Country Inn & Suites by Radisson, Lincoln North Hotel and Conference Center, NE
Hotel vlak bij Universiteit van Nebraska-Lincoln
Geniet van een gratis continentaal ontbijt, een terras en een wasserij bij Country Inn & Suites by Radisson, Lincoln North Hotel and Conference Center, NE. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een open haard in de lobby en een bar.
Andere voordelen zijn:
Een binnenzwembad
Parkeerplaatsen ter plaatse, snelle uitcheckservice en huwelijksservices
Rookvrije accommodatie, een 24-uurs receptie en vergaderruimtes
Een kluis bij de receptie, meertalig personeel en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het ontbijt en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 95 kamers bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en laptopwerkplekken, naast extra's zoals gratis wifi en airconditioning. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en douches
Flatscreentelevisies met premium tv-zenders
Koelkasten, microgolfovens en gratis kinderbedden
Gelijkaardige accommodaties
BridgePointe Inn & Suites by BPhotels, Lincoln I-80/27th St
Lincoln
BridgePointe Inn & Suites by BPhotels, Lincoln I-80/27th St
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: USD 11.68
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je USD 25 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 18 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Betaald parkeren (openlucht): USD 5.29 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor huisdieren: USD 25 per accommodatie, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: USD 11.68 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie bevestigt dat ze de schoonmaak- en desinfectiemaatregelen van Safety Protocol (Radisson) hanteert.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Let op: honden dienen te allen tijde aangelijnd te zijn. Huisdieren zijn niet toegestaan rond het zwembad, in de ontbijtzaal, op de mezzanino of in andere gemeenschappelijke ruimtes van het hotel. Als je een huisdier hebt, tref dan met de receptie regelingen voor de huishoudservice.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het zwembad is toegankelijk van 06.00 uur tot 23.00 uur
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Kinderen jonger dan 14 jaar worden niet tot het zwembad, de fitnessruimte en het bubbelbad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Beschikt Country Inn & Suites by Radisson, Lincoln North Hotel and Conference Center, NE over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad. Het zwembad is van 06.00 uur tot 23.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Country Inn & Suites by Radisson, Lincoln North Hotel and Conference Center, NE?
Vandaag, 22 mei 2026, kost een verblijf bij Country Inn & Suites by Radisson, Lincoln North Hotel and Conference Center, NE van één nacht voor twee volwassenen op 25 mei 2026 min. € 90, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Country Inn & Suites by Radisson, Lincoln North Hotel and Conference Center, NE?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van USD 25 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost USD 5.29 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Country Inn & Suites by Radisson, Lincoln North Hotel and Conference Center, NE inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur. Tegen een bedrag van USD 11.68 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Country Inn & Suites by Radisson, Lincoln North Hotel and Conference Center, NE uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Country Inn & Suites by Radisson, Lincoln North Hotel and Conference Center, NE?
Dit hotel in Lincoln ligt op 2 km afstand van North Hills Park, Whitehead Saline Wetland en Steven C Schleich Park. Ook Dakota Springs Conservation Area en Hartland Garden Valley Conservation Area liggen op 3 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
8,0
Voorzieningen
8,6
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 441 van 1000 beoordelingen
10 - Uitstekend
441
Gastenscore: 8 - Goed. 269 van 1000 beoordelingen
8 - Goed
269
Gastenscore: 6 - Redelijk. 152 van 1000 beoordelingen
6 - Redelijk
152
Gastenscore: 4 - Matig. 79 van 1000 beoordelingen
4 - Matig
79
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 59 van 1000 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
59
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jessica
25 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beds are comfortable, rooms are clean and the prices are great.
Jessica
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
SARAH
15 mei 2026
Positief: Netheid
Excellent
SARAH
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Julie
22 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Jacuzzi was fun
Julie
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mercedes
17 apr 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La bañera fue muy linda experiencia
Mercedes
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Lisa
22 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
We left early in the morning, so I can't rate the breakfast. The hotel is a little old, but the room rate was very good and the staff was so nice.
For a one nite stay while traveling, it was very comfortable and clean.
Lisa
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Warren
27 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Property needs updating, tv was small. Staff and everything else was excellent.
Warren
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Dominick
13 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Didn’t eat breakfast but parking was good an easy
Dominick
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christine
6 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Easy check in, location was awesome, staff friendly, room was clean, and breakfast was good.
Christine
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Steven
17 mei 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff at restaurant were dismissive and seemed not to care but the front desk staff werr friendly and seemed to care about the gueat. Stauns on carpet and chair.
Steven
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Henry
26 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff and a clean room for a very quick overnig
Henry
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Hannah
26 apr 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
If you are looking for the bare minimum place to sleep youve come to the right place. Cleanliness was lacking, decor is outdated, our room had a the Oder of a litter box.
Probably won’t stay here again
Hannah
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Robert
12 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel, quick check-in and check out. Noise between rooms and in hallway was more than expected.
Robert
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kim Denise
5 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A little outdated, the hot tub in the room totally needs replaced. There were some people down at the other end of the building that made me uncomfortable. There were no blinds on the windows, so no way to get or move around in the room without feeling like someone was going to peek in at you.
Kim Denise
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jeff
16 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast was great
Jeff
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jazzlyn
3 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing room and service
Jazzlyn
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ed
8 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice place to stay
Ed
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Melissa
9 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hot breakfast was exceptional and truly worth choosing this hotel over others that include breakfast. It was different every day, but included various omelettes and meat, potatoes, biscuits and gravy, as well as various breads, waffles and yogurt. The staff were the friendliest and most helpful I’ve met. And I travel a lot.
Melissa
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jalaine
11 nov 2025
Positief: Personeel en service
Quiet, clean breakfast room with good service
Jalaine
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
William
9 apr 2026
Negatief: Voorzieningen
Pool was cold, hot tub not working, the place could use a major remodel. It flunks the cost-benefit analysis.
William
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Eric
2 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Overall a great place to stay! The breakfast was really good considering it’s free! Hot and fresh! Great location and easy to get around! Would definitely stay there again!
Eric
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Julie
27 apr 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Mattress was old and hurt my back. Tv was so old and didn’t have usb
Julie
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Paula
14 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Breakfast when its biscuits and gravey is top notch
Paula
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Frank
17 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very courteous staff.
Frank
4 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rita
20 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Everything met or exceeded our expectations. Great restaurant adjoining the hotel, so that’s a bonus!
Rita
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kevin
4 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen