Gehele woning
La Posada de la Gargola
Fotogalerie voor La Posada de la Gargola





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
6 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 20
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Estelar Apartamentos Bellavista
Estelar Apartamentos Bellavista
- Inclusief ontbijt
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
8.8 van 10, Uitstekend, 640 beoordelingen
De prijs is € 74
5 mrt - 6 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 24 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Kinderen jonger dan 18 mogen in accommodaties in Peru doorgaans niet verblijven zonder een ouder, voogd of naar behoren gemachtigde verantwoordelijke. Het is mogelijk dat begeleidende volwassenen een identiteitsbewijs of andere geldige documentatie moeten voorleggen, zowel voor zichzelf als voor de minderjarige. Reizigers die met kinderen gaan reizen, dienen voor vertrek een Peruaans consulaat te raadplegen voor verder advies.
Op basis van de Peruaanse wetgeving zijn contante betalingen niet toegestaan voor bedragen boven de PEN 2000 of USD 500. Betalingen van hogere bedragen dan dit dien je te voldoen per creditcard of een andere betaalmethode die is goedgekeurd door de accommodatie en de lokale wetgeving. Betalingen mogen niet in verschillende valuta worden gedaan.
Over deze buurt
Cieneguilla, Provincia de Lima
In de buurt
- La Molina Nationale Landbouwkundige Universiteit38 min. rijden - 27.3 km
- Estadio Monumenta "U"42 min. rijden - 29.2 km
- Real Plaza Puruchuco45 min. rijden - 31.1 km
- Tecsup - Santa Anita48 min. rijden - 31.4 km
- Jockey Plaza50 min. rijden - 32.2 km
Lokaal vervoer
- Pirámide del Sol Station - 42 min. rijden
- Lima (LIM-Internationale luchthaven Jorge Chavez) - 100 min. rijden
Restaurants
- El Tambo II - Pollos & Parrillas11 min. rijden
- Leño y Sabor6 min. rijden
- Mesa de Piedra2 min. rijden
- Rancho Aventura Park10 min. rijden
- Picarones Cieneguilla6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over La Posada de la Gargola
Beoordelingen
9,8








