dit appartement ligt in Linares. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Juarez-plein, Catedral de Linares en Monument van Gustavo Diaz Ortiz. Bekijk onze reisgids voor Linares
Monterrey, Nuevo Leon (MTY-General Mariano Escobedo Intl.) - 101 min. rijden
Restaurants
Tacos "La Villegas
2 min. wandelen
Taqueria "Nacho Romero
11 min. wandelen
Mariscos El Bucanero
6 min. wandelen
La Dueña
5 min. wandelen
Taqueria Jorge
10 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Casa Villegas Blanca?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van MXN 300 per huisdier, per verblijf.
Hoeveel kost een verblijf bij Casa Villegas Blanca?
Vandaag, 25 okt. 2026, kost een verblijf bij Casa Villegas Blanca van één nacht voor twee volwassenen op 22 nov. 2026 min. € 139, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Casa Villegas Blanca inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Villegas Blanca uitchecken?
Je dient om uiterlijk 15.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa Villegas Blanca?
Dit appartement in Linares ligt op 15 minuten wandelen van Juarez-plein en Catedral de Linares. Ook Monument van Gustavo Diaz Ortiz en Plaza La Petaca liggen op 5 km afstand.