanten dit door UNESCO erkende muziekgenre uitvoeren, wat een authentieke culturele ervaring biedt.
Alfama herbergt ook iconische bezienswaardigheden zoals het São Jorge-kasteel, dat een prachtig uitzicht over de stad biedt, en de kathedraal van Lissabon, lokaal bekend als de Sé. De straten zijn gevuld met traditionele winkels, schilderachtige cafés en lokale eetgelegenheden die klassieke Portugese gerechten serveren. Tijdens de maand juni komt Alfama tot leven met vieringen voor de Festas dos Santos Populares, waarbij de straten worden versierd en levendige festiviteiten muziek, dans en gegrilde sardines omvatten.
Het is een unieke mix van geschiedenis, cultuur en gemeenschap die Alfama tot een must-visit maakt voor iedereen die de authentieke ziel van Lissabon wil ervaren.
Trams: De iconische Tram 28 passeert dicht langs Alfama, met een halte bij Largo das Portas do Sol, op ongeveer 5 minuten lopen van de accommodatie. Deze tramroute is populair bij toeristen, omdat deze door de historische wijken van de stad slingert en een schilderachtige manier biedt om Lissabon te verkennen.
Bussen: Verschillende buslijnen bedienen de wijk Alfama, met haltes langs Rua do Terreiro do Trigo en Campo das Cebolas. Deze busroutes verbinden Alfama met andere delen van de stad, waaronder het centrum van Lissabon (Baixa), Cais do Sodré en Marquês de Pombal.
Metro: Het dichtstbijzijnde metrostation is Santa Apolónia, op ongeveer 10 minuten lopen van Rua dos Remédios. Santa Apolónia is een eindstation aan de Blauwe Lijn (Linha Azul), die directe toegang biedt tot verschillende belangrijke gebieden, waaronder Baixa-Chiado, Marquês de Pombal en Jardim Zoológico.
Trein: Santa Apolónia dient ook als een belangrijk treinstation, met regionale, intercity- en internationale treindiensten. Dit kan een handige optie zijn voor dagtochten naar nabijgelegen steden of andere bestemmingen in Portugal.
Lopen: Gezien de centrale ligging van Alfama, liggen veel van de belangrijkste bezienswaardigheden van de stad, zoals de Kathedraal van Lissabon (Sé), Castelo de São Jorge en het Fado Museum, op loopafstand.
→ De accommodatie is "Self-Catered". Basisbenodigdheden zijn aanwezig voor uw aankomst, waaronder hygiëneproducten voor de eerste dag, toiletpapier, enz. Deze artikelen worden alleen als service verstrekt - vervangingen of bijvullingen zijn niet inbegrepen. → Beddengoed en badlakens worden verstrekt op basis van het aantal bevestigde gasten in uw reservering. Voor verblijven langer dan 7 nachten wordt bij het inchecken een extra bed- en badpakket gratis verstrekt. → De schoonmaakkosten die bij uw reservering zijn inbegrepen, dekken alleen de eindschoonmaak. Extra schoonmaakbeurten of aanvullende wissels van beddengoed kunnen tijdens uw verblijf worden aangevraagd en zijn tegen een meerprijs - deze aanvragen moeten minimaal 24 uur van tevoren worden gedaan. → De inchecktijd begint om 15:00 uur. Er wordt slechts één sleutelset verstrekt. → Uitchecken moet vóór 11:00 uur gebeuren. Plaats de sleutels voordat u vertrekt in de sleutelkluis. → Tijdens uw verblijf is de gast verantwoordelijk voor de juiste opslag en het gebruik van de sleutels van de accommodatie. Vermijd het achterlaten van de sleutels in het slot of de brievenbus. In geval van technische assistentie om de deur te openen of in geval van schade aan de sleutels en/of het slot, zullen de kosten die voortvloeien uit deze service voor rekening van de gast komen. Bij verlies van de sleutel wordt een boete in rekening gebracht. → Het pand is uitgerust met geluidsdecibelbewakingssensoren. Dit systeem voert geavanceerde analyses uit en waarborgt de privacy van onze gasten, aangezien er geen camera's worden gebruikt en geen geluid wordt opgenomen. Alleen geluidsniveaus worden gemeten, waardoor de rust en het comfort van iedereen tijdens hun verblijf worden gewaarborgd. → Een babybedje en kinderstoel zijn beschikbaar op aanvraag en tegen een meerprijs. → Voor verblijven van 28 dagen of langer worden maandelijkse verbruikskosten boven €150 apart in rekening gebracht. Door de reservering te maken, gaat de gast akkoord met deze voorwaarden.
Neem contact met ons op voor meer informatie.
- Vertaling van deze aanbieding naar het Nederlands, Vlaams is automatisch gedaan. U kunt de originele inhoud in het Engels bekijken.
dit appartement ligt in Oude Stad van Lissabon, een wijk in Lissabon. Kathedraal van Lissabon (Se) en Santa Justa-lift zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Praia de Carcavelos en Strand van Costa da Caparica. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estádio José Alvalade of MEO Arena. Bekijk onze reisgids voor Lissabon
Zijn huisdieren welkom bij Alfama The Best II, in Old Lisbon?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Alfama The Best II, in Old Lisbon?
Vandaag, 23 okt. 2026, kost een verblijf bij Alfama The Best II, in Old Lisbon van één nacht voor twee volwassenen op 7 nov. 2026 min. € 161, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Alfama The Best II, in Old Lisbon inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Alfama The Best II, in Old Lisbon uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Alfama The Best II, in Old Lisbon?
Dit appartement ligt in Oude Stad van Lissabon, op 10 minuten wandelen van Museu do Fado en Kathedraal van Lissabon (Se). Ook Rossio Square en Avenida da Liberdade liggen op 2 km afstand. Tramhalte R. Escolas Gerais en Tramhalte Cç. S. Vicente liggen op 5 minuten wandelen.